Dawno temu na Dzikim Zachodzie

Incentive Travel USA

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

spęd bydła usa
Proponujemy ofertę programu wycieczki firmowej do Stanów Zjednoczonych, która przeniesie uczestników do czasów westernów, kiedy to królowali kowboje, rancza i spędy bydła. Uczestnicy przeniosą się do czasów XIX wieku, których dziedzictwo unosi się nad Dzikim Zachodem po dzień dzisiejszy.

Zapraszamy uczestników do wzięcia udziału w autentycznym spędzie bydła, który ukazuje perypetie życia kowbojów oraz pozwala doświadczyć jego niecodzienność i posmakować wolność na łonie natury.

Program jest organizowany na terenach stanu Utah, które są uznawane za najpiękniejszą część Dzikiego Zachodu. To w tych rejonach znajdują się słynne na całym świecie parki narodowe, które intrygują swoją unikalnością, różnorodnością barw i bogactwem przyrodniczym i historycznym.

Stany Zjednoczone są idealnym miejscem, w którym, w rozsądnym budżecie, można oczarować Państwa klientów niepowtarzalnymi hotelami, nietuzinkowymi usługami i niezapomnianymi wrażeniami.

Dzień 1
Przylot do Salt Lake City, Utah. Powitanie gości na lotnisku przez pilota. Uczestnicy zostaną przywitani symbolicznym upominkiem w postaci kapelusza kowbojskiego. Transfer na ranczo w
południowej części Utah. Zakwaterowanie w domku letniskowym na pierwszą noc pobytu. Zaraz po przyjeździe rozpoczniemy przygotowania do naszej niecodziennej wyprawy, podczas której czeka nas ekscytująca dawka przygód. Pierwszego dnia uczestnicy przejdą proces ewaluacji umiejętności jeździeckich. To pozwoli na dobranie odpowiednich koni dla jeźdźców. Częścią programu jest również spotkanie orientacyjne, podczas którego zostaną wyjaśnione zasady i wytyczne dotyczące spędu bydła. Nocleg.

Dzień 2 - Boulder Mountain
Śniadanie. Dzień rozpoczyna się od przygotowania koni do całodziennej przejażdżki. Po oporządzeniu i osiodłaniu wierzchowców, zapakujemy zwierzęta do przyczepy i, jadąc samochodami terenowymi, przeniesiemy się do Boulder Mountain, gdzie rozpoczniemy program spędu bydła. Po emocjonującym dniu wypełnionym szukaniem i zaganianiem bydła, grupa przeniesie się do miejsca biwakowego, gdzie spędzi pozostałe noce podczas pobytu. Zakwaterowanie grupy w namiotach (lub pod gwiazdami).
Posiłki będą przygotowywane przy ognisku lub na piecu polowym.

Dzień 3 – Dzień 4 - Boulder Mountain
Śniadanie. Pozostałe dni pobytu będą przeznaczone na poszukiwanie, grupowanie oraz przepędzanie bydła do ich nowych zagród i pastwisk. Uczestnicy będą mieli okazję obserwacji rajskich obszarów południowo – środkowej części Utah. Będziemy przepędzać bydło przez górzysto – leśne tereny, bogate w dziką zwierzynę, niecodzienną roślinność oraz kwieciste połacie łąk, które można spotkać tylko tutaj. Podczas pobytu na wysokogórskich pastwiskach będziemy mieli okazję oglądać spektakularne widoki Parku Narodowego Kanionu Bryce.

Dzień 5 - Boulder Mountain – St. George
Śniadanie. Powrót na rancho. Dzisiejszego ranka odbędzie się wręczenie certyfikatu poganiacza bydła oraz oficjalne zakończenie programu. Przejazd jeepami do St. George. Po drodze zawitamy do Parku Narodowego Kanionu Bryce, który jest znany na całym świecie ze swojej unikalnej geologii oraz licznych amfiteatrów wyrzeźbionych w skałach. Kolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w St. George

Dzień 6 - St. George – Las Vegas
Śniadanie w hotelu. Dzień przeznaczony na zwiedzanie Parku Narodowego Zion. Tutaj będziemy chodzić dróżkami starożytnych ludzi i pierwszych osadników oraz obserwować masywne formacje piaskowców w kolorach kremu, różu i czerwieni, które zatapiają się w głębokim błękicie nieba.
Spróbujemy swojej odwagi przeciskając się przez wąskie przesmyki kanionów oraz obserwując unikalną roślinność i gatunki zwierząt. Podczas zwiedzania Parku Zion będziemy poznawać bogatą historię oraz delektować się przygodami dnia dzisiejszego. Kontynuacja przejazdu do Las Vegas na kolację i nocleg. Wieczorem opcjonalne wyjście na jedno z przedstawień granych na Las Vegas Strip.
Nasza propozycja obejmuje zmysłowe przedstawienie Cirque du Soleil – Zumanity, ukazujące kuszącą zawiłość rzeczywistości, która przeistacza rzeczy wyzywające w filuterne, a zakazane w fascynujące;
Druga opcja to przedstawienie przygotowane przez najpopularniejszego iluzjonistę na świecie –
David’a Copperfield’a, który za swoje osiągnięcia jest wysoko oceniany zarówno przez krytyków jak i publiczność. Nocleg w Las Vegas

Dzień 7 - Las Vegas
Śniadanie w hotelu. Przelot helikopterem nad Wielki Kanion, który jest jednym z najwspanialszych cudów natury ziemi. Stanąć na jego krawędzi i podziwiać jego ogrom i oszałamiające piękno to niezapomniane przeżycie. Kanion został wyrzeźbiony przez rzekę Kolorado miliony lat temu i do dzisiaj rozciąga się na długości ponad 400 kilometrów oraz stanowi najgłębszy przełom rzeki na świecie. Po drodze widok z lotu ptaka na słynną Tamę Hoovera, która jest najczęściej filmowaną tamą świata.
Tama Hoovera “grała” w dziesiątkach hollywoodzkich produkcji i jest bez wątpienia jednym z największych cudów dwudziestowiecznej inżynierii, jak również jednym z najbardziej spektakularnych projektów hydrotechnicznych na świecie. Dzięki niej oddalone o zaledwie 25 km Las Vegas z sennego miasteczka stało się tętniącą dzisiaj życiem metropolią. Lądowanie w kanionie na lekki poczęstunek oraz toast szampanem. Po południu czas wolny na zwiedzanie kasyn na własną rękę. Kolacja w Hard Rock Cafe. Nocleg w Las Vegas

Dzień 8 - Las Vegas
Śniadanie w hotelu. Czas wolny na ostatnie zakupy. Transfer powrotny na lotnisko. Powrót do Polski

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

spęd bydła usa 2