Incentivne Monaco

Wycieczka firmowa do Monaco

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Monaco.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych na zamówienie.Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.
Monaco_wyjazdy_firmowe_3

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie o 11.00. Przelot do Nicei o 13.15. Przylot do Nicei o 15.50.
Transfer do hotelu w trakcie, którego przewodnik przekaże ogólne informacje.
Zakwaterowanie - orzeźwiający drink powitalny dla grupy - czas na odświeżenie się przed wieczorem.
Zwiedzanie miasta z obiadem na Placu Pałacowym.17.00-21.00
Krótka wycieczka po Monako i zwiedzanie książęcych apartamentów.
Uwaga: Apartamenty książęce są zamknięte dla zwiedzających od 1 listopada do 1 kwietnia.
Zwiedzanie Księstwa Monako, drugiego po Watykanie najmniejszego kraju na świecie. Spacer wąskimi uliczkami starego miasta do katedry Niepokalanego Poczęcia NMP, w którym pochowani są książęta i księżniczki Monako, a następnie przejście na Plac Pałacowy z rezydencją księcia Alberta.
Pałac - strażnik starej tradycji, znajduje się w wyjątkowym otoczeniu - został zbudowany na miejscu twierdzy wzniesionej przez Genueńczyków w 1215. Dziś, przepych tego pałacu może być rzeczywiście podziwiany: galeria we włoskim stylu i XV-wieczne freski, Sala Ludwika XV w kolorze żółtym i złotym, Sala Niebieska - harmonijne połączenie koloru niebieskiego i złota, Sala Mazarin wyłożona kolorową boazerią; Sala Tronowa, ozdobione imponującym kominkiem z epoki renesansu.
Dzień 2
Śniadanie.
Zwiedzanie Nicei i Cannes 9.00-17.00
Odkrywanie Nicei i wycieczka na Stare Miasto
Zwiedzanie Starego Miasta: Vieux Nice to najbardziej kolorowa okolica - maleńkie serpentyny alejek, gdzie niezliczone sklepy, galerie i restauracje ułożone są wśród średniowiecznych budynków z praniem wiszącym miedzy oknami. Dawniej - dzielnica ubóstwa i przestępstw, szybko staje się najmodniejszym obszarem miasta. Główny plac - Rossetti, jest miejscem dwóch obiektów pielgrzymek: Katedry Sainte-Réparate, patronki Nicei, i lodziarni Fennocchio.
Degustacja wina w piwnicach rynku.
Na giełdzie kwiatowej, oferujemy degustacje win ze wszystkich regionów, przez cały rok. Wizualne i sensoryczne docenienie różnych win i technik degustacji wina.
Degustacja 3 win i lokalnych kanapek.
Jedz jak miejscowi w dzielnicy prowansalskiej. Lunch w lokalnej restauracji
Restauracja raczy swoich klientów od 1970 roku specjałami lokalnej kuchni, która obejmuje Pan-Bagnat (rodzaj kanapki), nadziewane sardynki, cukinia i bakłażan w cieście, małe smażone ryby i inne. Restauracja jest samoobsługowa: obiady zamawia się przy barze, a konsumuje siedząc przy jednym z dużych drewnianych stołów na zewnątrz.
Obiad -Tapas z nicejskimi specjałami: Pissaladiere, pizza, faszerowane warzywa, Bagnat ("sałatka nicejska" w bułce) i inne.
Cannes - piesza wycieczka do Alei Sław
Cannes - historia małego liguryjskiego portu, który stał się jednym z najbardziej znanych miast na świecie.Lord Brougham, brytyjski Lord Kanclerz, umieścił Cannes na mapie w 1834 roku, kiedy zatrzymał się tu w drodze do Nicei. Był tak zachwycony klimatem ówczesnej wioski rybackiej, że wybudował willę i dał poczatek modzie panującej wśród angielskich gości z wyższych sfer. W ciągu następnych 20 lat wybudowano ponad 250 magnackich willi. Cannes zawdzięcza swoją popularność usytuowaniu, łagodnemu klimatowi i wspaniałym festiwalom. Idąc wzdłuż słynnego bulwaru Croisette, poczujesz się jak gwiazda w świecie blichtru i przepychu.
Rejs statkiem do 1000-letniego klasztoru, zapoznanie się z życiem mnichów - opcja: degustacja wina i likieru
Rejs do wyspy Cannes - Saint-Honorat. Brak pojazdów silnikowych, reguła milczenia w klasztorze klasztoru, nakaz przestrzegania ciszy na wyspie i ograniczona liczba odwiedzających. Ograniczona liczba turystów kontrolowana jest liczbą małych promów. 15 minutowy rejs na wyspę, z której rozciągają się wspaniałe widoki na zatokę Cannes.
