Incentivna wycieczka do Słowenii

Incentive Travel do Słowenii

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Słowenii.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych na zamówienie.Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Slowenia_wyjazdy_incentive
Słowenia, zielony i zróżnicowany kraj między Alpami i Morzem Śródziemnym. Zajmuje zaledwie 20,3 tys.km kwadratowych powierzchni. Słowenia, określana mianem „Europy w miniaturze”, to niewielki kraj z ogromną ilością atrakcji, stanowiący pomost między Wschodem i Zachodem. Można tu znaleźć każdy rodzaj krajobrazu, od wysokogórskich szczytów i bystrych rzek na północy aż po kuszący ciepłą wodą
Adriatyk i winnice na południu. Słoweńskie miasta i miasteczka, Maribor, Ptuj, Kranj, Piran, zawsze mają coś ciekawego do zaoferowania. W centrum Lubljany odkryjecie nie tylko najlepsze hotele, restauracje i bary, ale i bazar, na którym można kupić miód z pasieki i warzywa z przydomowych ogródków.

Dzień 1
Przylot na lotnisko Lubljana, spotkanie z lokalnym przewodnikiem
Transfer do Lubljany (26 km, 30 min)
Lunch na statku, przejazd do centrum miasta
Wycieczka rowerowa, której celem jest zwiedzanie Lubljany
Zakwaterowanie w Hotelu Slon Best Western 4*
Czas wolny
Obiad w tradycyjnej restauracji Sokol
Nocleg
LUBLJANA – Czarująca mieszanka stylów Środkowej Europy
Lubljana mimo niewielkich rozmiarów, jest najludniejszym i największym miastem, a także polityczną, gospodarczą i kulturalną stolicą Słowenii. Turyście, który miał okazję zobaczyć wcześniej inne, wielkie stolice europejskie, trudno będzie w to uwierzyć. Na pierwszy rzut oka wcale nie wygląda na ośrodek przemysłowy o ogólnonarodowym znaczeniu, a raczej na niewielkie, samowystarczalne miasteczko,
które troszczy się tylko o siebie i swoich mieszkańców. Takiemu wrażeniu trudno się oprzeć, spacerując po Lublanie, szczególnie wiosną i latem, kiedy kawiarniane stoliki wypełniają wąskie uliczki Starego Miasta, a uliczni grajkowie dostarczają rozrywki przechodniom.
Lunch na statku
Proponujemy rejs statkiem z lunchem. Czas trwania rejsu to ok. 2 godziny.
WYCIECZKA ROWEROWA PO LUBLJANIE – Poszukiwacze Skarbów

