Atrakcyjne Monaco

Wyjazd firmowy do Monaco

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.
Monaco_wyjazdy_firmowe

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie o 11.00. Przelot do Nicei o 13.15. Przylot do Nicei o 15.50. Przejazd do Nicei.
Krótkie zwiedzanie Nicei - miasta będącego nieoficjalną stolicą Riwiery Francuskiej. Spacer na wzgórze Le Chateau, z którego rozpościera się panorama na miasto i Morze Liguryjskie. Spacer po biegnącej wzdłuż morza, słynnej Promenadzie Anglików.
Kolacja w restauracji.
Transfer do hotelu w Monaco około 23.00. Nocleg.
Dzień 2
Śniadanie. Zwiedzanie Monte Carlo i Monaco
MONACO :
Zwiedzanie rozpoczniemy od Monaco - Ville będącej oficjalnie stolicą tego państwa gdzie będziemy mogli podziwiać z zewnątrz Pałac Książęcy - siedzibę rodu Grimaldich oraz Katedrę, w której m.in. pochowana została Księżna Grace. Odwiedzimy również jedno z najsłynniejszych oceanariów na świecie. Następnie udamy się do najbardziej ekskluzywnej części Monaco - Monte Carlo - znanej m.in. z kasyn i plaż, odwiedzanych przez bogaczy i sławy. Czas wolny na zabawę w miejscowym kasynie.
Lunch w restauracji
Czas wolny.
Kolacja. Nocleg.
Dzień 3
Śniadanie.
Wycieczka starymi samochodami po Lazurowym Wybrzeżu
Nicea lub Monaco jest doskonałą bazą do zwiedzania Lazurowego Wybrzeża. Przejedziemy przez przełęcz Eze, Nicei aż do słynnego Cap Ferrat. Przejedziemy trasą zawodów Formuły 1 w Monaco. Na tej trasie uczestnicy będą mogli poznać dwa oblicza Riwiery Francuskiej: czarujące, nadmorskie wybrzeża oraz typowe górskie drogi.
Lunch w restauracji. Czas wolny
Kolacja w restauracji. Powrót do hotelu. Nocleg.
Dzień 4
Śniadanie.
9.00 Przyjazd do Cannes.
Cannes, "Gwiazda Riwiery", usytuowana na Lazurowym Wybrzeżu w południowo-wschodniej Francji, na południowy zachód od Nicei. Cannes stało się oficjalną nazwą miasta w 1619 roku. Od czasów średniowiecza aż do początku XIX wieku Cannes było małą rolniczą i rybacką osadą. W latach 30 XIX wieku zostało odkryte przez francuską i zagraniczną arystokrację, która zbudowała tutaj swoje rezydencje. Obecnie miasto znane jest na całym świecie dzięki festiwalowi filmowemu.
Lunch w restauracji.
13.00 transfer na lotnisko w Nicei
Wylot do Warszawy o 16.35. Przylot do Warszawy o 18.55

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opiekę pilota
- transfer z/na lotnisko
- 3 noclegi w hotelu 4*
- 3 śniadania
- 3 kolacje (3 dania, ¼ wina, ½ wody, kawa)
- 3 lunche ((3 dania, ¼ wina, ½ wody, kawa))
- zwiedzanie Nicei, Cannes i Monaco
- ½ dniowa wycieczka starymi samochodami po Lazurowym Wybrzeżu (wymagana kaucja za jazdę starymi samochodami )

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.