Hawajski Ekspress wyjazd firmowy do USA

Wycieczka firmowa na Hawaje, do USA

Jesteśmy biurem podróży z wieloletnim doświadczeniem, które zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą firm. Organizujemy na zamówienie wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, incentive travel w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta. Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

USA_wyjazdy_dla_firm_Hawaje
Dzień 1
Wylot z Warszawy z międzylądowaniem. Przylot do Honolulu o godzinie 19:45.
Powitanie na lotnisku przez rodowite hawajskie dziewczyny girlandami hawajskich kwiatów „LEI”. Lokalny przewodnik czekał będzie na gości przy bagażach, już za odprawą celną i wizową. Transfer do wybranego hotelu w Waikiki, dystans około 12 km –około 30 minut.

Powitalna kolacja bufetowa w hotelowej restauracji – „ Oceanarium” z powitalnym drinkiem

Dzień 2
Śniadanie w hotelu
08:00–17:30 - WYCIECZKA WOKÓŁ WYSPY OAHU, PEARL HARBOR I MIASTA HONOLULU
Wyjazd pod krater Diamond Head, gejzer Halona, zatoka Hanauma, punkt widokowy Makapu’u oraz lunch na plaży Waimanalo i kąpiel. Zwiedzanie Świątyni Buddy - “Byodo-Inn”, wizyta na słynnej plaży surfingu “Sunset Beach” oraz plantacji ananasów.
Wyjazd do Pearl Harbor - miejsca, w którym dla USA rozpoczęła sie II Wojna Światowa. Zwiedzanie muzeum, film historyczny, oraz rejs stateczkiem do miejsca upamiętniającego zatopienie krążownika “Arizona”. Następnie zwiedzanie centrum miasta Honolulu: Pałac Królewski “Iolani”, pomniki króla Kamehameha i królowej Liliuokalani, ratusz I rezydencja Gubernatora
Ok 12:00 Lunch bufetowy w restauracji „ Crouching Lion Inn” w lokalnym stylu, nad brzegiem oceanu.
19: 30 – wyjazd na kolacje bufetowa w hawajskiej restauracji „WILLOWS ” ( 15 minut od hotelu )

Dzień 3
06:00 – 22:00 CAŁODNIOWA WYPRAWA NA WYSPE WULKANOW
Odlot wcześnie rano na wyspę Hawaii. Wyprawa do wodospadu Akaka, przejazd aleją banyanową w Parku Liliuokalani, wizyta na plantacji orchidei i orzeszków Makadamia. Zwiedzanie Parku Narodowego "Hawaii Volcanoes National Park"; panorama kaldery Kilauea i krateru Halemaumau oraz spacer po pokładach zastygłej lawy. Późnym wieczorem powrót na wyspę Oahu.

Dzień 4
Śniadanie w hotelu.
Rano czas wolny, relaks na plazy ,spacery deptakiem Kalakaua
10:30 – 22:00 – WYCIECZKA DO „CENTRUM KULTURY POLINEZYJSKIEJ”
W południe wyjazd do Centrum Kultury Polinezji. Udział w najciekszych występach odbywających się w narodowych wioskach skansenu: Samoa, Nowa Zelandia, Fidżi, Hawaje, Markizy,Tonga,Tahiti. Rewia na wodzie, film w technologi I-Max na ekranie o wysokości kilku pięter. Obiad w stylu “szwedzki stół” - Hawajska Uczta LUAU, "HORIZONS" najwieksza nocna Rewia na calym Pacyfiku.
11:30 – Lunch w restauracji „ Honey’s” na terenie klubu - golfowego u podnóża gór Ko’olau
17:30 - Kolacja bufetowa w hawajskim stylu „LUA’U” w trakcie imprezy wliczona w cenę

Dzień 5
Śniadanie w formie „suchego prowiantu”
Transfer na lotnisko - wylot do kraju.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem z międzylądowaniem
- opiekę pilota
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- transfery
- 4 noclegi w hotelu 4*w pokojach 1 os.
- śniadania w hotelu
- wyżywienie zgodnie z programem
- zwiedzanie zgodnie z programem

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.