Szlakiem piwnym po Belgii

Szlakiem browarów po Belgii

Belgia_szlakiem_browarow_1

Dzień 1
Wyjazd z miejsca zbiórki we wczesnych godzinach wieczornych. Nocna jazd przez Niemcy.
Dzień 2
Śniadanie przy autostradzie na terenie Niemiec. Przyjazd do miejscowości Achel, gdzie w opactwie św. Benedykta znajduje się najmniejszy z istniejących browarów Trapistów. Odwiedzający nie maja wstępu do browaru na terenie klasztoru. Na terenie opactwa znajduje jednak się tawerna, gdzie można popróbować ważone tu piwa i zobaczyć jak wygląda wnętrze browaru. (nie w niedziele i w poniedziałki nie mac ceny za zwiedzanie tylko piwo w tawernie) Po wizycie Achel przejazd do Leuven i zwiedzanie browaru Stella Artois należącego do największej kompani browarniczej na świecie. Zwiedzaniu, które trwa około godziny kończy się degustacją piwa Stella Artois w przytulnym Het Huis.
Po zwiedzaniu browaru i degustacji przejazd do hotelu i zakwaterowanie. Po zakwaterowaniu spacer do centrum starego miasta pod ratusz jeden z najbardziej znanych na całym świecie gotyckich ratuszy. Obiadokolacja i nocleg
Dzień 3
Śniadanie. Przejazd do Antwerpii i zwiedzanie położonego miasta nad rzeką Skaldą, która przyciąga turystów galeriami sztuki, pięknym portem oraz reputacją największego w świecie ośrodka szlifierstwa diamentów. Spacer: Grote Markt z renesansowym ratuszem, XVI-wiecznymi kamieniczkami, fontanną Sylwiusza Brabo i katedrą Najświętszej Marii Panny.
Po spacerze w Antwerpii przejazd do Puurs i zwiedzanie browaru Dubel Moortgat produkującego przefermentowane w butelkach piwo Duvel. Zwiedzanie browaru połączone jest z degustacją.
Po wizycie w browarze przejazd do Brugii, której zabytkowe centrum umieszczone jest na liście UNESCO jako wspaniale zachowane do dziś miasto średniowiecznej Europy. Spacer po starym mieście: Begijnhof, szpital św. Jana i kościół NMP, plac Markt z sukiennicami i wieżą oraz plac Burg z gotyckim ratuszem i Bazyliką Świętej Krwi. Czas wolny

O 19.00 udział w średniowiecznej biesiadzie, podczas które odgrywany jest spektakl przedstawiający zaślubiny Karola Śmiałego, władcy burgundzkich Niderlandów Małgorzatą z Yorku. Dziesiątki aktorów przenoszą widzów w sam środek średniowiecznego widowiska. Ceremonia zaślubin jest ożywiane przez błaznów, bardów i tancerzy. Są też walki na miecze, sokolnictwo, połykanie ognia, taniec czarownic, potyczki pokazy strzeleckie i inne rozrywki. Wszystko to dzieje się blisko uczestników biesiady (19.00 – 22.00). Po biesiadzie przejazd do hotelu i nocleg.

Dzień 4
Przejazd do Brukseli i piesze zwiedzanie miasta.
W programie Park Pięćdziesięciolecia z Łukiem Triumfalnym i trzema muzeami (Muzeum Armii Belgijskiej, Królewskie Muzeum Historii i Sztuki i Autoworld), Łuk Triumfalny, Rondo Schumana i budynki Unii Europejskiej i Parlamentu Europejskiego. Opcja: Możliwe jest zarezerwowanie wizyty w Parlamentarium – multimedialnej prezentacji dotyczącej Parlamentu Europejskiego. Następnie, Pałac Królewski, Pałac Sprawiedliwości i Katedra św. Michała i św. Guduli, Wzgórze sztuki i wizyta Grand Place z pięknymi cechowymi kamieniczkami, ratuszem i Domem Królewskim, Galerie św. Huberta. Czas wolny na handlowym deptaku Brukseli.
Obiadokolacja i spotkanie przy piwie (dodatkowo płatne), w którymś ze słynnych brukselskich barów np. A La Mort Subite czy A La Becasse. Po spotkaniu przy piwie odjazd w kierunku Polski
Dzień 5
Jazda nocna przez Niemcy. Przyjazd do kraju w godzinach popołudniowych.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.