Incentivna Sycylia

Incentive Travel Sycylia

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Włoch.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych na zamówienie.Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Leży między Europą i Afryką, Sycylia to największa wyspa na Morzu Śródziemnym,
mieszkali tu Fenicjanie, Grecy, Rzymianie, Normanowie i Arabowie. Ta mieszanina kultur przejawia się tutaj niemal na każdym kroku, w obyczajach, kuchni oraz w architekturze wyspy. Wyspa oferuje przepiękne krajobrazy, błękit morza, Etnę.

Wyjazdy-firmowe-Sycylia
Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Przelot na Sycylię. Przylot do Katani, transfer do hotelu. Nocleg.
Dzień 2
Śniadanie.
Opcja 1 Etna z różnymi zajęciami
Po śniadaniu wyjazd z hotelu autobusem na Etnę - najwyższy czynny wulkan w Europie (3345 m). Autobus zabierze Cię do " Piano Provenzana" Tutaj uczestnicy rozpoczną jedną z następujących czynności:
Quady: Możemy odwiedzić jaskinie pochodzenia wulkanicznego, podziwiać krajobrazy na Taorminę i jej piękne wybrzeże. Rower górski: urocze i niezapomniane chwile, wjedziemy na wysokość 3000 metrów, aby podziwiać aktywne kominy wulkanów. Na koniec, lunch na farmie.
Opcja 2 Canyoning w Alcantara Gorges
Gorges Alcantara to jedno z niewielu miejsc na świecie gdzie można praktyce uprawiać canyoing pośród fascynujących ścian wykonanych z wulkanicznego bazaltu. Tysiące turystów przybywa tutaj co roku by w czasie krótkiego spaceru obejrzeć niezwykłe krajobrazy i zrobić zdjęcia. Do uprawiania tego sportu niezbędne są urządzenia, takie jak: kombinezon (podobny do tego, którego używamy podczas nurkowania w celu ochrony przed zimną wodą, tenisówki lub obuwie turystyczne, buty neoprenowe, kask, uprząż, kamizelkę, liny i haki. Na koniec powrót do hotelu lub obiad w miejscowym gospodarstwie rolnym. Zalecana odzież: buty do tenisa, strój kąpielowy i ręcznik.
Opcja 3 Park przetrwania na Etnie
Wyjazd z hotelu i przejazd na górę Etna do parku przetrwania. Będziemy musieli pokonywać tutaj różne trudności, na wysokości 5 do 12 metrów. Trasa biegnie przez drzewa z przekraczaniem mostów, lin i kabli, czas trwania około 2:30 do 3 godzin. Uczestnik otrzyma kask oraz uprząż. Wszystko odbywa się pod nadzorem instruktorów. Po zakończeniu lunch barbecue w terenie. Powrót do hotelu.
Dzień 3
POSZUKIWANIE SKARBU W TAORMINIE
Śniadanie i wyjazd do Taorminy, jest to malownicze miasteczko położone u podnóża Góry Tauro (204 metry). Znajduje się tutaj wspaniały Teatr Grecki, Palazzo Corvaja (siedziba pierwszego sycylijskiego parlamentu w 1411 roku), dalej wzdłuż Corso Umberto zobaczymy piękny Belvedere, kościół Sw.Józefa i Św. Augustyna, antyczny port, katedrę św Mikołaja z XIII wieku oraz barokowe fontanny. Następnie zacznie się polowanie na skarb:
Opcja 1
Goście będą podzieleni na małe zespoły. Każda grupa będzie wyposażona w mapę miasta, aparat oraz specjalne książeczki, uczestnicy muszą wykonać zdjęcia, które udowodnią że zadania zostały wykonane. Podróż się zaczyna! Podczas odkrywania zabytków, ciekawostek, miejscowych legend i tajemnic całego miasta lepiej poznamy to niedocenione miejsce.
Czas trwania: 3 godziny + czas na zwiedzanie i lunch
Lub
OPERACJA MISSION IMPOSSIBLE
Jest to zabawa polegająca na połączeniu wysiłku fizycznego i psychicznego. Gra polega na tym aby uratować świat! Goście zostają podzieleni na małe grupy. Uczestnicy zobaczą nagranie, które zabierze ich do fantastycznego świata międzynarodowych intryg, zamieszkałego przez tajemniczych szpiegów. Każdy zespół otrzyma zestaw niezbędny do misji (zawierający walkie-talkie, mini-lampy UV, mapy miasta, i wiele innych rzeczy), a dzięki pomocy naszych przedstawicieli rozpocznie się polowanie na wskazówki,świadków za pomocą specjalnych testów i gier. Dzięki grze będziemy mogli poznać miasto i jego niezwykłą architekturę.
Czas trwania 3 godziny + czas na zwiedzanie i lunch
Dzień 4
Wycieczka motocyklem na Riwierę Cyclops
Odkryjemy niezwykłą Sycylię. Poznamy Riwierę dei Ciclopi Aci Castello, jest to stara wioska rybacka, kilka kilometrów od Katanii. Posiada zamek Normanów, który stoi wysoko na cyplu. Aci Trezza to malowniczawioska rybacka jest częścią Aci Castello. Isole dei Ciclopi jest obecnie rezerwatem przyrody.
Dzień 5
Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko wylot do Polski

