Wyjazdy incentive travel do Korei Południowej

Wyjazdy incentive travel do Korei Południowej

Jesteśmy biurem podróży z wieloletnim doświadczeniem, które zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą firm. Organizujemy na zamówienie wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, incentive travel w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta. Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Korea_wyjazdy_incentive
Korea Południowa to państwo w Azji Wschodniej położone na Półwyspie Koreańskim nad Morzem Żółtym i Morzem Japońskim. Zajmuje 99,3 tys. km2 powierzchni. Stolicą Państwa jest Seul.

Kraj jest górzysto-wyżynny. Najwyższym szczytem kraju jest wygasły wulkan Halla-san (1950 m. n.p.m.). W Korei Południowej panuje klimat monsunowy, w północnej części kraju umiarkowany, a w południowej podzwrotnikowy.

Na obszarze Półwyspu Koreańskiego już w V w. p.n.e. istniało państwo Dzoson. Pod koniec II w. p.n.e. zostało ono podbite przez chińskiego cesarza z dynastii Han. W 1945r. północną część kraju zajęły wojska sowieckie, współdziałające z partyzantką komunistyczną, a południową oddziały amerykańskie. Korea została podzielona na dwie części wzdłuż 38 równoleżnika. W 1948r. powstały dwa państwa – Korea Północna i Korea Południowa. W 1950r. armia północnokoreańska napadła na Koreę Południową, rozpoczynając wojnę koreańską, która zakończyła się w 1953r. rozejmem. W 1953r. Korea Południowa podpisała układ ze Stanami Zjednoczonymi. W 1990 roku Rosja, a w 1991r. Chiny uznały Koreę Południową.

Korea Południowa należy do najgęściej zaludnionych krajów świata. Jest państwem prawie jednolitym narodowościowo. Jedyną mniejszość narodową stanowią Chińczycy. W miastach żyje 82% ludności kraju. Głównymi miastami są: Seul, Pusan. Tegu, Inczhon, Kwangju i Taejon.

Kraj jest atrakcyjny turystycznie. Walorami turystycznymi są ciepły klimat, piaszczyste plaże, atrakcyjne tereny do uprawiania alpinizmu, speleologii i narciarstwa oraz cenne zabytki kultury i dzielnice rozrywkowe w dużych miastach. W Korei Południowej występują trzy regiony turystyczne: 1) region północny z Seulem, 2) region południowy z miastami Kyogju, Pusan, Yosu, Tegu i 3) region wyspy Cheju-do (teren wypoczynkowy i połowu pereł).

map_of_south-korea
Imprezy motywacyjne to jedna z najbardziej atrakcyjnych form nagradzania pracowników. Dzięki swej różnorodności, imprezy incetive mogą być idealnie dopasowane do aktualnych potrzeb firmy. Każda impreza motywacyjna organizowana przez Mega Travel jest inna, dlatego wszyscy jej uczestnicy zawsze czują się wyjątkowo.

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.