Incentivny Dubrownik

Wyjazd incentive travel do Dubrownika

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Dubrownika. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych na zamówienie.Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Chorwacja_wyjazdy_incentive_12

DZIEŃ 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Przelot do Chorwacji. Spotkanie z przewodnikami.
Opcja: Powitanie gości przez dziewczęta w regionalnych strojach oferujących miejscowy smakołyk - "Bajaderę".
PRZEJAZD GRUPY DO HOTELU
Lotnisko znajduje się 20 km na południe od Dubrownika. Przejazd do hotelu wzdłuż wybrzeża - 35 min.
W trakcie przejazdu przewodnicy przekażą informacje dotyczące Chorwacji i Dubrownika, na życzenie podadzą dzienny program.

W dniu przyjazdu drink powitalny.

PRZEJAZD Z HOTELU DO CENTRUM DUBROWNIKA/STAREGO MIASTA
Nowoczesne, klimatyzowane autobusy.
Jeśli hotel jest położony w odległości krótkiego spaceru do starego miasta (Argentyna, Hilton, Excelsior), nie ma potrzeby transportu autobusowego.

DZIEŃ 2 DUBROWNIK - STARE MIASTO

Opcja 1: Kajakarstwo morskie wokół murów miejskich (w zależności od pogody).
Przygoda na morzu zaczyna się od wiosłowania między twierdzami Bokar i Lovrijenac. To wspaniała okazja aby poznać miasto Dubrovnik od strony morza. Mury i widok na stary port wywrą na Tobie niezapomniane wrażenie. Czas trwania: ok. 30-45 min. Uczestnicy zostaną wyposażeni w niezbędny sprzęt.
Opcja 1: Spływ kajakowy lub rejs łodzią na wyspę Lokrum.
Łódź dalmacka, motorówka(maks. 39 osób) lub regularne połączenie.
Czas trwania: 10 - 20 min. Z kajakami: 45min do 1h.

Zwiedzanie wyspy z przewodnikiem.
Masz możliwość poznania tej pięknej i spokojnej wyspy z przewodnikiem w trakcie przyjemnego spaceru. Po zwiedzaniu istnieje możliwość kąpieli. Dodatkowo możemy zorganizować badmintona, motorówkę do jazdy na nartach wodnych lub jet ski(max 3).
Powrót statkiem do starego portu lub kajakami do portu Pile. Czas trwania: 10 - 20 min.

WYSPA LOKRUM
Ta mała, romantyczna wyspa znajdująca się w pobliżu Dubrownika, stanowi ulubione miejsce spacerów mieszkańców Dubrownika i ich gości. Słoneczne plaże i zatoki, zapach morza, lasy sosnowe, stary klasztor benedyktynów i ścieżki w cieniu drzew wywierają niezapomniane wrażenia. Podczas okupacji napoleońskiej Francuzi zbudowali fortecę o nazwie Fort Royal na najwyższym punkcie wyspy, skad rozciągają się wspaniałe widoki na Dubrownik, Cavtat i wyspy.
Wśród atrakcji wyspy Lokrum wyliczyć należy małe jezioro o nazwie "Morze Martwe", połączone z otwartym morzem, i ogród botaniczny, w którym można m.in.. zobaczyć roślinność pochodzącą z Australii i południowej Ameryki.

Opcja 2: Poszukiwanie skarbu - interaktywne odkrywanie Starego Miasta. Czas trwania: do 3 h.
Trwająca 2-3 h interaktywna gra to "inny sposób" na zwiedzanie miasta, poznania jego historii, kultury i legend. Goście zostaną podzieleni na mniejsze grupy (max po 10 osób), wyposażone w mapy i kuny(chorwacka waluta).
Zadania będą zróżnicowane: znalezienie odpowiedzi na pytania, zadania fizyczne, nauka kilku chorwackich słów i piosenek, rozpoznanie typowych ziół wybrzeża Dalmacji trzymanych w koszykach przez dziewczęta w narodowych strojach.

Obiad w restauracji DUB.
Dania kuchni międzynarodowej i Dalmatyńskiej.
DUB położony jest w Brsalje, przy wejściu do Starego Miasta. Restauracja z widokiem na morze i trzy wspaniałe fortece miasta: Lovrijenac, Bokar i Minceta. Prosta obsługa, dobra jakość i prostota podawanych posiłków.

Opcja 2: Obiad w restauracji Rozario.
Taverna Rozario działa tu od 40 lat. Znajduje się w samym sercu zabytkowego centrum miasta, przy klasztorze, zaledwie kilka kroków od Pałacu Sponza. Tę dawną winiarnię przekształcono w restaurację oferującą lokalną kuchnię dalmatyńską. Goście mogą się tu cieszyć dobrym jedzeniem i piciem.

