Organizacja imprez integracyjnych. Wyjazdy dla firm

Organizacja wyjazdów integracyjnych

Wyjazdy integracyjne stanowią jedną z najbardziej popularnych form nagradzania pracowników, zarówno w większych przedsiębiorstwach czy korporacjach, jak i w mniejszych firmach. Właściwa organizacja wyjazdów integracyjnych planowana jest ze stosownym wyprzedzeniem w porozumieniu ze specjalną firmą, która zajmuje się przygotowaniem takiego rodzaju wyjazdów. Na początku przedstawiciel danej firmy przedstawia cele i założenia, które muszą być zgodne ze strategią działalności organizacji, przekazuje również informacje dotyczące uczestników wyjazdy integracyjnego. Najczęściej wyjeżdżającą grupą są pracownicy działów sprzedaży, marketingu oraz HR, ponieważ na nich spoczywa w większości ciężar utrzymywania bezpośrednich kontaktów z klientami.

zapytaj_o_oferte

Wycieczki i wyjazdy dla firm i pracowników

Organizacja wyjazdów integracyjnych bardzo często jest także sprzężona z programami premiowymi, takimi jak B2B czy B2C, może jednak stanowić oddzielną nagrodę lub też być nagrodą w konkursie za na przykład największą sprzedaż wśród telemarketerów pracujących dla danej firmy (poza premiami pieniężnymi najlepsi pracownicy mogą korzystać z wyjazdów integracyjnych w wiele ciekawych miejsc świata oraz Polski). Organizacja wyjazdów firmowych obejmuje również okres poprzedzający sam wyjazd, a mianowicie gradację informacji dotyczących całej wycieczki lub incentive travel. W ten sposób stale można podsycać zainteresowanie wyjazdem pracowników, przez co będą stale podnosić swoją efektywność pracy w celu sięgnięcia po nagrodę, czyli sam wyjazd. Same wyjazdy integracyjne mogą przybierać różnorodną formę, najczęściej jednak są one aktywne. W zależności od ustaleń i potrzeb pracowników danej firmy lub życzeń przedstawiciela, organizowane mogą być na przykład obozy przetrwania (survival camp), paintball lub szereg sportów ekstremalnych, wypady na narty, jeździectwo czy też żegluga. Warto jednak ustalić z zewnętrzną firmą nasze indywidualne potrzeby oraz szczegółowy program, przez co pracownicy po powrocie będą jeszcze długo wspominać wyjazd i na pewno wyrażać chęć wzięcia udziału w następnym.

Mega Travel specjalizuje się w organizacji wyjazdów integracyjnych dla firm. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu, wszystkie wyjazdy incentive mają nie tylko atrakcyjne i niepowtarzalne programy, ale przede wszystkim są zawsze dopięte na ostatni guzik. Organizacja wyjazdów firmowych w niczym nie przypomina przygotowania standardowego wyjazdu turystycznego. Właśnie dlatego na profesjonalizm wykonanej usługi największy wpływ ma wieloletnie doświadczenie organizatora.

zapytaj_o_oferte