Grupa zostanie podzielona na 2 mniejsze na czas wizyty w klasztorze Cystersów, winnicy i specjalnej degustacji win przygotowanej przez braci.
Wino, produkowane w małych ilościach, zdobyło kilka nagród za jakość produkcji. Mnisi produkują również własne oleje i likiery.
Kolacja w Monte-Carlo i transfer samochodem vintage 19.00-23.00
Przejazd eleganckim zabytkowym samochodem na wieczorną imprezę.
Przejazd zabytkowymi samochodami z hotelu. Kolorowe samochody i całkowicie odnowione wnętrza. Będziesz podróżować czując lekką bryzę znad Lazurowego Wybrzeża i cieszyć się magicznym widok podczas jazdy przy krawędzi urwiska. Jest to najbardziej ekskluzywny i "francuski" sposób, więc oprzyj się wygodnie i ciesz się tą chwilą, której już nigdy nie zapomnisz.
Poczuj atmosferę kasyna.
Więcej niż restauracja - "Le Troquet" jest instytucją. Słoneczny tarasie, z widokiem na słynne ogrody Monte-Carlo Casino jest miejscem spotkań dla tradycyjnego "posiłku dnia". Będziesz delektować sie pysznymi specjałami, takimi jak spagetti z homarów. Od południa do świtu akcent kładziony jest na obsługę, przyjazny styl włoski i żywą muzykę latynoską.
Dzień 3
Śniadanie.
Rajd Jeep na Riwierze 09.00-16.00
Jazda samochodem z napędem na cztery koła.
W trakcie jazdy nad Monte-Carlo, można odkryć niesamowite góry, dziką przyrodę i zapierające dech w piersiach widoki na wybrzeże. Demonstracja i informacje techniczne zostaną przekazane przed rozpoczęciem jazdy samochodem z napędem na cztery koła.
Uczestnicy rozpoczną podróż w konwoju na wysokość 1.239m. Przejazd przez malownicze średniowieczne prowansalskie wioski, takie jak La Turbie, Peille, Peillon. W środku tych pięknych podalpejskich okolic, przystanek w Sospel na swojski obiad w "La Lavina Farm". Po przerwie, kontynuacja podróży przez zapierające dech w piersiach góry. Na zakończenie powrót do cywilizacji.
Kierownik przejażdżki krótko przeszkoli uczestników; każdy samochód z kierowcą (dla celów bezpieczeństwa).
Nauka jazdy samochodem terenowym.
Wiejska restauracja w Tourrettes-sur-Loup – przerwa na lunch
Idealnie położona między morzem a górami, Auberge des Gorges du Loup serdecznie wita wspaniałym, zielonym rustykalnym otoczeniem pięknej miejscowości Tourettes-sur-Loup.
Przy kominku w zimie lub latem w ogrodzie, będziesz cieszyć się tradycyjnymi daniami. Mały raj ...
Kolacja w porcie Monako i nocna impreza w klubie - niezwykły transport 19.00-24.00
Przejażdżka elektrycznymi pojazdami.
Doswiadczysz Lazurowego Wybrzeża tak, jak robiono to w przeszłości. Ciesz się przejażdżką po mieście lub dojazdem na zaplanowana uroczystość, pojazdem elektrycznym kierowanym przez szofera. Jeśli szukasz innowacyjnego, wesołego i przyjaznego dla środowiska sposobu na zwiedzanie - te elektryczne pojazdy wywrą niezapomniane wrażenie.
Modna restauracja tuż przy porcie
Ekskluzywna kolacja w najmodniejszej restauracji w Monako, położonej bezpośrednio przy porcie. Jeśli pogoda pozwoli, drinki mogą zostać podane na tarasie z widokiem na port, a następnie będziecie się cieszyć się kolacją i imprezą w klubie. Fantastyczny adres na niezapomnianą uroczystość w Monako.
Dzień 4
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd na lotnisko w Nicei
Wylot do Warszawy o 16.35. Przylot do Warszawy o 18.55

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opiekę pilota
- transfer z/na lotnisko
- 3 noclegi w hotelu 4*
- 3 śniadania
- 3 kolacje (3 dania, ¼ wina, ½ wody, kawa)
- 3 lunche ((3 dania, ¼ wina, ½ wody, kawa))
- zwiedzanie Nicei, Cannes i Monaco
- ½ dniowa wycieczka starymi samochodami po Lazurowym Wybrzeżu (wymagana kaucja za jazdę starymi samochodami )

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.