DZIEŃ 3 ZAJĘCIA W OKOLICACH KONAVLE - NATURA I TRADYCJA
Konavle, najdalej na południe wysunięta cześć Dubrownika to żyzna dolina drzew oliwnych i winnic między górami Bośni i Hercegowiny, Czarnogóry oraz klifami Konavle. Na przestrzeni wieków region utrzymał swe wybitne cechy: tradycje, zwyczaje rzemiosła, folklor, piękne stroje ludowe i gościnność.
Po drodze przejedziemy przez wiele autentycznych wiosek i zatrzymamy się w kilku miejscach aby spotkać tam mieszkańców i spróbować ich domowych wyrobów. Wyjazd z hotelu. Konavle znajduje się 30 km od Dubrownika (około 40/50 min).
Możliwość poruszania się Renault 4 lub autobusem, jeśli grupa zdecyduje się na wycieczkę rowerową.

Opcja 1: Renault 4: pojazdy starego typu marki Renault 4 (4 osoby/ samochód).
Kierowca samochodu musi być wybrany wcześniej, a skan jego prawa jazdy należy przesłać na kilka dni przed imprezą. Kierowca musi podpisać umowę i poręczyć własną kartą kredytową.

MOŻLIWE DEGUSTACJE:
- We młynie zostaną Państwo powitani przez właściciela, który będzie oferować Chorwackie likiery domowej roboty i zaprezentuje w jaki sposób od wieków działa młyn.
-Tuż obok młyna można będzie zobaczyć zrekonstruowaną prasę do wełny, która odegrała istotne znaczenie w procesie produkcji tradycyjnych strojów.
- W Domu Producentów Miodu będziecie miec Państwo okazję zobaczyć, jak produkuje sie miód.
- Młyn Oliwny - zwiedzimy jeden z najstarszych młynów oliwnych w regionie. Należący do rodziny Sapro jest obecnie muzeum. Możecie Państwo skosztować oliwy z oliwek domowej roboty, chleba, sera, wędzonej szynki i wina.
- Typowy Dom Konavle przedstawia codzienne życie w przeszłości i teraźniejszości. W trzech salach muzeum etnograficznego prezentowana jest historia regionu, do tego tawerna, ogród, stajnia i 'Gumno" służące do wydobywania ziarna.

MOŻLIWE ATRAKCJE DODATKOWE: PREZENTACJA LOKALNEGO RZEMIOSŁA.
We młynie grupa zostanie powitana aperitifem i podzielona. Każda grupka wraz z przewodnikiem zapozna sie z lokalnym rzemiosłem i mieszkańcami.
- suszenie fig
-prasowanie wełny
-pieczenie chleba
-przygotowanie słodkiej skórki pomarańczowej
-produkcja mąki

Opcja 2: Konavle - wycieczka rowerowa i degustacja wina.
Wycieczka rozpoczyna się w miejscowości Gruda. Trasa wycieczki rowerowej wiedzie przez sady, pola kukurydzy, winnice i pola jagodowe, mosty nad rzekami Ljuta i Konavočica. Główna trasa jest łatwa do przejechania, płaska z zaledwie kilkoma krótkimi podjazdami. Doświadczonym rowerzystom możemy zapewnić bardziej wymagające trasy z przewodnikiem.
W ciągu krótkich przerw dowiemy się więcej o historycznch i naturalnych cechach regionu Konavle (wizyta w Klasztorze Franciszkanów, stary młyn we wsi Ljuta i wodospady na rzece Ljuta). Wiejskimi drózkami wracamy do Gruda, gdzie goście będą mogli skosztować i kupić słynne wina produkowane z lokalnych winogron.

Długość trasy: 15 km
Wyposażenie: rowery i kaski Garry Fisher.
Sprzęt i personel: Sprzęt zarejestrowany i certyfikowany w UE. W trakcie przebywania na morzu wszyscy klienci muszą być wyposażeni w osobisty sprzęt ratunkowy. Wszyscy przewodnicy są zarejestrowani w chorwackiej służbie ratownictwa górskiego i irlandzkim związku kajakowym. Personel posługuje się językiem chorwackim i angielskim.
Wysoki poziom sprawności fizycznej i doświadczenie nie są wymagane.
Należy zabrać odzież sportową i sportowe obuwie, okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem przeciwsłonecznym.
Wyjazd z Grudy:
- rano między 8:30 a 10:00.
- południu między 15:00 a 17:00.
Czas trwania wycieczki: 2,5 h.
Cena obejmuje niezbędny sprzęt (rower, kask).

