Wyjazdy incentive travel do Ekwadoru

Incentive travel do Ekwadoru

Mega Travel od wielu lat organizuje wyjazdy motywacyjne dla największych firm działających na polskim rynku. Profesjonalizm i doskonałą obsługę doceniło już wielu naszych klientów, którzy regularnie korzystają z naszej pomocy przy organizacji incentive travel do Ekwadoru i na Galapagos.

Ekwador leży w północno-zachodniej części Ameryki Południowej nad Oceanem Spokojnym. Zajmuje powierzchnię 283,6 tys. km kwadratowych. Do Ekwadoru należą wyspy Galapagos położone na Oceanie Spokojnym w odległości 900 km na zachód od wybrzeży kraju. Zachodnią część Ekwadoru zajmują niziny i wzniesienia nadbrzeżne –Costa, środkową wąskie ale bardzo wysokie łańcuchy Andów z licznymi szczytami wulkanicznymi i wyżyn z obniżeniem centralnym –Sierra , a wschodnią wyżynna kraina Oriente przechodząca w Nizinę Amazonki. Na nizinach i na wyżynie występuje klimat równikowy, w Andach górski z pionową strefowością. Lasy zajmują ponad połowę powierzchni kraju. We wschodnim Ekwadorze rosną wilgotne lasy równikowe, w Andach wiecznie zielone lasy liściaste, a na wybrzeżu lasy suche.

Ekwador_wyjazdy_dla_firm
Ekwador zamieszkują głównie Metysi (40%) i Indianie (40%) oraz Kreole, Murzyni i Mulaci. Stolicą państwa jest Quito, drugie po Guayaquil pod względem liczby ludności miasto Ekwadoru.

Urok Ekwadoru polega na tym, że niewielki kraj łączy w sobie trzy rożne światy: wyniosłe Andy, nasłonecznione wybrzeże Pacyfiku i porośnięty bujną roślinnością region Oriente (tropikalne niziny na wschód od Andów). Jeśli dodać do tego wyspy archipelagu Galapagos, odległego o 1000 km od wybrzeża, Ekwador jawi się jako prawdziwy raj dla turystów żądnych wrażeń.

map_of_ecuador
Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.

Atrakcyjne pomysły na wyjazdy incentive travel do Ekwadoru i Galapagos.
W programie wyjazdu incentive do Ekwadoru nie może zabraknąć takich atrakcji jak:
- Zwiedzanie Quito
- wycieczka do dżungli
- poszukiwanie złota w rzece Napo
- podziwinia wulkanu Cotopaxi
- wycieczka na równik
- trekking na lodowiec
- Zakupy na targu w Otavalo
- Rejs po Galapagos: podziwianie zwierząt iguan, krabów, fok, lwów morskich, zięby Darwina, flamingów, żółwi