Przygoda w Peru wyjazd incentive

wyjazd incentive travel Peru

Jesteśmy biurem podróży z wieloletnim doświadczeniem, które zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą firm. Organizujemy na zamówienie wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, incentive travel w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta. Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.
Peru_wyjazdy_incentive

Dzień 1: Przylot do Limy
Po przylocie, przywitanie na lotnisku i transfer do hotelu. Kolacja w hotelu.Nocleg - San Agustin Exclusive Hotel.
Dzień 2: Lima: Zwiedzanie miasta i Muzeum Larco Herrera
Dojedziemy do Plaza Mayor, gdzie będą Państwo mogli podziwiać Pałac Rządowy, katedrę, Pałac Arcybiskupi i ratusz. Następnie, odwiedzimy kościół z XVII wieku i klasztor San Francisco, świat dziedzictwa kulturowego. Przejazd do nowoczesnej mieszkaniowej dzielnicy San Isidro i do centrum Miraflores, znajduje się tam Park Miłości, aby cieszyć się wspaniałym widokiem na Ocean Spokojny. Na koniec przejazd do Muzeum Larco Herrera, to największa na świecie prywatna kolekcja peruwiańskiej prekolumbijskiej sztuki, która obejmuje około 45.000 sztuk złota, srebra, ceramika, tkaniny, kamienia, drewna,każda z nich unikalna i zgromadzonych przez peruwiańskiego archeologa Rafael Larco Herrera. Muzeum słynie z kolekcji ceramiki erotycznej.
Lunch serwowany będzie w lokalnej restauracji.
Kolacja w lokalnej restauracji.
Nocleg - San Agustin Exclusive Hotel.
Dzień 3: Cusco: zwiedzanie miasta, Sacsayhuaman i pobliskie ruiny
Rano, transfer na lotnisko na lot do Cusco. Po przylocie odbiór przez naszych przedstawicieli i transfer do hotelu. Obiad w hotelu.
Wtedy zaczniemy wycieczkę. Pokażemy Państwu, wspaniałe miasto kolonialne zbudowane na fundamentach pałaców Inków. Odwiedzicie Koricancha lub Świątynię Słońca, gdzie można podziwiać niesamowite mury Inków, Plaza de Armas i katedrę z wyrzeźbionym w drewnie ołtarzem i obrazami.
Następnie pojedziemy do inkaskiej twierdzy Sacsahuaman, do podziemnej jaskini, świątyni Kenko i Tambomachay znanej, jako Łazienki Inków.
Kolacja w lokalnej restauracji. Nocleg - Cusco Eco
Dzień 4: Cusco: Święta Dolina Inków: Pisac Targ i Ollantaytambo
Wcześnie rano zostaną Państwo przewiezieni do Ollantaytambo, było to wojskowe, religijne i rolnicze centrum. Tutaj twierdza znajdująca się na szczycie gór, chroniła dolinę od najeźdźców. Widok na miasto z góry jest oszałamiający, wąskie uliczki i kanały wodne są nadal używane przez mieszkańców. Po lunchu w lokalnej restauracji, przejedziemy do Pisac, piękne miasto słynące z targu typowego inkaskiego rękodzieła, pełnego kolorów i tradycji.
Kolacja i folklor show w lokalnej restauracji.
Nocleg - Cusco Eco Inn.
Dzień 5: Machu Picchu "Zaginione Miasto Inków"
Odwiedzimy jedno z najważniejszych centrów energetycznych świata: Machu Picchu. Wycieczka pociągiem, podczas podróży będziemy mieli niesamowity widok na krajobrazy Świętej Doliny Urubamba. Po przybyciu do Aguas Calientes, przesiądziemy się do autobusu, który zabierze Państwa do cytadeli. To będzie niezapomniane przeżycie, tam profesjonalny przewodnik opowie nam o historii tego tajemniczego i urokliwego miejsca. Lunch oferowany będzie w Machu Picchu Sanctuary Lodge.
W wyznaczonym czasie powrót pociągiem i transfer do hotelu.
Kolacja w hotelu.Nocleg - Cusco Eco Inn.
Dzień 6: Przejazd do Puno. Odwiedź Andahuaylillas, Racchi i La Raya
Wcześnie rano rozpoczniemy długą podróży autobusem do Puno nad brzegiem jeziora Titicaca, najwyżej położone żeglowne jezioro na świecie. Nacieszymy oczy niesamowitymi widokami stad alpak i lam wypasanych na tutejszych góralskich pampach i małymi wioskami w majestatyczny tle Andów. Lunch będzie serwowany w lokalnej restauracji.
Transfer do hotelu.
Kolacja w hotelu.Nocleg - Jose Antonio Hotel Puno.
Dzień 7: Wyspy Uros i Taquile
3 godziny rejs statkiem po jeziorze Titicaca do wyspy Taquile. Aby dostać się do centrum wyspy trzeba wspiąć się po 600 kamiennych schodach, ale wysiłek jest dobrze wynagrodzony przez widoki na jezioro i okoliczne góry. Mieszkańcy Taquile słyną z kolorowych tkanin i gościnność. W drodze powrotnej do Puno można się zatrzymać na wyspie Uros, zbudowana na warstwach trzciny totora, stąd nazwa "pływające wyspy".
Tutaj Indianie Uros żyją tak jak robili to od pokoleń, trudniąc się rybołówstwem i sprzedażą rękodzieła. Dostaniemy pakiet lunch na tej trasie.
Kolacja w hotelu. Nocleg - Jose Antonio Hotel Puno.
Dzień 8: Grobowce Sillustani na drodze do Limy
Odwiedzimy z przewodnikiem słynne pre-inkaskie Grobowce Sillustani, położone nad brzegiem Jeziora Umayo. Grobowce te nazywane "Chullpas" to cmentarz z okrągłymi wieżami dla przywódców religijnych Kultury Tiawanacu, z przed 2000 lat temu.
Transfer na lotnisko w celu przelotu do Limy.
Przylot i przesiadka na lot do Polski.

CENA OBEJMUJE:
· Przelot samolotem
· Przeloty w Peru
· Przejazd pociągiem
· Transfery
· Ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
· Opieka pilota
· Wyżywienie zgodnie z ofertą
· Zakwaterowanie zgodnie z ofertą, w pok. 2 os.
· Bilety wstępów do zwiedzanych

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.