Zimowy, narciarski wyjazd integracyjny do Andorry

Narciarski wyjazd firmowy do Andorry

Andorra_wyjazdy_incentive
Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Hiszpanii. Przylot grupy na lotnisko Barcelona El Prat.
Grupa udaje się prywatnym transferem do Andory z polskojęzycznym pilotem oddalając się od wybrzeża. Panoramiczna trasa wiedzie przez katalońskie miasteczka i wioski, gdzie można zobaczyć imponujące Masias – czyli domy gospodarzy katalońskich i typowe kościoły z kamienia na głównym placu a im bliżej Andory tym więcej wąwozów górskich i sztucznych jezior akumulujących wodę gór.
Po przyjeździe do hotelu czas wolny na odświeżenie, a później czeka na grupę przejażdżka na skuterach śnieżnych przy świetle księżyca.

Kolacja w hotelu oraz nocleg. Hotel Font d’Argent 4* lub w podobnym ze śniadaniem i obiadokolacją.

Dzień 2
Po śniadaniu grupa udaje się na stoki narciarskie. (Skipass na 3 dni)
Pod koniec dnia nurkowanie w jeziorach górskich. Przepiękne wysokogórskie jeziora na wysokości powyżej 2000 m n.p.m. zapraszają na nurkowanie. Grupa dociera do jeziora na nartach.
To świetna zabawa dla wszystkich, nawet dla tych, którzy nie umieją pływać. (wtedy nurkowanie w tandemie z monitorem). Ekstremalna atrakcja dla tych, którzy lubią coś specjalnego!

Po nurkowaniu w jeziorach górskich pod lodem, czekają na grupę cieplutkie wody termalne czyli największe Centrum SPA & Wellness w Europie Caldea.

Budynek obiektu wellness wyróżnia się na tle górskim swoją nowoczesną konstrukcją, której jeden z elementów - szklana wieża w kształcie piramidy - góruje nad całą okolicą. Pobyt 3 godzinny zawiera: laguny wodne wewn. i zewn. (woda osiąga w nich temperaturę powyżej 30°C), łaźnia islandzka, sauny, łaźnie "rzymskie", gdzie można zażyć terapeutycznych, naprzemian gorących (36°C) i zimnych (14°C) kąpieli i wiele innych sposobów na odprężenie i zregenerowanie sił.
Po zakończeniu pobytu wellness, powrót do hotelu oraz kolacja w hotelu.

Dzień 3
Po śniadaniu grupa udaje się na stoki narciarskie.
A późnym popołudniem czeka na grupę Pałac Lodu i karting na lodzie. Jedna seria po 10 min na osobę oraz 1 piwo + tapas/na osobę.
Po powrocie do hotelu kolacja w hotelu.

Dzień 4
Po śniadaniu grupa udaje się na stoki narciarskie.
W ciągu dnia zorganizowane są specjalnie dla grupy zawody slalomu, gdzie będzie mierzony czas i szybkość. Nagroda dla zwycięzcy. (atrakcja ok. 2 godziny)
Wieczorem kolacja w restauracji Iglo oraz nocleg w hotelu Iglo (pokoje są 4 -6 osobowe).
Hotel Iglo znajduje się na 2350 m n.p.m., dysponuje jacuzzi dla klientów hotelu. Nocleg w hotelu Iglo obejmuje dojazd ratrakiem oraz aperitiv na powitanie.

Dzień 5
Po śniadaniu w Iglo grupa jako pierwsza przed otwarciem stoków narciarskich zjeżdża na nartach.
Przed odjazdem dwugodzinny trekking w rakietach śnieżnych po najlepszych miejscach widokowych Andory. Transfer na lotnisko z polskojęzycznym pilotem. Wylot do Polski.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- opiekę pilota
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- 4 noclegi w hotelu 4*, w pokojach2 os.
- 4 śniadania
- 4 obiadokolacje
- zajęcia na stoku
- 3 dniowy skipass
- korzystanie z centrum Spa
- zwiedzanie Andorry
- jazda na skuterach śnieżnych
- nurkowanie w jeziorach górskich
- karting na lodzie
- kolacja w restauracji iglo
- nocleg w iglo
- trekking w rakietach śnieżnych

To jest jedynie przykładowa oferta. Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.