Incentivny Istambuł

Wyjazd incentive travel do Istambułu

Turcja_wyjazdy_incentive_2

Dzień 1
Zbiórka n lotnisku w Warszawie. Wylot do Istambułu. Przylot do stolicy Turcji. Transfer do hotelu. Czas wolny. Kolacja w Kervansaray Night Club z pokazami tańców brzucha. Nocleg.
Dzień 2
Śniadanie. Przejazd na Wyspy Książęce. Poszukiwanie skarbu na wyspie.

W tym wyjątkowym zadaniu tworzymy małe zespoły i wspieramy je w znalezieniu wskazówek ukrytych wokół historycznych i mistycznych miejsc Wyspy Księcia. Przy pomocy dostarczonych map, zespoły będą rozwiązywać tajemnicze wskazówki i zagadki, robić zdjęcia miejsc o których mowa i zbierać przedmioty potrzebne do odnalezienia skarbu.
Lunch. Czas wolny na zakupy. Powrót do hotelu. Kolacja z karaoke party. Nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Przejazd do tajnego obozu treningowego. Gry i zabawy integracyjne w terenie.

RADIOAKTYWNE
Zadanie radioaktywne obejmuje myślenie, wyobraźnię, akcję, fantasy, ryzyko i ciekawe rozwiązanie.
Wyzwaniem polega na przeniesieniu radioaktywnych odpadów do "neutralizacji" za pomocą minimum sprzętu i utrzymanie bezpiecznej odległości w okreslonym czasie.
PAJĘCZYNA
Uczestnicy uwięzieni w ogromnej pajęczynie muszą współpracować, aby znaleźć, a następnie wykorzystać, bezpieczne przejścia przez przeszkody. To zadanie będzie wymagało bliskiej współpracy członków zespołu.
Cel: Wszyscy członkowie zespołu z dostarczonym sprzętem muszą beziecznie przejść przez przeszkody w ograniczonym czasie.
POLE MINOWE
Pole minowe będzie ułożone na płaskiej powierzchni z dużą ilością miejsca. Zespoły powinny przejść pole bez natrafienia na minę. W danym momencie na polu może przebywać tylko jedna osoba. Jeżeli próba przejścia pola nie powiedzie się, członek zespołu trafia za linię aby kolejna osoba mogła podjąc próbę.
Każdy ruch obejmuje jedno pole w dowolnym kierunku. Tylko moderator wie, które pola są bezpieczne i odpowiednio oznakowane. Zadanie koncentruje się na pełnej identyfikacji problemu i planowaniu. Rozwiązanie wymaga współpracy wewnątrz grupy i wykorzystania pamięci zbiorowej.
RUCH
W tym zadaniu członkowie obu drużyn będa wiosłować jeden po drugim, zgodnie z przepisami.
Rozwiązanie wymaga od członków zespołu rozsądnego użycia umiejętności komunikacyjnych, współpracy i konsultacji.
TOR PRZESZKÓD
W dużej grupie należy przeanalizować ścieżkę toru przeszkód. Następnie, w mniejszych grupach trzeba będzie dana ścieżkę przejść. "Widzący" członek grupy jest odpowiedzialny za bezpieczne i skuteczne przeprowadzenie uczestnika z zawiązanymi oczami przez tor przeszkód.
ANGRY BIRDS
Zespoły otrzymują katapulty, których używa się do rzucenia "Angry Birds" w kartony ułożone w różnych układach. Punkty będa naliczane odpowiednio do ilości kartonów zbitych przez zespół.
WYŚCIG
Zespół wcieli się w role prawdziwego Teamu, którego zadaniem będzie zaprojektowanie, zbudowanie i wyścig własnej "mydelniczki".
Po południu każdy zespół rozpocznie prace w swoim boksie. Do projektowania i budowy "mydelniczki" do dyspozycji będą odpowiednie surowce. Po zaprojektowaniu nadejdzie czas na przejście na Pole Position i zapewnienie swojemu zespołowi szansy na bycie pierwszym na linii mety i zajęcia najwyższego miejsca na podium.

Lunch na miejscu. Powrót do hotelu około 17.00.
Uroczysta kolacja wraz z rejsem po Bosforze

Dzień 4
Śniadanie, Czas wolny. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- transfery
- 3 noclegi w hotelu 4*, w pokoju 2 os.
- śniadania
- kolacja w Kervansaray Night Club z nielimitowanymi napojami
- kolacja w hotelu z karaoke party
- rejs na Wyspy Książęce,
- poszukiwanie skarbu wraz z lunchem
- gry i zabawy integracyjne wraz z lunchem
- kolacja wraz z rejsem po Bosforze i nielimitowanymi napojami lokalnymi

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.