Rejs firmowy po Karaibach

Rejs motywacyjny dla firm

rejs-firmowy-po-karaibach

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku odpraw. Wylot do USA. Przylot do Miami, transfer do hotelu. Kolacja w restauracji IL Bolognese w Miami Beach Nocleg w Miami.
Dzień 2
Śniadanie w hotelu, Zwiedzanie downtown Miami na segwayach oraz czeka nas przejazdzka przez urocza dzielnice South Beach, ekskluzywna dzielnice Art Deco, przepiękne plaże, modne sklepy, jak również najpopularniejsze atrakcje typu Bass Museum of Art, Holocaust Memorial, Versace mansion czy słynną siec sklepów na Lincoln Road. Następnie zapraszamy na lunch w lokalnej restauracji Havana 1957.

Po lunchu rejs szybką łodzią Miami Thriller po Biscane Bay (Star Island, Palm Island z rezydencjami gwiazd) oraz po oceanie. Czas wolny, kolacja w restauracji Mango’s Tropical Cafe. Nocleg.

Restauracja położona w samym sercu South Beach, klimat temu miejscu nadaje muzyka Reggae, Latynoska oraz Karaibska.
W Tropical Cafe Mango, w jego 16-wiecznym bajkowym wystroju, odbyły się tysiące prywatnych przyjęć indywidualnych klientów, rodzin, firm, jak również znanych osób, przyjęć z racji specjalnych okazji czy szczególnych wydarzeń międzynarodowych ogromnych korporacji. Nasza rozrywka jest wspaniała! Nasze zespoły występujące na żywo i pokazy tanecznych choreografii są kontynuowane w całym klubie, zarówno w ciagu dnia jak i w nocy. Ekscytujący tancerze Mango wciąż bawią ludzi, nawet do miliona osób rocznie. W tym roku możesz zaskoczyć swoich gości zorganizowaniem przyjęcia w jednym z unikalnych pokoi Mango, w których możesz wybrać idealną atmosferę, muzykę, dania i drinki, rozrywkę i wciąż będziesz kilka kroków od znanego na świecie Mango’s Main Bar Dance Show.
Kuchnia: karaibska, amerykańska

Dzień 3
Śniadanie. Przejazd autokarem do Everglades, na miejscu przejażdżka airbotem
Godzinny transfer do Everglades. Na miejscu wraz z profesjonalnym przewodnikiem/pilotem przepłyną Państwo airbotem, na miejscu będzie można poczuć klimat prawdziwej dżungli Narodowego Parku Everglades. Czas trwania rejsu to ok. 40 min. Podczas rejsu, będą Państwo mogli podziwiać egzotyczne ptaki, ryby czy też aligatory.

Następnie zapraszamy na lunch do klimatycznej restauracji kubańskiej Versailles w dzielnicy Little Hawana Miami. Transfer do portu. Początek rejsu.

Dzień 4-10 rejs na trasie USA > St. Maarten > Portoryko > Bahamy-USA

Dzień 10
Przypłynięcie do portu. Transfer na lotnisko i zakupy w Dolphin Mall Wylot do Polski.
Największe, najbardziej ekscytujące centrum handlowe i rozrywkowe w Miami. Dolphin Mall, piękne, najnowocześniejsze wartościowe centrum, przeniesie cię w świat najświetniejszej mody, propozycje podejmowania obiadem i rozrywki dla całej rodziny w pięknej i elektryfikującej scenerii.

Dzień 11
Przylot do Warszawy

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem Warszawa-Miami-Warszawa
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opiekę pilota
- opiekę przewodnika podczas pobytu w Miami
- 2 noclegi w Miami, w hotelu 3*, w pokojach 2 os.
- śniadania, obiady, kolacje w Miami zgodnie z programem
- wycieczki w Miami zgodnie z programem
- transfery
- zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii (7 noclegów);
- serwis bagażowy i kabinowy;
- wyżywienie – 3 główne posiłki, przekąski między posiłkami, bufet lub przekąski o północy;
- korzystanie z basenu i innych urządzeń sportowo-rekreacyjnych;
- udział we wszystkich imprezach organizowanych na statku.
- opłaty portowych (130 EUR);
- obowiązkowe napiwki dla obsługi statku (72 EUR);

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.