Krótki wypad do Amsterdamu

Wycieczka firmowa do Amsterdamu

Heineken_amsterdam_wyjazd_firmowy.jpg

Dzień 1
zbiórka uczestników. Wyjazd do Amsterdamu w późnych godzinach wieczornych. Nocna jazda przez Niemcy.
Dzień 2
W godzinach porannych śniadanie przy trasie. (Np. AC Holten).Przyjazd do Amsterdamu w godzinach południowych połączony z objazdem miasta autokarem.
Lunch w Cafe de Jaren.

Następnie przejazd do Heineken Experience. Jednej z głównych atrakcji Amsterdamu odwiedzanej corocznie przez 800 tys. osób. Heineken Experience to nowoczesne muzeum i interaktywna prezentacja poświęcona piwu Heineken i jego historii, mieszcząca się w zabytkowym browarze w Amsterdamie. Zwiedzanie połączone jest z degustacją.
Po pobycie w Heineken Experience przejazd i zakwaterowanie w Hotelu.
Obiadokolacja w hotelu.
Po obiadokolacji możliwy przejazd do centrum i powrót we własnym zakresie komunikacją publiczną Nocleg
Dzień 3
Wczesne śniadanie. Po śniadaniu przejazd do Alsmeer i wizyta na największej giełdzie kwiatowej FloraHolland gdzie podczas aukcji kilkanaście milionów kwiatów dziennie zmienia właściciela.
Powrót do Amsterdamu i wizyta w szlifierni diamentów Po zwiedzaniu szlifierni zapraszamy na niespodziankę – Szampan z Diamentami. Każdy z uczestników otrzyma lampkę szampana. Na dnie każdego kieliszka zostaną umieszczone kamienie szlachetne a w jednym będzie się znajdował diament. Szczęśliwiec otrzyma diament o wartości 300 EUR.

Lunch w Cobra Cafe na Museumplein
Po lunchu wizyta w Rijksmuseum – jednym ze słynnych muzeów Amsterdamu. Rijksmuseum (Muzeum Narodowe) to jedno z największych i najciekawszych w Holandii. Ma ono niezrównaną kolekcję arcydzieł malarstwa, przede wszystkim z okresu Złotego Wieku w Niderlandach z najbardziej znanym obrazem „Strażą Nocną” Rembrandta, piękną kolekcję sztuki orientalnej oraz wspaniałą kolekcję holenderskiej kultury materialnej z okresu Złotego Wieku (XVII wiek: m.in. naczynia domowe, tkaniny, meble i domki dla lalek z epoki).
Po wizycie muzeum zwiedzanie Amsterdamu. Spacer: Plac Rembrandta, Targ kwiatowy na kanale Singel, Kalverstraat, Waterlooplein i Plac Dam z pałacem królewskim. Czas wolny.
O 20.00 rejs po kanałach (21 godz.) z obiadokolacją. Do obiadokolacji serwowane są drinki: piwo, wino i napoje bezalkoholowe. Po obiadokolacji spacer po Dzielnicy Czerwonych Latarni. Ok. 24.00 powrót do hotelu i nocleg.
Dzień 4
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Zaanse Schans i spacer po skansenie wśród nadal pracujących tu wiatraków.
Wizyta w farmie serowe Alida Hoeve, demonstracja produkcji sera i degustacja. Po pobycie w Zaanse Schans przejazd do Marken – jedynej wioski w Holandii zbudowanej na palach na dawnej wyspie. Rejs statkiem do Volendam – dawnej wioski rybackiej. Podczas rejsu serwowane jest piwo. Po przybyciu do Volendem, lunch, czas wolny i odjazd w kierunku kraju. Jazda przez Holandie i Niemcy.
Dzień 5
Przyjazd około godziny czwartej nad ranem.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.