HOTEL BEST WESTERN SLON 4*
Jako jeden z wiodących hoteli w Lublanie, Best Western Premier Hotel Slon oferuje Państwu jasne i kolorowe pokoje, zachwycającą salę śniadaniową, restauracje, sale konferencyjne oraz bar. Po zasłużonym odpoczynku w jednym z naszych klimatyzowanych pokoi z łazienką, zapraszamy na obfite śniadanie w formie bufetu, które jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie dnia.
Zaledwie kilka kroków od hotelu znajduje się Potrójny Most i niezliczone atrakcje turystyczne, lokalizacje biznesowe oraz główne budynki rządowe. Po dniu pełnym wrażeń mogą się Państwo zrelaksować w saunie lub jacuzzi na dachu hotelu. Znakomita restauracja Slon serwuje dania kuchni międzynarodowej, którym towarzyszą wyśmienite wina.
Obiad w restauracji Sokół
Restauracja Sokół jest położona w samym sercu centrum miasta, w pobliżu znajduje się ratusz.
Restauracja urządzona jest w starym stylu rustykalnym i posiada domową atmosferę. Lokal posiada dwie kondygnacje, w sumie całość pomieści i 200 osób. Obsługa ubrana jest w stroje narodowe Słowenii.
Dzień 2 Jaskinia Postojna
Śniadanie w hotelu
Przejazd do Regionu Kras (50-min transfer autokarem) lub OPCJONALNIE: WYPRAWA JEEPAMI
W Jaskini Postojna mają Państwo do wyboru dwie opcje:
OPCJA 1: Podziemna Przygoda
OPCJA 2: Zwiedzanie Jaskini Postojna + koncert
Lunch w restauracji Jama
Powrót do Lubljany
Obiad w Restauracji Pri Vitezu
NIESPODZIANKA DLA GRUPY: JEEPY 4X4
Na przeciwko hotelu, będą na Państwa czekały Jeepy (4 osoby na 1 samochód). Zabierzemy Państwa do południowo - zachodniej części Lubljany. Wyprawę rozpoczniemy przejażdżką po lesie, drugim etapem będzie przejazd do Inner Carnioli, kończąc dotrzemy do Krasu, gdzie znajduję ponad 8000 jaskiń. Jedną z nich jest Jaskinia Postojna, którą będziemy mieli okazję zwiedzać.
OPCJA 1: PODZIEMNA PRZYGODA
Dajemy Państwu możliwość poznania podziemnego świata, sal, które były do niedawna zamknięte dla zwiedzających. W kombinezonie i kasku, wraz z doświadczonym przewodnikiem, będą Państwo odkrywać tajemnicze tunele, gdzie można spróbować rozwiązać zestawy zadań i ćwiczeń przeznaczonych do zadań motywacyjnych. Podziemna przygoda jest odpowiednia dla grupy osób, które już się znają, jak również dla osób, które mają się lepiej poznać.
PODZIEMNY TREKKING,
PRZEJAZD KOLEJKĄ ORAZ JEZIORO TARTARUS
Zejście do jaskni (3 min. pieszo)
Przepłynięcie rzeki w niewielkieł łodzi (w zależności od stanu wysokości wody) Aby dotrzeć do sali koncertowej, trasę pokonamy kolejkąe lektryczna (2km/10-min), przejeżdżając możemy posłuchać tradycyjnego chóru słoweńskiego.
OPCJA 2: ZWIEDZANIE JASKNII + KONCERT
Trasa turystyczna o długości 5,5 km zajmuje tylko 1,5 godziny, gdyż 4-kilometrowy odcinek tzw. Starego Korytarza pokonuje się kolejką elektryczną. Grupa pokonuje piechotą 1 km odcinek trasy, po najpiękniejszych częściach jaskini. Podczas zwiedzania będą mogli Państwo zobaczyć spektakl muzyczny.
Będziemy podziwiać niepowtarzalny podziemny świat, pięknych formacji skalnych: stalaktytów i stalagmitów. Unikatowym symbolem Postojnej, którą będą mieli Państwo okazję zobaczyć jest "ludzka ryba", proteus anguinus, stworzenie przystosowane do życia w kompletnych ciemnościach. Jest to jedno z najbardziej tajemniczych stworzeń na świecie. .
LUNCH W CAVE MANSION
Kucharze przygotują dla Państwa smaczne i pięknie podawane dania. Restauracja położona przy wejsciu/ wyjściu z Jasknii Postojna.
OBIAD W RESTAURACJI PRI VITEZU
PRI VITEZU położona w centrum Starego Miasta. Szeroki wybór dań kuchni lokalnej, makarony, owoce morza oraz inne typowe dania kuchni słoweńskiej. Ekskluzywny wystrój wnętrz z połączeniem biesiadnego nowego i starego stylu. Maks. 60 osób.
Dzień 3 Bled
