Klasyczne Indie wycieczka firmowa

Wyjazd firmowy do Indii

Indie_wyjazdy_incentive

Dzień 1 POLSKA ● DELHI
Zbiórka na lotnisku w Warszawie w hali odlotów dwie godziny przed odlotem. Wylot do Indii przez jeden z europejskich portów lotniczych. Szczegółowe informacje każdy z uczestników otrzymuje na tydzień przed planowanym wylotem. Przylot do Delhi w późnych godzinach wieczornych. Transfer do hotelu i zakwaterowanie.
Nocleg w Delhi.
Dzień 2. DELHI ŚNIADANIE ● LUNCH ● OBIADOKOLACJA
Po śniadaniu całodniowe zwiedzanie stolicy Indii. Stare Delhi: wizyta w jednym z największych meczetów w kraju – Dżama Masdżid, następnie przejazd do Czerwonego Fortu (UNESCO) zbudowanego przez władcę Szahdżahana i zwiedzanie Czandi Czowk, jednej z najbardziej zatłoczonych ulic miasta. Spacer po Radż Ghat i Shanti Vana – miejscach upamiętniających Mahatmę Gandhiego oraz Jawaharlal Nehru. Nowe Delhi: zwiedzanie Kutab Minar
(UNESCO) – minaretu z kompleksu, który jest pozostałością pierwszego muzułmańskiego miasta w Delhi, Mauzoleum Humayuna (UNESCO) w stylu persko-indyjskim, Bramy Indii będącej jednym z symboli miasta oraz Świątyni Lakszmi Narayan z ołtarzami hinduskich bogów. Na zakończenie dnia podziwianie Pałacu prezydenckiego, gmachu parlamentu oraz budynków administracyjnych (tylko z zewnątrz). Wieczorem obiadokolacja w tradycyjnej
restauracji hinduskiej, powrót do hotelu i nocleg.
Dzień 3. DELHI ● MANDAWA ŚNIADANIE ● LUNCH ● OBIADOKOLACJA
Po śniadaniu przejazd do Mandawy. Jako jedna z miejscowości regionu Shekhawati Mandawa słynie ze wspaniałych Haveli (domów bogatych kupców – niespotykanyh nigdzie indziej w Indiach), ozdabianych fantastycznymi freskami o różnorodnej tematyce: religijnej, erotycznej i społecznej. Po przyjeździe zakwaterowanie w hotelu. Po lunchu zwiedzanie Mandawy. Havela Binsidhar Newatia posiada interesujące malowidła o tematyce
obyczajowej. W Haveli Gulab Rai Ladia podziwiać można natomiast malowidła o zabarwieniu erotycznym.
Wieczorem uroczysta gala z kolacją w Zamku Mandawa. Nocleg w Zamku Mandawa.
Dzień 4. MANDAWA - DŻAJPUR ŚNIADANIE ● LUNCH ● OBIADOKOLACJA
Po śniadaniu przejazd do Dżajpuru - stolicy stanu Radżastan, nazywanej także Różowym Miastem, ponieważ wszystkie fasady budynków tego historycznego centrum pomalowane są właśnie tym kolorem. Fundatorem miasta był maharadża Dżaj Singh II. Było to pierwsze planowo zakładane miasto w Indiach. Układ urbanistyczny przetrwał bez zmian do dnia dzisiejszego. Po przyjeździe zakwaterowanie w hotelu i lunch. Później czas na zakupy. Dżajpur słynie z kamieni szlachetnych i półszlachetnych. Nabyć tam można również piękne tkaniny – szale, narzuty, obrusy, itp. Nocleg w Dżajpur.
Dzień 5. DZAJPUR ŚNIADANIE ● LUNCH ● OBIADOKOLACJA
Od rana wizyta w Forcie Amber, który do 1727 roku pełnił funkcję siedziby klanu Kaczwaha. Wjazd do fortu na słoniach i zwiedzanie. Następny punktem programu będzie wizyta w Muzeum Miejskim znajdującym się w budynkach pałacu Maharadżów, w sąsiedztwie posiadłości rodzinnej władców regionu. Następnie zatrzymamy się na pamiątkowe zdjęcia przy Pałacu Wiatrów, czyli Hawa Maral – najciekawszej fasadzie w mieście. W programie również Obserwatorium Astronomiczne, zaprojektowane przez maharadżę. Nocleg w Dżajpur.
Dzień 6. DZAJPUR● FATEHPUR SIKRI ● DŻAJPUR ŚNIADANIE ● LUNCH ● OBIADOKOLACJA
Po śniadaniu przejazd do Agry. Po drodze odwiedzimy Fatehpur Sikri (UNESCO) – dawnej stolicy Mogołów. Jest to wspaniały kompleks składający się z pałaców, ogromnego meczetu z marmurowym grobowcem szejka Salima Chisti i sal audiencyjnych. Całość otoczona jest murem z czerwonego piaskowca, powstała w czasie panowania Atbara Wielkiego. Okres świetności miasta przypadał na drugą połowę XVI wieku. Po przyjeździe do Agry zakwaterowanie w hotelu. Popołudniu zobaczymy Fort Agra (UNESCO) – fortyfikację obronną wzniesioną z czerwonego piaskowca nad rzeką Jamuną. Architektura fortu to mieszanka stylu hinduskiego i muzułmańskiego.
Następnie czas wolny, który można wykorzystać na zakupy. Nocleg w Agrze.
Dzień 7. AGRA ●DELHI ŚNIADANIE ● LUNCH ● OBIADOKOLACJA
Po śniadaniu zwiedzanie słynnego pomnika miłości Tadż Mahal (UNESCO), będącego marmurowym mauzoleum małżonki cesarza Szahdżahana – Mumtaz Mahal. To jeden z 7 cudów współczesnego świata, budowany przez prawie 20 lat przez najlepszych budowniczych. Biały marmur ozdobiono cennymi kamieniami z Persji, Rosji, Afganistanu, Tybety i Chin. Po lunchu przejazd do Delhi. Po przyjeździe do Delhi pożegnalna kolacja. Następnie transfer na lotnisko i wylot do Polski przez jeden z
europejskich portów lotniczych.

CENA OBEJMUJE:
- Przelot na trasie Warszawa – Delhi, Delhi – Warszawa przez jeden z europejskich portów lotniczych.
- Transfery i przejazdy wg programu autokarami lub mikrobusami.
- Zakwaterowanie w hotelach / w pokojach dwuosobowych z łazienka i klimatyzacja.
- Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki oraz lokalnych przewodników.
- Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów wymienionych programie.
- Posiłki wg programu.
-Przejazd na słoniach do Fortu Amber (w jedną stronę).
-Przejazd dorożkami z parkingu koło Tadż Mahal do bram Tadż Mahal.
-Uroczystą galę w Zamku Mandawa.
-Ubezpieczenie KL, NNW, OC i bagażu.
-Wizę indyjską.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.