Krótki wypad do Gruzji

Krótka wycieczka firmowa do Gruzji

kakheti

Dzień 1/ Przylot - Kutaisi – Tbilisi (230km)
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Gruzji. Przylot na lotnisko w Kutaisi. Przywitanie grupy. Transfer do Tbilisi.
Zakwaterowanie w hotelu. (-, -, D)
Dzień 2/ Tbilisi
Po śniadaniu zwiedzanie Tbilisi. Wycieczkę rozpoczniemy od świątyni Metekhi, związanej z legendą o brutalnej rzezi chrześcijan. Wjedziemy kolejką linową na twierdzę Narikala, zwaną "gruzińskim Kremlem", skąd rozpościera się panoramiczny widok na stolicę i zejdziemy pieszo do dzielnicy słynnych łaźni siarkowych, w których bywało wielu słynnych pisarzy i poetów, jak np. Puszkin, Lermontov, czy Dumas. Następnie zobaczymy synagogę, kawiarniane uliczki Chardin, Majdan Gorgasali, katedrę Syoni (gdzie znajduje się relikwia świętej Nino i piękne freski), awangardową wieżę zegarową i bazylikę Anchiskhati, najstarszą cerkiew miasta. Po zwiedzaniu miasta, będziemy mieli kąpiel w łaźniach siarkowych, a wieczorem – kolacja w regionalnej restauracji z show program „pokaz gruzińskich tańców”. Nocleg w Tbilisi. (B, L, D)
Dzień 3/ Tbilisi –– Ananuri – Gudauri – Kazbegi – Tbilisi
Śniadanie. Rozpoczniemy niezwykłą podróż do wysokogórskiego regionu Mtskheta-Mtianeti przez Gruzińską Drogę Wojenną, która jest głównym przejściem między Kaukazem Południowym, a Północnym. Odwiedzimy Ananuri, XVII-wieczny kompleks architektoniczny, z cudownym widokiem na zbiornik Zhinvali. Przyjazd do Stepantsmindy znanej jako Kazbegi. Miasteczko znajduje się zaledwie kilka kilometrów od granicy z Rosją i oprócz turystycznych walorów, pełni również funkcję miejscowości tranzytowej. Stamtąd odbędziemy 6-cio kilometrowy off-road do świątyni Gergeti, im. Świętej Trójcy (XIV w.). Cerkiew usytuowana jest na górze (2170 m.n.p.m.), na tle “Królowej Kaukazu”, góry Kazbek (5047 m.n.p.m)., co sprawia, że jej widok jest niezwykle pocztówkowy. Jeżeli dopisze pogoda, możemy złapać wzrokiem ten bajeczny lodowiec zwany tutaj Mkinvarcveri. Dalej przejedziemy przez najlepszy kurort narciarski na Kaukazie – Gudauri, gdzie widok gór zapiera dech w piersiach. Wieczorem powrót do Tbilisi. Obiadokolacja i nocleg w Tbilisi. (B, L, D)

Dzień 4/Tbilisi city tour-Kutaisi (256km)
Po śniadaniu zwiedzanie Tbilisi. Na wzgórzu, blisko starożytnej stolicy i centrum religijnego Gruzji – Mtskhety, stoi monastyr Jvari (krzyż) – jedno z arcydzieł architektury sakralnej z VI w. Jvari zostało wpisane na listę UNESCO. Następnie zwiedzimy dawną stolicę Iberii (wschodniej Gruzji), Mtskhetę, z jej najważniejszym zabytkiem, katedrą Svetitskhoveli (XI w., UNESCO). Na obiad pojedziemy do winiarni, gdzie czeka na Nas degustacja wina oraz warsztaty kulinarne. Po obiedzie transfer na lotnisku w Kutaisi. Pożegnanie grupy. Wylot do Polski. (B, L, D)

Cena zawiera:
- przelot samolotem z bagażem podręcznym
- opiekę polskojęzycznego przewodnika podczas wycieczek;
- transport według programu:
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opiekę pilota
- Zakwaterowanie:
3x noce w Tbilisi
- Wyżywienie FB
3x śniadanie, 3x obiad, 4x obiadokolacja
- Wjazd kolejką linową w Tbilisi;
- Off road samochodami 4x4
- Butelka wody mineralnej dziennie;
- Butelka 0,5 litr wódki dziennie podczas obiadów oraz obiadokolacji.
- Degustacja wina, Warsztaty wypieku chleba i robienia Czurczcheli;
- Łaźnie siarkowe w Tbilisi;- obowiązkową opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
- Pakiet brandingowy (agenda z planem wyjazdu, tablice z logo firmy w autokarze)

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.