Śniadanie w hotelu
Przepiekne jezioro Bled – to jeden z punktów w tym dniu – zwane Perłą Alp Julijskich
Zwiedzanie wyspy
Zwiedzanie zamku
Lunch na zamku Bled Castle (max. 80 osób)
Transfer do Lubljany
Przejazd na gokarty
Obiad w Luka Gourmet Cafe & Restaurant Europa
Powrót do hotelul, nocleg
BLED – Perła Alp Słowenii
Bled, ze szmaragdowozielonym jeziorem, kościółkiem na wyspie, średniowiecznym zamkiem uczepionym stromej skały i najwyższymi szczytami Alp Julijskich i Karawanek w tle jest najbardziej popularną miejscowością uzdrowiskową w Słowenii i symbolem wystawnego życia. Jak to zwykle bywa z popularnymi miejscowościami na całym świecie, ludzie zjeżdżają tutaj tłumnie i będą to robić nadal, ponieważ miejsce jest naprawdę przepiękne. W pogodny dzień od strony północnowschodniej można podziwiać zarys góry Stol (2236 m) i Triglavu, najwyższego szczytu Słowenii (2864 m), słuchając bicia kościelnych dzwonów i obserwując tłumy turystów.
WYSPA BLEDZKA
Najłatwiejszym sposobem przeprawy na wyspę jest skorzystanie z gondoli wiosłowych (nazywana pletną). Cała wyprawa trwa około 1,5 godziny, a turystom pozostawia się około pół godziny na zwiedzenie wyspy. Na wyspie będziemy mieli okazię zobaczyć kościół barokowy. Przy kościele stoi dzwonnica z XVI wieku z "dzwonem pragnień", w który może uderzyć każdy turysta, jeśli pragnie poprosić o jakąś szczególną łaskę. By życzenie spełniło się, należy ponownie uderzyć w dzwon po roku.
LUNCH NA ZAMKU W BLEDZIE
Będą mieli Państwo okazję zjeść obiad, na tarasie z przepięknym widokiem na jezioro Bled oraz Alpy.
Każdy klient otrzyma oryginalny prezent – obrazem z widokiem Bledu z wydrukowanym Imieniem i Nazwiskiem każdego z uczestników, druk ten stanowi imitację pierwszego druku Guttenberga.
GOKARTY
Jednocześnie ściga się 5 gokartów. Wyścig trwa 10 minut. Wyścigi są tylko częścią zajęć na tej imprezie.
Cała przygoda może trwać 4-5h.
OBIAD W LUKA GOURMET CAFE & RESTAURANT EU ROPA
Luka Gourmet Cafe & Restaurant Europa położona jest około 5min od Hotelu Lev. Ta nowoczesna restauracja odnowiona została w stylu wiedeńskim. Dzięki świeżości, sezonowej kuchni oraz winom
Słowiańskim przyciąga wielu turystów.
Dzień 4
Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie
Lot balonem z podgrzewanym powietrzem
Degustacja wina w Winotece Movia
Transfer na lotnisko
Lunch w restauracji Dwór Jezersek
Wylot do Polski
LOT BALONEM NAD LUBLJANĄ
Lot balonem z podgrzewanym powietrzem nad Lubljana i okolicami to wyjątkowa przygoda i niezapomniany sposób zwiedzania miasta. Lot na wysokości 50 do 500 metrów trwa od 60 do 90 minut.
Doświadczony zespół będzie Państwu towarzyszył podczas lotu aby upewnić się, że ekscytujące doświadczenie jest całkowicie bezpieczne. Na zakończenie, wszyscy uczestnicy otrzymują dyplom i
lampką szampana, aby wznieść toast za sukces po pierwszym locie balonem.
WINIARNIA MOVIA , LUBLJANA
LUNCH NA TRADYCJNYM DWORZE JEZERSEK
Tradycyjna karczma oferuje regionalne potrawy Słowenii. Daj się uwieść prawdziwemu słoweńskiemu smakowi potraw z różnych regionów.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL
- opieka pilota
- transfer z/na lotnisko
- rejs statkiem po jeziorze wraz z lunchem
- wycieczka rowerowa i gra „poszukiwanie Skarbu”
- 3 noclegi w hotelu 4* Best Western, w pokojach 2 osobowych
- śniadania w hotelu
- lunche i kolacje w restauracjach
- jeep safari do Jaskiń Postojna
- podziemny Trekking ze zjazdem do jaskiń
- zwiedzanie Bledu, rejs statkiem
- zwiedzanie zamku w Bledzie
- prezent z danej drukarni na zamku w Bledzie
- 2 godzinna jazda na krytym torze kartingowym
- lot balonem
- degustacja win w winotece Movia(3 rodzaje win, przekąski)

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.