Misja specjalna Navy Seals wyjazd firmowy

Misja specjalna - trening w obozie wojskowym Navy Seals

Organizujemy wyjazdy firmowe i incentive travel na zamówienie.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm.Przygotowujemy wycieczki dla firm, integracyjne, motywacyjne w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Nie czekaj! Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

USA-Navy_Seals_Camp2
Programu skierowany do mężczyzn, którzy nie boją sie wyzwań i są zdeterminowani, żeby pokonywać swoje słabości.
Program Misja Specjalna oferuje trening, który dostarczy uczestnikom satysfakcji bycia liderem i zwycięzcą. Trening Navy Seals oferuje naukę umiejętności, które nie mogą być zdobyte poprzez czytanie poradników czy słuchanie wykładów. Te umiejętności mogą tylko być nabyte poprzez ciężki trening fizyczny, emocjonalną i umysłową dyscyplinę oraz umiejętność dokonywania właściwych wyborów.

Przedstawiana oferta proponuje również możliwość relaksu oraz zwiedzenia jednego z najbardziej historycznych miejsc Stanów Zjednoczonych, jakim jest stolica tego państwa – Waszyngton oraz jednego z najbardziej egzotycznych miejsc Stanów Zjednoczonych, jakim jest Miami.

Program Misja Specjalna jest jedyną w swoim rodzaju mieszanką atrakcji, która zapewni naszym dzielnym uczestnikom niezapomnianych wrażeń!

Dzień 1
Przylot do Washington DC. Spotkanie z pilotem na lotnisku. Transfer do hotelu. Kolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w Waszyngtonie.
Dzień 2 – Washington
Śniadanie. Całodniowe zwiedzanie miasta. Odkryj prawdziwy Waszyngton, który oferuje niezliczone atrakcje i urokliwe zabytki. Tutaj zobaczysz budynki Smithsonian Museum, National Mall, jak również narodowe pomniki i miejsca pamięci – Lincolna, Weteranów Wojny Wietnamskiej, Koreanskiej oraz II Wojny Światowej. Waszyngton jest siedzibą Kapitolu Stanów Zjednoczonych oraz Sądu Najwyższego, Katedry Narodowej oraz najstarszej dzielnicy miasta – Georgetown, która jest mekką dla odwiedzających restauracje i butiki. Podczas pobytu w mieście nie możemy oczywiście ominąć wizyty w okolicach Białego Domu, Pentagonu czy Cmentarza Narodowego Arlington, gdzie znajduje się grób rodu Kennedy. Lunch w restauracji Center Café. Wieczorem czeka nas wizyta na stadionie hokejowym, gdzie drużyna Washington Capitals będzie rozgrywać pojedynek z New York Islanders.
Kolacja w lokalnym barze sportowym. Nocleg w Waszyngtonie.
Dzień 3 – Washington - Chesapeake
Śniadanie. Poranny wyjazd do Chesapeake Virginia. Lunch w lokalnej restauracji na trasie przejazdu.
Po południu zakwaterowanie w obozie Navy Seals. Oprowadzenie po terenie obozu oraz zapoznanie się z zasadami programu. Kolacja i nocleg na terenie obozu.
Trening Navy Seal
Program Navy Seal nie jest ani zbyt ciężki ani zbyt łatwy. To nie jest szkoła wychowania fizycznego, która skupia się na pompkach czy biegach długodystansowych. Bycie Navy Seal wymaga od człowieka o wiele więcej, dlatego program ten jest skierowany do prawdziwego mężczyzny, który nie boi się porażki i jest żądny walki. Do mężczyzny, który nie boi się przegrywać i sprawia, że poprzez swoje niepowodzenia staje się lepszy. Tutaj znajdziesz motywację, która pomoże ci przezwyciężyć swoje słabości.
Nikt nie bierze udziału w tym programie, aby czuć się zażenowanym czy być ostatnim, dlatego nikt tutaj nie obniży twojej pewności siebie i nie zniszczy twoich marzen.
Doświadczenie trenerów jest kluczową sprawą w kwestii prowadzenia odpowiedniego i motywującego treningu. Proponowany program jest prowadzony pod okiem doświadczonych weteranów Navy Seal, którzy pomogą ci przekroczyć skrajności i zaskoczyć samego siebie!
Dzień 4 – Chesapeake
Osoby biorące udział w treningu Navy Seals powinny rozumieć, że to jest trening wojskowy dla osób cywilnych, które powinny być w przeciętnej kondycji fizycznej. Chociaż, aby uczestniczyć w programie, nie wymagane jest posiadanie umiejętności Supermana, należy pamiętać o tym, że to nie jest jednak kurs odchudzający. W programie biorą udział i starsi i mlodsi, którzy decydują się na ten trening z różnych powodów. Niezależnie od tego w jakim wieku jesteś, popchniemy cię do rzeczy, o których nawet nie marzyłeś, i nie myślałeś, że jesteś je w stanie zrobić. Proponowany program treningu zawiera elementy wspinaczkowe, strzelanie oraz trening walki na małej przestrzeni. W dniu przyjazdu do obozu (D3) program rozpoczynamy od wydania potrzebnego sprzętu i odzieży, przypisania łóżek oraz omówienia zadań. Trening rozpoczyna się dnia następnego (D4).
Dzień 5 – Chesapeake – Miami
Śniadanie. Osoby, którym udało się przeżyć trening, zapraszamy do kontynuacji programu. Poranny przejazd na lotnisko w Richmond, Va. Przelot do Miami. Transfer do hotelu na South Beach, gdzie sobowtóry bohaterów serialu Miami Vice rozdadzą gościom pakiety kluczy do pokoi hotelowych.
Wolne popołudnie. Kolacja w klubie Mango’s Tropical Cafe, który jest największą atrakcją turystyczną na South Beach i w idealny sposób odzwierciedla jej gorącą atmosferę przyprawioną nutką latynowskiej muzyki.

