Motocyklem przez Amerykę

Wycieczka firmowa Motocyklem przez Amerykę

Oferta została przygotowana z myślą o osobach, które poszukują niestandardowego wypoczynku oraz nietuzinkowych atrakcji.

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji podobnych grup, wiemy, że przedstawiona oferta dostarczy fanom wypraw motocyklowych niezapomnianych wrażeń, oraz pozwoli im odwiedzić najciekawsze zakątki Stanów Zjednoczonych, poznać unikalną przyrodę światowej sławy parków narodowych oraz odwiedzić historyczne miejsca o swoistym charakterze.

USA jest idealnym miejscem, w którym za rozsądny budżet można oczarować Państwa klientów poprzez niecodzienne atrakcje, niepowtarzalne widoki oraz jedne z najpiękniejszych tras motocyklowych na świecie, które na długo pozostają w pamięci.

USA-wyjazd-na-Harleyach
Dzień 1
Przylot do Los Angeles. Spotkanie z pilotem na lotnisku oraz transfer do hotelu. Zakwaterowanie w pokojach, a chwilę potem zapraszamy na krótkie spotkanie orientacyjne, podczas którego uczestnicy będą mieli okazję się zapoznać oraz dowiedzieć się szczegółów na temat przejazdu. Kolacja i nocleg w Los Angeles.
Dzień 2 - Los Angeles – Las Vegas – 430 km
Śniadanie w hotelu. Dzień rozpoczniemy od porannego zwiedzania Los Angeles i okolic z przewodnikiem. Podczas programu zwiedzania zobaczymy najsłynniejsze punkty rejonu – napis Hollywood, Aleje Gwiazd, teatr Dolby, w którym co roku rozdawane są prestiżowe nagrody filmowe – Oscary, okolice Hollywood oraz Beverly Hills. Następnie przeniesiemy się do wypożyczalni motocykli, gdzie grupa będzie poinformowana na temat zachowania i bezpieczeństwa na drogach, jak również obsługi technicznej motocykli. Po wypożyczeniu motorów ruszymy bezpośrednio w trasę. Nasz przystanek docelowy dzisiejszego dnia to Las Vegas. Po drodze zatrzymamy się w Calico Ghost Town, które niegdyś było osadą ludzi trudniących się wydobywaniem srebra. Kiedy złoża srebra się skończyły, ludzie opuścili to miejsce, w którym do dzisiaj są zachowane oryginalne budynki z początku XIX wieku. Wieczorem czas wolny na zwiedzanie Las Vegas. Kolacja i nocleg w Las Vegas
Dzień 3 - Las Vegas – Page – 640 km
Śniadanie w hotelu. Dzisiejsza trasa prowadzi przez słynne i malownicze parki narodowe Stanów Zjednoczonych. Jako pierwszy z parków odwiedzimy Park Narodowy Zion, który jest pierwszym parkiem narodowym w stanie Utah. W tym parku można znaleźć ścieżki pradawnych ludzi oraz masywne formacje skalne w kolorach kremu, różu oraz czerwieni, które zatapiają się w głębokim błękicie nieba. Kontynuując naszą wyprawę odwiedzimy Bryce Canyon, który zasłynął na cały świat swoją unikalną geologią oraz licznymi amfiteatrami wyrzeźbionymi w skałach. Wieczorem zatrzymamy się w Page na kolację i nocleg
Dzień 4 - Page – Chinle – 350 km
Śniadanie w hotelu. Dzisiejszego dnia podczas przejazdu zwiedzimy The Monument Valley, który był planem filmowym dla większości westernów w Stanach Zjednoczonych oraz Canyon de Chelly, gdzie zobaczymy unikalne formacje piaskowców. Tereny, które dzisiaj będziemy zwiedzać, są bogate w historię Indian amerykańskich. Po drodze będzie wiele okazji, aby zatrzymać się w przydrożnych sklepikach i zakupić ręcznie robione indiańskie pamiątki lub po prostu porozmawiać z ludzmi, dla których te ziemie były domem od setek lat. Na kolację i nocleg zatrzymamy się w Chinle
Dzień 5 - Chinle – Flagstaff – 490 km
Śniadanie w hotelu. Kontynuując naszą wyprawę odwiedzimy Park Narodowy - Petrified Forest National Park oraz Kolorową Pustynię, która jest utworzona z drobnoziarnistych, wielokolorowych kamieni, które są ułożone warstwowo. Bogata zawartość złóż żelaza i magnezu sprawia, że warstwy te mają różne koloryty. Zobaczymy również Krater Barringera, którego średnica przekracza długość 1 km. Dla chętnych możliwość wyjścia wieczorem do słynnego Museum Club na nocną zabawę. Kolacja i nocleg we Flagstaff
Dzień 6 - Flagstaff – Seligman – 290 km
Śniadanie w hotelu. Dzisiejsza trasa prowadzi nad majestatyczny Wielki Kanion, gdzie będziemy mogli podziwiać piękno i potęgę tego bezsprzecznego cudu natury. Widok przepaści Wielkiego Kanionu oraz unikalność jego kolorów wywołuje niesamowite wrażenie na naszych zmysłach. Dla wielu, wizyta nad Wielkim Kanionem jest najbardziej oczekiwanym punktem całego programu, również z tego powodu, że trasa dzisiejszego dnia prowadzi wzdłuż historycznej drogi Route 66. Droga ta była wybudowana na początku XX wieku jako jedna z pierwszych autostrad amerykańskich.
Z czasem stała się najsłynniejszą drogą w Ameryce. Wieczorny przystanek w Seligman na kolację i nocleg
Dzień 7 - Seligman – Las Vegas – 330 km
Śniadanie w hotelu. Zanim nasza wyprawa dobiegnie końca, czeka nas jeszcze wiele wrażeń. Nasza trasa prowadzi dzisiaj nad słynną Tamą Hoovera, która w czasach powstania – na początku XX wieku - była najwiekszą konstrukcją budowlaną utwłrzoną przez człowieka. Tama Hoovera jest cudem technologii inżynieryjnej. Jej projekt był bardzo kontrowersyjny, gdyż kosztował życie ponad stu osób. Kontunuacja do Las Vegas, gdzie oddamy motory. Po południu czas wolny na zwiedzanie kasyn i możliwość spróbowania swojego szczęścia w hazardzie. To może być dobra okazja, aby wygrać trochę pieniędzy na nastepną wyprawę życia! Kolacja i nocleg w Las Vegas.
Dzień 8 - Las Vegas
Śniadanie w hotelu. Czas wolny do wylotu na ostatnie zakupy. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.