Klasyczny Meksyk

Wycieczka firmowa do Meksyku

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Meksyk_wyjazdy_incentive_travel_9

Dzień 1: Warszawa – Miasto Meksyk (obiadokolacja)
Zbiórka na lotnisku w Warszawie w hali odlotów dwie godziny przed odlotem. Wylot do Meksyku przez jedno z miast europejskich. Powitanie na lotnisku. Transfer do hotelu, kolacja.
Dzień 2: Plac Trzech Kultur - Guadalupe – Teotihuacan (śniadanie, obiad, kolacja)
Śniadanie. Zwiedzanie Placu Trzech Kultur. Nazwa placu pochodzi od połączenia stylów architektonicznych kultury prekolumbijskiej, hiszpańskiej i nowoczesnej. Wizyta w Bazylice Matki Boskiej z Guadalupe, głównym sanktuarium Matki Boskiej w Meksyku. Przejazd i zwiedzanie największych piramid Ameryki w prehiszpańskim „mieście bogów” Teotihuacan: Piramida Słońca, Piramida Księżyca, Świątynia Pierzastego Węża, Droga Zmarłych. Teotihuacan było celem pielgrzymek wielu plemion żyjących w Mezoameryce. Tutaj według legend powstał świat, nastąpiło oddzielenia światła od ciemności, wymyślono kalendarz. Z tych powodów Teotihuacan był uznany przez Azteków za miejsce gdzie rodzą się bogowie. Degustacja pulque i tequili. Kolacja pod piramidami. Powrót do Miasta Meksyk.
Dzień 3: Miasto Meksyk - Xochimilco – Taxco (śniadanie, obiad, kolacja)
Śniadanie. Zwiedzanie Miasta Meksyk: Park Chapultepec, Rezydencja Prezydenta, pomnik Kopernika, pomnik Paderewskiego. Zwiedzanie Muzeum Antropologicznego z najbogatszymi zbiorami sztuki prekolumbijskiej. To największe tego typu muzeum w Ameryce Łacińskiej. Najważniejszym eksponatem jest aztecki kamień słońca, uważany za kosmologiczny kalendarz. Następnie obejrzymy Plac Zócalo - główny plac miasta , Katedrę Metropolitalną z pozłacanym ołtarzem Trzech Króli oraz Pałac Prezydencki z malowidłami naściennymi Diego Rivery, a także dom w dzielnicy Coyoacan, muzeum Fridy Kahlo żony Diego Rivery. W drodze do ogrodów Xochimilco przejazd obok stadionu piłkarskiego Estadio Azteca. Spływ kolorowymi łodziami w rytm muzyki mariachi i marimba po ogrodach Xochimilco. Następnie przejazd do „srebrnego” miasta – Taxco. Kolacja i nocleg w hotelu.
Dzień 4: Cacahuamilpa - Taxco – Acapulco (śniadanie, obiad, kolacja)
Śniadanie. Przejazd do odległego o około pół godziny od Taxco - Parku Narodowego w Cacahuamilpa. Zwiedzanie największych jaskiń Meksyku. Dla odważnych za niewielką dopłatą „tirolesa”, czyli możliwość zjazdu nad wąwozem w siodle na stalowym kablu. Zwiedzanie słynnego w świecie z wyrobów sztuki jubilerskiej, „srebrnego miasta” Taxco. Możliwość zakupienia wyjątkowych i niepowtarzalnych wyrobów ze srebra. Przejazd labiryntem górskich uliczek na wzgórze Guadalupe. Zwiedzanie Kościóła św. Pryscylli i św. Sebastiana. Obiad. Przejazd do Acapulco. Zakwaterowanie w hotelu all inclusive z bezpośrednim dostępem do plaży. Nocleg.
Dzień 5: Acapulco (all inclusive) od 10-22
Śniadanie. Wypoczynek na plażach Acapulco. Wieczorem podziwianie wysokościowych skoków do wody ze skał La Quebrada. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg. W czasie pobytu możliwość organizacji wycieczek fakultatywnych:
- rejs do Laguny Coyuca
- rejs po zatoce statkiem
- organizacja sportów wodnych
Dzień 6: Acapulco - Vista Hermosa – Cuernavaca - Miasto Meksyk (śniadanie, obiadokolacja)
Śniadanie. Pożegnanie z plażą w Acapulco. Wyjazd z miasta panoramiczną trasą przez Puerto Marques. Wizyta i obiadokolacja w tropikalnej hacjendzie Korteza Vista Hermosa. Przejazd przez miasto wiecznej wiosny Cuernavaca, miasta będącego ze względu na chłodniejszy klimat, przez wieki, siedzibą wodzów Azteków, a później - rezydencją Hernana Cortesa. Stoi w nim jeszcze pałac w formie twierdzy, zbudowany przez niego w XV wieku. Powrót do Miasta Meksyk. Transfer na lotnisko i wylot do Polski
Dzień 7 Warszawa
Przylot do Warszawy

CENA OBEJMUJE:
- przelot na trasie Warszawa - Mexico City - Warszawa przez jeden z europejskich portów lotniczych
- bilety wstępu do wszystkich wymienionych w programie obiektów
- przejazdy klimatyzowanym autokarem lub mikrobusem wg. programu
- opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki
- zakwaterowanie w hotelach 4*/5* w Acapulco z pakietem All Inclusive
- posiłki według programu (3) z niebutelkowanymi napojami bezalkoholowymi
- ubezpieczenie KL, NW, OC i bagażu
- opłaty lotniskowe i opłaty wlotowe/wylotowe w Meksyku
- uroczystą kolację z napojami alkoholowymi

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.