Niesamowita Kapadocja wycieczka dla firm

Niesamowita Kapadocja wyjazd firmowy

Turcja_wyjazdy_incentive
Dzień 1
zbiórka na lotnisku Okęcie w Warszawie, wylot z Warszawy do Istambułu.
Lądowanie w Istambule. Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od rzymskiego Hipodromu, który mógł pomieścić 100 tys. widzów i gdzie odbywały się wyścigi rydwanów oraz antyczne przedstawienia. Po pierwotnym Hipodromie pozostały dzisiaj: kolumna Konstantyna, kolumna Serpentyna i egipski obelisk. Następnie zobaczymy Błękitny Meczet - z sześcioma minaretami i 260 witrażami. Kolejnym punktem zwiedzania będzie Hagia Sophia - bizantyjski kościół ufundowany przez cesarza Justyniana I Wielkiego oraz kompleks pałacowy Topkapi, który od
XV do XIX w był siedzibą sułtanów. Niewątpliwie największe bogactwo kryje w sobie tutejszy skarbiec, wypełniony osmańskimi klejnotami i szlachetnymi metalami, a ciekawość wzbudzają liczne sale haremu (ponad 300!), w których przebywało blisko 5 tys. osób.
Kolację zjemy w czasie rejsu statkiem po Cieśninie Bosfor, podczas którego będzie można podziwiać wszystkie atrakcje azjatyckiej i europejskiej strony Istambułu. Nocleg.
Dzień 2
przylot do Kayseri. Wyjazd do Urgup. Na początku udamy się na zwiedzanie Doliny Devrent, aby zobaczyć unikalne wulkaniczne stożki, kominy. Jedziemy do Pasabag (Winnica Paszy), aby zobaczyć najciekawsze grzyby w kształcie wieżyczek. Przejazd do miasta Avanos na lunch. Po południu odwiedzimy inny piękny skansen w Goreme.
Znajduje się tutaj wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO słynna dolina skalnych kościołów. Zwiedzać można tylko kilka, głównie XI-wieczne, a jest ich w okolicy około 360. Niektóre proste, z prymitywnymi, symbolicznymi freskami w kolorze ochry, inne - jak Kościół z Klamrą - dwupoziomowe, z kolorowymi scenami z ewangelii na ścianach. Są kościoły na planie krzyża, kilkunawowe i takie z jedną komorą, którą nawet trudno nazwać nawą.Wreszcie, na koniec możemy odwiedzić zamek Uchisar. Zamek Uçhisar (Uçhisar Kalesi) to widoczna z bardzo daleka wysoka wulkaniczna skała podziurawiona tunelami i oknami. Dziś to atrakcja turystyczna z zachwycającą panoramą kapadockich dolin. Najpiękniej jest tuż przed zachodem słońca.
Powrót do hotelu przed wieczorem.
Wieczorem kolacja w restauracji Evranos, gdzie podczas kolacji zobaczymy orientalny program rozrywkowy
Dzień 3
Poranny przelot balonem nad Kapadocją, jeśli pozwoli pogoda.
Śniadanie w formie bufetu, a następnie zwiedzimy Dolinę Róź, z miejscowymi kościołami. Po zwiedzeniu starej chrześcijańskiej miejscowości Cavusin, możemy zatrzymać się na posiłek w Dolinie Gołębi. Po południu zwiedzimy Kaymakli podziemne miasto, w którym żyli pierwsi chrześcijanie. W drodze powrotnej wizyta naturalnych zamków Ortahisar. Obiad w restauracji Alaturca i nocleg w hotelu.
Dzień 4
śniadanie. Wyjazd na zwiedzanie podziemnego miasta Derinkuyu.
Stąd udamy się do Doliny Ihlara, aby zobaczyć słynne kościoły. Do Ihlara Vadisi (dolina Ihlara) podąża się z biegiem strumienia Melendiz Suyu, płynącego z Selime szeroką doliną (na odcinku 16 km) do wioski Ihlary w wąskim wąwozie. Widok pełnego ptaków morza zieleni, pokrywającej brzegi strumienia na dnie przepięknego kanionu, to niezapomniane przeżycie. Zjemy lunch w wiosce Belisirma. Na kolację udamy się do restauracji Karakus.
Dzień 5
po wczesnym śniadaniu udamy się na lotnisko. Wylot do kraju z międzylądowaniem w Istambule.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem do Istambulu i Kayseri
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allainz
- opiekę pilota
- transfery
- 3 noclegi w hotelu 4* w pokoju 2 os. W Urgup (Flori Hotel)
- 1 nocleg w hotelu 4* w pokoju 2 os. W Istambule
- wyżywienie zgodnie z programem
- rejs statkiem po Bosforze z kolacją i nielimitowana ilościa napojów
- wstępy do zwiedzanych obiektów w Kapadocji
- lot balonem
CENA NIE OBEJMUJE:
- napoi do posiłków
- zwyczajowych napiwków
- dopłaty do pokoju 1 os.
- wizy tureckiej
- noc turecka w haremie z kolacja

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.