Luksusowe wyjazdy dla VIPów

Podróże motywacyjne dla VIPów

Naprawdę luksusowe wyjazdy dla VIP to podróż na najwyższym poziomie. Firmy decydujące się na taki rodzaj wycieczki, mogą wybierać spośród wyjazdów motywacyjnych (tzw. wyjazdy incentive travel), jubileuszowych oraz integracyjnych (tzw. wyjazdy team building). Najlepsza obsługa i niezapomniane, niespotykane atrakcje to oferta dla najbardziej wymagających klientów.

Luksusowe wyjazdy dla VIP wiążą się z większymi kosztami, ale i oferują znacznie więcej niż zwykłe podróże. To odpowiednia jakość za odpowiednią cenę. Po pierwsze zapewniają luksusowe autokary lub pierwszą klasę w samolocie. Po drugie - najwykwintniejsze jedzenie w najlepszych restauracjach. Po trzecie – niezwykłe wspomnienia do końca życia. 5-gwiazdkowe hotele, transfer do miejsca pobytu luksusowym samochodem bądź helikopterem oraz doskonała obsługa to standard ekskluzywnych wyjazdów.
Wyjazdy_vip

zapytaj_o_oferte

Takie luksusowe wyjazdy na zamówienie dla VIP organizuje Mega Travel. Po wysłaniu zapytania należy czekać na kontakt doradcy. Zazwyczaj jest to bardzo krótki termin, gdyż wyjątkowa dbałość o klienta to podstawa takich firm.
Nic nie zastąpi profesjonalizmu, wiedzy i doświadczenia fachowców, którzy przygotują wyjątkowy program dopasowany do indywidualnych wymagań danej firmy. Tutaj nic nie jest niemożliwe, oferta jest szyta na miarę. Wyjazd, podobnie jak inne wycieczki firmowe, może również łączyć wypoczynek ze szkoleniami i konferencjami. Tutaj jednak wszystko opływa luksusem i elegancją, nie ma miejsca na żadne wpadki. Dopracowanie każdego szczegółu skutkuje niezapomnianymi wrażeniami.
Tego typu luksusowe wyjazdy dla VIP najczęściej stanowią nagrodę dla pracownika za najlepsze osiągi. Z racji kosztów rzadziej są elementem integracji większego zespołu, stąd na taki wydatek mogą pozwolić sobie tylko największe firmy.

Luksusowe_wyjazdy_dla_VIP
Oferujemy kompleksową i profesjonalną ofertę dla klientów klasy VIP - prezesów, zarządów, kadry kierowniczej, właścicieli firm.

Na indywidualne zamówienia przygotujemy wyjazd w dowolnym terminie i do każdego miejsca na ziemi. Zorganizujemy zakwaterowanie, przelot i świadczenia na najwyższym poziomie.

Naszym klientom gwarantujemy pełną dyskrecję na każdym etapie organizacji wyjazdu.

W naszej ofercie znajdują się także ekskluzywne pakiety dla VIPów na wyjazdy sportowe
- mecze FC Barcelona
- mecze Real Madryt
- mecze Manchester United
- mecze Arsenal Londyn
- mecze Chelsea FC
- mecze AC Milan
- Paddock Club Formuła 1
- Wimbledon
- Roland Garros
- Australian Open
- US Open
- BNP Paribas Masters
- World Tour Londyn
- mecze NBA i NHL

Ponadto dla wszystkich naszych gości proponujemy
- rezerwację hoteli
- dowóz prywatnymi limuzynami
- rezerwację ekskluzywnych restauracji
- rezerwację przelotów i samolotów

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.

zapytaj_o_oferte