Relaks w Batumi

Wycieczka firmowa do Gruzji

Organizujemy wyjazdy firmowe i incentive travel na zamówienie.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm.Przygotowujemy wycieczki dla firm, integracyjne, motywacyjne w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Nie czekaj! Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Gruzja – mistyczny kraj wina, legend, gór i niesamowitych widoków. Jeśli chcecie odkryć dla siebie ten niesamowity kraj: zwiedzić bajeczne góry Wielkiego Kaukazu, wykąpać się w wodach Morza Czarnego, spróbować pyszne dania gruzińskiej kuchni oraz najlepsze wina gruzińskie, poznać kulturę tego ładnego i gościnnego narodu – zapraszamy do Gruzji!

batumi

Dzień 1
Przylot do Kutaisi. Spotkanie z przewodnikiem. Transfer do hotelu w Batumi. Batumi to czarnomorska perła Gruzji, która fascynuje turystów swoimi widokami na morze i góry. Ciepła woda, plaża i palmy pomogą Wam zrelaksować się i poczuć prawdziwe lato. Wolny dzień.
Dzień 2
Po śniadaniu zwiedzamy jeden z najstarszych zabytków Batumi-twierdzę Gonio, która została założona przez Rzymian w I wieku p.n.e. Ogród Botaniczny Batumi to wspaniałe miejsce na spacer, oprócz przepięknych kwiatów, tu możecie spotkać bardzo rzadkie rośliny z całego świata. Ogród ma bogatą historię-istnieje od 1920 roku.
Dzień 3.Batumi. Wieczór gruziński
Śniadanie w hotelu. Wypoczynek. 20:30. Jedziemy do gruzińskiej restauracji, zaprojektowana w stylu średniowiecznego zamka, który znajduje się niedaleko Batumi. Będziemy mogli spróbować pyszne dania gruzińskiej kuchni, oglądać tańce gruzińskie i posłuchać gruzińskich narodowych piosenek na żywo.
Dzień 4. Batumi
Śniadanie w Hotelu. Wypoczynek.
Dzień 5. Batumi-Kutaisi
Transfer na międzynarodowe Lotnisko w Kutaisi. Odlot.

Cena obejmuje:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- Transfer z lotniska/do lotniska;
- Transport według programu;
- Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów wg programu: Ogród botaniczny, Gonio.
- 4 noclegi w hotelu 4*, w pokojach 2 os.
- 4 śniadania i 4 obiadokolacje
- Uroczysta kolacja w gruzińskiej restauracji;

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.