Od Chicago po Waszyngton wyjazd firmowy USA

Wyjazd firmowy do USA

USA_wyjazdy_dla_firm_Nowy_Jork

Dzień 1 Witamy w Chicago!
Przylot na międzynarodowe lotnisko O’Hare w Chicago (ORD), powitanie w hali przylotów przez naszego przewodnika, a następnie transfer do hotelu.
Dzień 2 Chicago
Zapraszamy na naszą oryginalną wycieczkę “Chicago, Kolebka Drapaczy Chmur”, ukoronowaniem, której będzie wjazd windą na 103. piętro najwyższego wieżowca Ameryki Sears Tower z którego rozciąga się zapierający dech widok na Chicago, i gdzie staniemy na szklanym balkonie wiszącym 412 m. nad miastem. Fakultatywnie rejs statkiem wzdłuż rzeki Chicago i nad Jezioro Michegan. Następnie odwiedzimy słynną polską dzielnicę “Jackowo”. Wieczorem przejazd do stanu Indiana i nocleg.
Dzień 3 Świat Amiszów i wspaniała Niagara!
Przejazd przez stany Indiana, Ohio i Pennsylvania. Dziś czeka na Państwa wizyta w krainie Amiszów, którzy odrzucają większość osiągnięć nowoczesnej cywilizacji, i których Państwo pamiętają ze słynnego filmu z Harrisonem Fordem „Świadek”. Zwiedzimy farme Amiszów i przejedziemy się autentyczną bryczką. A wieczorem czeka na Państwa atrakcja życia: pięknie oświetlony wodospad Niagara.
Dzień 4 Maid of the Mist
Zwiedzanie wodospadu Niagara, rejs statkiem „Maid if the Mist” pod słynny wodospad, oraz spacery na Kozią Wyspę. Po południu przejazd do Nowego Jorku, najsłynniejszego miasta na świecie.
Dzień 5 Nowy Jork
Po śniadaniu zwiedzamy Nowy Jork - epicentrum globalnej kultury, rozrywki, i finansów. W programie rejs statkiem na legendarną Statuę Wolności oraz wjazd windą na 86 piętro najsłynniejszego i najwyższego nowojorskiego wieżowca Empire State Building. Wybierzemy się na spacer po Rockefeller Center i Piątej Alei, gdzie znajdują się sklepy najsłynniejszych na świecie designerów mody. Wejdziemy do imponującej Katedry św. Patryka. Zobaczymy Punkt Zero, Wall Street, dzielnicę finansową, legendarny Broadway, Times Square - najsłynniejsze miejsce na świecie.
Dzień 6 Filadelfia i Rewolucyjna Ameryka
Dzisiaj udamy się do Filadelfii - kołyski amerykańskiej demokracji i wolności, jednej z pierwszych stolic młodych Stanów. Zwiedzimy wspaniały centrum oraz stare kolonialne miasto, gdzie zobaczymy legendarną Salę Niepodległości, gdzie została uchwalona Deklaracja Niepodległości, oraz Dom Tadeusza Kościuszki. Przejazd do Waszyngtonu, stolicy USA, i wieczorna wycieczka po pięknie oświetlonym mieście. Zobaczymy najsłynniejsze pomniki narodowe, m. in. Pomnik Lincolna, Pomnik Jeffersona, legendarna Iwa Jima oraz najnowszy Pomnik Narodowy Wojny II Światowej. Nocleg w Waszyngtonie.
Dzień 7 Stolica USA
Od rano do momentu transferu na lotnisko zwiedzanie Waszyngtonu. Czekają na Państwa spacery pod Kapitolem, gdzie powstaje Amerykańskie prawo, i pod Białym Domem, gdzie mieszka prezydent.
Staniemy również pod słynnym Pomnikiem Waszyngtona. W godzinach popołudniowych transfer na międzynarodowe lotnisko Dulles (IAD) w Waszyngtonie i lot powrotny.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem z międzylądowaniem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opiekę pilota
- zakwaterowanie w 3* hotelach, w pokojach dwuosobowych (DBL)
- śniadania (gorące lub kontynentalne)
- kolacje z napojami bezalkoholowymi
- przejazdy klimatyzowanym autokarem wg programu
- codzienna opieka wykwalifikowanego, polskojęzycznego przewodnika/pilota-rezydenta
- Bilety wstępu : Sears Tower, rejs statkiem w Chicago, przejażdżka bryczką Amiszów, rejs statkiem „Maid of the Mist” nad Niagarą, Empire State Building, rejs statkiem na Statule Wolności, zwiedzanie Independence Hall.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.