Klasyczne Chiny wycieczka firmowa

Klasyczne Chiny wycieczka dla firm

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Chiny_wyjazdy_dla_firm
1 dzień Wylot z Warszawy
Zbiórka w hali odlotów MDL Okęcie w Warszawie. Przelot do Pekinu z przesiadką w jednym z europejskich portów lotniczych.
2 dzień Pekin (obiad)
Przylot do Pekinu. Wizyta na największym placu świata – placu Bramy Niebiańskiego Spokoju (Tiananmen). Zwiedzanie Świątyni Nieba - symbolu Pekinu. Przejażdżka rikszami po hutongach – najstarszej części Pekinu. Nocleg w Pekinie.
3 dzień Pekin (śniadanie, obiad, kolacja)
Całodniowa wycieczka poza miasto. W programie wizyta na Wielkim Murze, zwiedzanie jednego z Grobowców Cesarzy Dynastii Ming oraz spacer Aleją Duchów, zwaną też Drogą Kamiennych Postaci.
Wizyta w fabryce cloisonne, charakterystycznej dla Pekinu ceramiki. Przejazd obok obiektów olimpijskich. Spektakl Opery Pekińskiej. Nocleg w Pekinie.

4 dzień Pekin (śniadanie, obiad, kolacja)
Zwiedzanie Pałacu Letniego – jednego z największych cesarskich zespołów pałacowo-ogrodowych w Chinach, letniej rezydencji słynnej cesarzowej-wdowy Cixi. Wizyta w Centrum Hodowli Pereł. Zwiedzanie Pałacu Cesarskiego znanego jako Zakazane Miasto, siedziby cesarzy z dynastii Ming i Qing. Spacer po Wzgórzu Węglowym, skąd rozpościera się widok na Zakazane Miasto i centrum Pekinu. Wieczorem obiadokolacja z degustacją kaczki po pekińsku, jednej z najsłynniejszych potraw kuchni chińskiej. Wyjazd nocnym pociągiem do Xi’an (miejsca sypialne).
5 dzień Xi’an (obiad, kolacja)
Przyjazd do Xi’an w godzinach rannych. Zwiedzanie XIV-wiecznych Murów Miejskich oraz Wielkiej Pagody Dzikiej Gęsi z VII w. – symbolu miasta. Wizyta w Muzeum Lasu Steli, czyli kamiennych tablic, z których najstarsza pochodzi z II w. p.n.e. (wykuto na nich m.in. dzieła Konfucjusza i najstarsze znane mapy Chin).
Odpoczynek w herbaciarni, gdzie będzie można zapoznać się z rytuałem parzenia różnych gatunków herbat. Wizyta w Dzielnicy Muzułmańskiej i w pochodzącym z XIV w. Wielkim Meczecie – miejscach przenikania się kultury islamu i tradycji chińskiej. Obiadokolacja: bankiet pierożkowy – degustacja pierogów chińskich. Wieczorem przedstawienie „Muzyka i taniec z czasów dynastii Tang”. Nocleg w Xi’an.
6 dzień Xi’an (śniadanie, obiad)
Przejazd do Muzeum Armii Terakotowej pochodzącej z III w. p.n.e. Armia ta miała strzec grobowca pierwszego cesarza Chin – Qin Shihuangdi. Zwiedzanie zakładu, gdzie wykonuje się kopie armii terakotowej. Oglądanie Wież Bębna i Dzwonu. Wyjazd nocnym pociągiem do Szanghaju (miejsca sypialne).

7 dzień Szanghaj (śniadanie, obiad, kolacja)
Przyjazd do Szanghaju w godzinach przedpołudniowych. Wizyta w założonym w XVI w. Ogrodzie Yu oraz w pobliskim Miasteczku Handlowym Yuyuan, zwanym starym miastem. Spacer po głównym placu Szanghaju – placu Ludowym oraz zwiedzanie Muzeum Szanghajskiego posiadającego jedną z najlepszych kolekcji sztuki w Chinach. Wizyta w Parku Sun Yatsen’a przy pomniku Fryderyka Chopina.
Spacer po rozświetlonej, kolorowej i pełnej życia ulicy Nankińskiej oraz bulwarze nad rzeką Huangpu – słynnym Bundzie. Wieczorem występ akrobatów chińskich – wspaniałe, miejscami zapierające dech w piersiach przedstawienie (tradycje akrobatyczne w Chinach liczą ponad 2000 lat). Nocleg w Szanghaju.
8 dzień Szanghaj / Luzhi (śniadanie, kalacja)
Przejazd autokarem do położonej na wodzie miejscowości Luzhi. Charakter i architektura Luzhi przesycone są atmosferą dawnych Chin. Zwiedzanie miasteczka. Rejs łódką po kanałach. Powrót do Szanghaju. Wizyta w nowoczesnej dzielnicy Szanghaju – Pudong. Wjazd szybką windą na położony na wysokości 263 m taras widokowy Wieży Telewizyjnej „Perła Orientu”, skąd rozpościera się wspaniały widok na miasto. Czas wolny, który można przeznaczyć na zakupy na słynnych szanghajskich pasażach handlowych, np. ulicy Nankińskiej, Huaihai i Syczuańskiej oraz na relaks w dzielnicy kawiarni i pubów – Xintiandi. Nocleg w Szanghaju.
9 dzień Wylot z Chin (śniadanie)
Transfer na lotnisko. Przelot do Warszawy przez jeden z europejskich portów lotniczych.

Cena obejmuje:
- Przelot na trasie Warszawa - Pekin i Szanghaj - Warszawa przez jeden z europejskich portów lotniczych,
- Przejazdy pociągiem (miejsca sypialne), autokarami lub mikrobusami wg programu.
- Zakwaterowanie w hotelach **** w pokojach 2-os. z łazienką i klimatyzacją (2 osoby w pokoju).
- Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki oraz lokalnych przewodników.
- Posiłki wg programu wraz z jedną szklanką piwa lub napoju bezalkoholowego do lunchu i obiadokolacji.
- Bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie.
- Usługi bagażowe w hotelach.
- Wizę chińską.
- Opłaty lotniskowe
- Ubezpieczenie KL, NNW, OC i bagażu

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.