Wyjazdy Incentive do USA

Incentive Travel do USA

Organizujemy profesjonalne incentive travel i wyjazdy firmowe do USA. Nasz profesjonalizm, doświadczenie i doskonałą obsługę doceniło już wielu naszych klientów, którzy regularnie korzystają z naszej pomocy przy organizacji wyjazdów do Stanów Zjednoczonych.

Zajmujemy się organizowaniem ciekawych wycieczek do USA. Proponujemy zarówno typowe wycieczki firmowe ze zwiedzaniem wschodniego lub zachodniego wybrzeża USA, jak i wyjazdy integracyjne "szyte na miarę" wg życzeń i oczekiwań naszych klientów. Organizujemy wyjazdy służbowe do USA oraz prywatne wycieczki dla małych grup i osób indywidualnych.

zapytaj_o_oferte

Wyjazdy dla firm na Zachodnie Wybrzeże USA

Z Mega Travel, podczas wyjazdu incentive możesz obejrzeć atrakcje zachodniego wybrzeża USA: San Francisco, Los Angeles, Hollywood, Las Vegas, San Diego, Park Yosemite, zaporę Hoovera, Wielki Kanion, Kanion Bryce i Zion, Disneyland. Zabierzemy Cię także do Doliny Krzemowej lub Seattle. Z nami złożysz wizytę w siedzibie Google lub Microsoft.

Wyjazdy dla firm na Wschodnie Wybrzeże USA

Będąc na wycieczce firmowej na wschodnim wybrzeżu USA odwiedzisz Chicago, wodospad Niagara, Nowy Jork, Boston, Filadelfię, Waszyngton, Florydę z Miami,Orlando,Everglades, Cape Canaveral, Key West. Będąc w USA nie należy zapominać także o Hawajach i Alasce.

Citybreaki do Stanów Zjednoczonych

Proponujemy wycieczki dla firm do najważniejszych miast USA. Organizujemy krótkie, kilkudniowe wycieczki do Waszyngtonu, Nowego Jorku, Chicago, Bostonu, Miami, Orlando, Nowego Orleanu, Las Vegas, San Francisco.

Są to bardzo atrakcyjne miejsca w USA, które można umieścić w programie wyjazdu incentive travel, wycieczki lub podróży służbowej.
Wyjazdy-incentive-do-USA

Czy wiesz, że:
- powierzchnia USA wynosi niemal 10 mln km2 (co stawia ich na 3 miejscu na świecie po Rosji i Kanadzie).
- na terenie Stanów Zjednoczonych mieszka 310,232,863 mln ludzi
- największe miasta w USA to Nowy Jork 8,2 mln, Los Angeles 3,9 mln, Chicago 3 mln, Houston 2 mln oraz Filadelfia, Phoenix, San Diego, San Antonio, Dallas, San Jose
- USA posiadają największą na świecie sieć linii kolejowych – ich łączna długość wynosiła 226 612 km
- Stany Zjednoczone mają najbardziej rozbudowaną sieć autostrad 77 tys. kilometrów
- W Stanach Zjednoczonych narodził się jazz, country, gospel, rock, thrash metal, grunge, blues, pop, rap, house czy techno.
- Na żadnej amerykańskiej monecie nie ma cyfry oznaczającej odpowiednią wartość. Są tylko napisy – jednocentówka (penny), pięciocentówka (nickel), dziesięciocentówka (dime) i dwudziestopięciocentówka
- Kuchnia Amerykańska wbrew pozorom to nie tylko fast food, chociaż ogólnie jest ona tłusta, kaloryczna i niezdrowa. Amerykanie spożywają z reguły trzy posiłki dziennie obfite śniadanie, lunch i obiad wieczorem w porze naszej kolacji.Śniadanie to z reguły Cereals - płatki mączne albo zbożowe, lub naleśników z pszennej lub kukurydzianej mąki, polanych syropem klonowym. Popularną potrawą są też jajka z bekonem lub szynką. Na koniec kawa ze śmietaną i bułki z serem i wędliną. Do tego obowiązkowo szklanka soku owocowego. Naprawdę wielkie śniadanie.Lunch najczęściej je się na mieście , w restauracji w przerwie w pracy. Są na niego najczęściej sandwicze – hamburger lub plastry szynki, piersi indyka albo befsztyka na chlebie. Obiad , czyli nasza kolacja jest równie obfity jak poranny posiłek składa się z minimum trzech dań.Amerykanie głównie piją kawę. Herbata dla większości oznacza herbatę mrożoną, a dokładniej – słodzoną herbatę mrożoną z cytryną.

map_of_usa

Organizujemy wyjazdy dla firm do USA zarówno dla kilku osób, jak i kilkudziesięciu. Mogą to byc wyjazdy motywacyjne lub podróże służbowe.
Nasi klienci odwiedzili także Seattle, Portland, Buffalo, Detroit, Cleveland, Phoenix, Atlantę, Nashville, Houston, Dallas, Memphis i Nowy Orlean oraz Dolinę Krzemową.
Pomagamy także w uzyskaniu wizy do USA dla uczestników naszych wycieczek firmowych.

Biuro podróży Mega Travel od wielu lat organizuje wyjazdy firmowe dla największych firm działających na polskim rynku. Jesteśmy biurem podróży, które organizuje wyjazdy dla firm. Profesjonalizm i doskonałą obsługę doceniło już wielu naszych klientów, którzy regularnie korzystają z naszej pomocy.

Chcesz zorganizować wyjazd integracyjny do USA? Naszymi klientami są firmy z Warszawy, Krakowa, Poznania, Katowic, Gdańska, Łodzi, z całej Polski. Czekamy też na Ciebie!

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.

zapytaj_o_oferte