Miami
Mało znany fakt – ósmego dnia Bóg wstrząsnął ziemią i zsunął wszystkich ekscentryków do wschodnio-południowego zakątka ziemi amerykańskiej. Tak powstała Południowa Floryda.
Oto jak to wygląda: przejedź się na południe drogą I-95 i w pewnym miejscu, w okolicach Richmond, Va, przekroczysz niewidoczną granicę oddzielającą Północ od Południa. Jedź trochę dalej, w stronę południowego końca Ameryki. Gdzieś w okolicach Orlando, przekroczysz następna linię, oddzielającą pozostałą część Florydy od rzeczywistości. Tutaj w Miami, okolicach Parku Everglades i Archipelagu Keys, świat jest trochę jak w krainie czarów. Z powodu pogody… I tej wilgotności. No i huraganów, które doprowadzają wszystkich do szału. No i te aligatory. I komary (!).
Oczywiście, nie możemy pominąć ludzi…
Co kiedyś było terenami farmy cytrusów, stało się teraz amerykańską mozaiką i najbardziej latynowską okolicą w świecie na północ od Meksyku. Wymieszaj przedsiębiorczych karaibskich imigrantów, ustu, fantazyjne przyjęcia gejowskie, wściekłych wieśniaków, przeżytki z epoki dinozaurów pływające po terenach wód lokalnych oraz celebryckie przyjęcia na South Beach, które wprawiają w oniemienie rządnych sensacji paparazzi – faktycznie trochę tu dziwnie. Ale jednocześnie pięknie – nie zapominaj o smukłych sylwetkach budynków w dzielnicy Art Deco, niewyobrażalnie atrakcyjnych ludziach wyczekujących w kolejkach do klubów nocnych, czy o księżycu w pełni zatapiającym się w egzotycznych koronach palm.
Brzmi ciekawie? No to wpadaj. Przyjęcie zaczęło się już pięć minut temu. Zatańczysz?
Dzień 6 – Miami
Śniadanie. Poranna wizyta w Parku Narodowym Everglades, gdzie doświadczymy czegoś niezapomnianego. Przejedziemy się po terenach bagiennych na łodziach motorowych napędzanych lotniczymi śmigłami (tzw. Airboats). Podczas rejsu, który trwa okolo 45 minut, będziemy mieli możliwość zobaczenia aligatorów żyjących na wolności, w naturalnym środowisku. Po zakończonym rejsie będziemy mieli czas na zwiedzanie farmy, gdzie weźmiemy udział w przedstawieniu z udziałem aligatorów. Po zakończeniu przedstawienia będzie czas na zrobienie pamiątkowego zdjęcia z aligatorem w ręku (!). Lunch w kubańskiej dzielnicy Little Havana połączony z lekcją kręcenia cygar. Powrót do Miami, gdzie zapraszamy na przejażdżkę szybką łodzią motorową, która sprawi, że poczujemy prawdziwy klimat Miami Vice, a adrenalina uczestników sięgnie zenitu.
Podczas przejażdżki będziemy mieli okazję zobaczyć luksusowe domy światowej sławy celebrytów, które znajdują się na Star Island, Fisher Island oraz Miami Beach. Zobaczymy również, z bardzo unikalnej perspektywy, dystrykt Art Deco, który jest popularną częścią South Beach. Wieczorna wizyta w American Airlines Arena, gdzie będziemy świadkami ekscytującego wydarzenia – mecz koszykówki NBA rozgrywany przed naszymi oczami, z udziałem drużyn Miami Heat oraz Boston Celtics. Kolacja na stadionie.
Dzień 7 – Miami
Śniadanie. Całodniowa wyprawa na Key West samochodami Ford Mustang w wersji kabriolet (3 osoby na samochód, opcja self-drive). Key West jest najbardziej wysuniętym na południe punktem Stanów Zjednoczonych i jest oddalony od Kuby zaledwie 150 km. Przejazd prowadzi przez ciąg wysepek należących do Florida Keys, który oddziela od siebie Ocean Atlantycki i Zatokę Meksykańską. Na wyspie, według legendy panuje indiańska klątwa, zgodnie z którą, kto raz znajdzie się na wyspie, do końca życia będzie chciał na nią powrócić. Czas wolny na Key West.
Sugerujemy wizytę w downtown, które jest pełne butików i restauracyjek, oraz Mallory Square, który jest jednym z nielicznych miejsc na wschodnim wybrzeżu, skąd można obserwować najwspanialszy widok zachodzącego słońca odbijającego się w wodzie. Lunch w restauracji Hard Rock Café.
Powrót do Miami. Po drodze zatrzymamy się na kolację na wyspie Key Largo
Dzień 8 – Miami
Śniadanie. Czas wolny do wylotu. Transfer na lotnisko i wylot do Polski.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

USA-Navy_Seals_Camp3