OPCJE DODATKOWE
- wycieczka jeepami na Etnę i degustacja wina
Jedziemy autostradą do Giarre, a następnie przez miasta: S. Venerina, Milo, i Fornazzo. Stamtąd jedziemy do doliny del Bove. Odwiedzimy grotę, a następnie zatrzymamy się w schronisku górskim na przerwę. Stamtąd udamy się do Krateru Sartorius. Zatrzymujemy się na lunch w farmie. Następnie jedziemy przez Linguaglossa-Castiglione di Sicilia. Zrobimy przystanek w wąwozie Alcantara żeby obejrzeć formacje geologiczne.
Powrót do hotelu.
- wycieczka starymi samochodami Fiat
Może odbyć się w Katanii lub w Taorminie Poznamy Sycylię w inny sposób. Jeśli jesteś znudzony zwykłą wycieczką autokarową musisz spróbować tego nowego doświadczenia. Będziemy odkrywać Sycylię podróżując Fiatem 500, jest to niezwykła zabawa. Wycieczkę zaczynamy od Katani, przez Taorminę aż do Giardini Naxos. samochody posiadają
szyberdach i przeznaczone dla max 4 osób, my zalecamy 2, 3 osoby. Czas trwania to około 4 godziny. Dostępnych jest 10 samochodów.
WYCIECZKA DO PALERMO/MONREALE PÓŁDNIOWA
Po śniadaniu wyjazd do Monreale, gdzie król Wilhelm II zbudował piękną katedrę, jest to znakomity przykład świetności okresu Normanów na Sycylii, ogłoszony ósmym cudem świata poprzez swoje rozległe i spektakularne złote mozaiki, które stanowią sceny ze Starego i Nowego Testamentu. Kościół poświęcony jest Świętej Marii Nuova i wypełniony jest znanymi ważnymi dziełami sztuki, które na pewno warto zobaczyć podczas pobytu tutaj. Później zwiedzać będziemy Palermo: Stolica zarówno dla Arabów i Normanów, zabytki miasta odzwierciedlają wspaniałość dwóch światów: Wschodu i Zachodu, zderzenia kontrastów. Ta trasa pozwala na zwiedzanie stolicy Sycylii jej zabytków, rynku i kościołów. Wewnątrz Pałacu Królewskiego odwiedzimy 12 wieczną Kaplicę Palatine, wybudowaną przez Normanów, ale zdobioną w stylu bizantyjskim i islamskim. Pobliska katedra została wybudowana przez Normanów, ale każda nowa dynastia, która tutaj przybyła dodała swój własny styl.
WYCIECZKA DO AGRIGENTO CAŁODNIOWA
Śniadanie w hotelu i wyjazd do Agrigento "najpiękniejszego miasta śmiertelników", gdzie jeszcze dziś można podziwiać świątynie doryckie, które zachowały się w niemal nienaruszonym stanie i stanowią ogromny zespół archeologiczny: świątynię Junony, Concord, Heraklesa, Zeusa, Castora i Polluxa. Po południu powrót do Palermo.
WYCIECZKA DO SEGESTA/ERICE/TRAPANI CAŁODNIOWA
Po śniadaniu wyjazd do Segesta, miasta Elemi, zbudowanym na wzgórzu pustyni, prawdopodobnie między V a IV wiekiem p.n.e. Wizyta w świątyni doryckiej. Później zwiedzanie miasta Erice, jednego z niewielu typowo średniowiecznych krajów Sycylii, zwiedzanie i czas wolny na lunch. Zwiedzanie Trapani następnie powrót do Palermo.
WYCIECZKA DO CEFALU CAŁODNIOWA
Po śniadaniu wyjazd do Cefalu, inspirującej małej miejscowości na morzu, oferującej piękne widoki. Spacer po głównej ulicy skąd widać Osterio Magno, budynek zbudowany przez Normanów,najprawdopodobniej był rezydencją Króla Rogera. Wizyta w katedrze Normanów, założonej w 1131 roku przez Rogera II. Czas wolny na obiad i spacer ulicami Cefalu.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.