Po wycieczce typowy obiad lub kolacja: danie mięsne z ziemniakami przygotowane w tradycyjnej pece.

Opcja 1: Konavoski Dvori. Ta słynna restauracja to doskonałe miejsce, by cieszyć podniebienie wędzoną szynka, serem wędzonym w oliwie, młodą jagnięciną i cielęciną pieczoną pod peką, domowym chlebem, pstrągiem z grilla i innymi specjałami.

Opcja 2: Typowy dom w Konvale
Wiejski dom prowadzony przez rodzinę Novakovic znajduje się w Čilipi. W trzech salach muzeum etnograficznego prezentowana jest historia regionu, do tego tawerna, ogród, stajnia i 'Gumno" służące do wydobywania ziarna.
Istnieje możliwość kupna lokalnych produktów.

RESTAURACJA PROTO (Stare Miasto)
Lokalizacja gwarantuje gościom wyjątkową atmosferę oraz specjalne usługi świadczone przez znanych lokalnych ekspertów, przygotowujących dalmatyńskie menu. Specjalnością zakładu jest homar przyrządzany na sto sposobów.

DZIEŃ 4 WYSPY ELAFITI
Wyjazd: przy dobrych warunkach pogodowych wyruszamy ze starówki. Dojście pieszo lub dojazd autobusem do Starego Miasta - max. 15 min.
Początek wycieczki możliwy również w porcie handlowym Gruz. Przejazd autobusem do portu maks. 15 min.

Rejs statkiem na Wyspy Elafickie.
Bardzo przyjemny rejs między wyspami Koločep, Lopud i Sipan pozwoli odkryć linię brzegową pełną sosen. Archipelag wysp Elaphiti znajduje się zaledwie 30 minut łodzią od Dubrownika i składa się z 8 wysp, z których tylko trzy są zamieszkałe. Pozwolą one odkryć urocze i autentyczne wioski i spokojne zatoczki.

OPCJE ŁODZI
W zależności od środków i wielkości grupy oferujemy łódź dalmatyńską lub motorówkę.
- Łodzie dalmatyńskie w przeszłości były używane do połowów lub przewozu wina i oliwy z oliwek.
40-120 osób.
- Łodzie motorowe są przystosowane dla młodych, dynamicznych grup pragnących spędzić na wyspach dzień pełen adrenaliny. Łodzie mieszczące od 6 do 10 os.,

WYSPA LOPUD, PlAŻA ŠUNJ:
Wyspa Lopud ma 4,50 km długości i 2 km szerokości. Stanowi część archipelagu Elafiti między Kolocep i Sipan. Wyspę pokrywa bujna roślinność śródziemnomorska, gaje oliwne, winnice i pola cytrusowe. Lopud przyciąga klasę średnią Dubrownika, która buduje tu luksusowe pałace i rezydencje.

Plaża Šunj - jedyna w swoim rodzaju na Adriatyku, a może nawet na całym Morzu Śródziemnym. Piaszczysta plaża rozprzestrzenia się na całą zatokę; woda do głębokości kolan sięga 100 m od plaży.
Na plaży nie ma doków - łodzie pozostają na głębszych wodach, a klienci sami dopływają do plaży(możliwość przewiezienia gości pontonami).
Jeśli w zatoce łodzie nie będa w stanie zacumować przy plaży, klienci sami dotra do plazy płynąc. Organizujemy na zamówienie 1- 2 pontony które przewiozą klientów do z łodzi do brzegu.

Uczestnicy podzieleni na zespoły będą musieli znaleźć wskazówkę do wykonania następnego zadania.
Niektóre zadania:
-poszukiwanie rozwiązania w piasku i pływanie kajakiem miedzy wyspami

Ostatnim wyzwaniem na dziś będzie przejazd przez wyspę na rowerach (ok. 5 km) do miejscowości w której zorganizowany bedzie grill.

Zespoły muszą wykonać zadania w określonym czasie.
Każde zadanie jest punktowane. Punkty zostaną podliczone pod koniec imprezy.

Opcja 2: Pożegnalna kolacja w restauracji Pucic Palace (Starym Mieście).
Hotel położony jest w samym sercu Starego Miasta, tuż przy rynku, ma niewielki taras ukryty między domami i uliczkami.Ciepła i intymna atmosfera oferuje Państwu możliwość spróbowania lokalnych specjałów przygotowanych przez szefa kuchni.W prywatnej kaplicy na tyłach tarasu można zorganizować kameralny koncert.

DZIEŃ 5 WYJAZD
Przejazd autobusem na lotnisko. Transfer na lotnisko z hotelu w Dubrowniku - 30 min.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.