Incentivna Szkocja

Wyjazd incentive travel do Szkocji

Organizujemy wyjazdy firmowe i incentive travel na zamówienie.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm.Przygotowujemy wycieczki dla firm, integracyjne, motywacyjne w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Nie czekaj! Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Szkocja_wyjazdy_dla_firm_22

1 dzień
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Szkocji. Przed południem przylot do Edynburga, przejazd na północ do Crieff,
Lunch w destylarni Glenturret
zwiedzanie najstarszej szkockiej destylarni whisky – Glenturret Whisky Distillery – zapoznanie się z tajnikami produkcji słodowej highland whisky single Malt
specjalna degustacja dla koneserów „prosto z beczek”
przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja w hotelu, nocleg.

2 dzień
Po śniadaniu przejazd w okolice Aberfeldy na dzień pełen wrażeń!
Sportowy poranek rozpocznie się od dokładnych instrukcji bezpieczeństwa i podaniu informacji na temat zajęć. Następnie rozdane zostaną wodoszczelne ubrania oraz kaski i rozpocznie się zabawa, podczas której nie zabraknie emocji, krzyków, pisków i na koniec ogólnego zadowolenia!
Grupa może wybrać jedną z dwóch poniższych propozycji lub może rozdzielić się na 2 niezależne zespoły, które mają inne zajęcia i spotkać się na lunchu.

Canyoning – mokre zejście po przygodę!
Ekscytujące wyzwanie wymagające siły fizycznej, opanowania lęku wysokości, minimalnych umiejętności alpinistycznych a przede wszystkim poczucia ducha przygody. Grupa będzie ostrożnie, z rozwagą schodzić w dół wąwozów i wodospadów, czasami zjeżdżać w wodnych rynnach, pomagając sobie wzajemnie, czasami korzystając z lin. Ta wyczerpująca wędrówka, konieczność pełnej koncentracji i hałas spadającej wody gwarantuje niesamowite przeżycia! A na koniec trasy skok do głębokiej, zimnej wody, brrrr!

Rafting - spływ pontonowy słynną rzeką łososi - Tay
Ten sport wymaga umiejętności pracy zespołowej, opanowania i zachowania zimnej krwi przy wciąż na nowo pojawiających się przeszkodach, które na pierwszy rzut oka wydają się nie do pokonania. Zabawa gwarantowana
Po tych ekscytujących doznaniach czas na ewentualne przebranie się, rozgrzanie przy kominku oraz na lunch w typowo szkockim hotelu, w niepowtarzalnej szkockiej atmosferze.

Lunch
Następnie zapraszamy na Combo Mountain Safari.W każdym land roverze zasiądzie 5 osób + instruktor, który udzieli informacji co i jak , i czego nie należy robić. Po krótkiej jeździe próbnej każdy będzie miał okazję do spróbowania swoich sił i przetestowania umiejętności prowadzenia pojazdu po bezdrożach, leśnych dróżkach, pagórkach i zboczach, a wszystko to na terenie najwyżej w całej Wielkiej Brytanii położonego toru off road! Aż chce się krzyknąć - ale jazda!
Powrót do hotelu, kolacja, nocleg

3 dzień
Przejazd na południe, zwiedzanie Genkinchie Whisky Distillery, produkującej Lowland Single Malt whisky. Degustacja.
Lunch na zamku Dalhouise
Przejazd do Edynburga, spacer po mieście wzdłuż średniowiecznej Royal Mile łączącej Edinburgh Castle z Holyrood House Palace, będący oficjalną rezydencją królowej Elżbiety II podczas jej pobytów w stolicy Szkocji.
Zwiedzanie Whisky Hertiage Centre, degustacja 4 gatunków single malt whisky
Zakwaterowanie w hotelu
Kolacja w The Tower - restauracji położonej na najwyższym piętrze Muzeum Narodowego
Powrót do hotelu, nocleg.

4 dzień
Czas wolny. Transfer na lotnisko

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- transfery
- 3 noclegi w hotelach 3* w pokoju 2 os.
- 3 śniadania
- 3 lunche
- 3 kolacje
- zwiedzanie Glenturret Whisky Distillery wraz z degustacją
- rafting lub canyoning
- Combo Mountain Safari
- zwiedzanie Genkinchie Whisky Distillery wraz z degustacją
- Zwiedzanie Whisky Hertiage Centre,wraz z degustacją

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.