Incentivna Irlandia

Incentive travel do Irlandii

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Irlandia_wyjazdy_firmowe_9

Dzień 1
Popołudniowy przylot do Dublina.
Po drodze do centrum miasta zwiedzanie Malahide Castle należącego nieprzerwanie przez 7 wieków do rodziny Talbot.
Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny. Kolacja.
Wieczór w irlandzkim pubie Cobblestone Pub z tradycyjną muzyką na żywo.
Powrót do hotelu , nocleg.
Dzień 2
Zwiedzanie Guinness Storehouse – kilkupiętrowej ekspozycji prezentującej dzieje tego najbardziej popularnego towaru eksportowego Irlandii. Wizyta zakończona jest degustacją słynnego ‘pint of Guinness’ w zlokalizowanym na ostatnim piętrze, Gravity Bar, z którego podziwiać można panoramę Dublina.
Następnie krótki przejazd po mieście – podziwianie najbardziej znanych zabytków miasta, do których należą: najbardziej prestiżowy, założony przez Elżbietę I w 1592 r. uniwersytet Trinity College z najcenniejszym irlandzkim zabytkiem piśmiennictwa – średniowiecznym manuskryptem Book of Kells, główna katedra Irlandii – XII-wieczna katedra św. Patryka, zamek Dublin Castle.
Lunch w Brazen Head – najstarszym pubie w Dublinie
Po chwili odpoczynku nauka tańca irlandzkiego ceili – po zajęciach możliwość spróbowania własnych sił i umiejętności tanecznych na scenie. Zwiedzanie Muzeum Tańca Irlandzkiego.
Kolacja w restauracji Ely Winehouse
Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 3
Przed południem przejazd na gaelic games. Zapoznanie się z zasadami gry oraz rozegranie meczu
Lunch w formie grilla. Czas wolny
Przejazd do niedziałającej już destylarni whisky Old Jameson Whiskey Distillery. Zwiedzanie na niezapomniane zwiedzanie z przewodnikiem Shinding Tour. Możliwość poznania tajników wytwarzania jedynej w swoim rodzaju irlandzkiej whiskey, a także jej degustacji. Kolacja serwowana przy irlandzkiej muzyce na żywo
Powrót do hotelu , nocleg
Dzień 4
Śniadanie. Transfer na lotnisko

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opiekę pilot
- transfery
- 3 noclegi w pokoju 2 os.
- 3 śniadania
- 3 daniowe kolacje z 2 kieliszkami wina lub piwa
- wstęp do Cobblestone Pub z 2 piwami
- wstęp na Malahide Castle
- wizyta w Guiness Storehouse
- nauka tańca irlandzkiego
- gaelic games
- wizyta w Old Jameson (zwiedzanie, degustacja, kolacja, muzyka)

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.