Wyjazdy incentive dla firm do Wietnamu

Wyjazdy incentive dla firm do Wietnamu

Organizujemy incentive travel (wyjazdy firmowe,wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne) do Wietnamu. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

Wietnam leży w Azji Południowo-Wschodniej nad Morzem Południowochińskim. Jego powierzchnia wynosi 329 tys. km kw. Zamieszkują go 83 mln mieszkańców. Najliczniejszą grupę narodowościową stanowią Kinh (Viet), zwani inaczej Wietnamczykami lub Wietami (ok. 88% ludności). Oprócz nich kraj zamieszkują 54 mniejszości etniczne, w tym górskie ludy, żyjące z dala od współczesnej cywilizacji. Kraj dzieli się na 8 regionów i 5 miast wydzielonych. Stolicą jest Hanoi.
Wietnam zaskakuje bogactwem krajobrazów, wspaniałą architekturą i zróżnicowaniem kulturowym. Kraj, który jeszcze niedawno kojarzył się głównie z wojną wietnamską, stał się popularnym celem wypraw turystów z różnych stron świata.

Wietnam_wyjazdy_incentive
Największy ruch turystyczny przypada na okres od września do kwietnia. Duże zróżnicowanie klimatyczne Wietnamu sprawia jednak, że o każdej porze roku można tu znaleźć miejsca, w których jest ładna pogoda.Wietnam charakteryzuje się znacznym zróżnicowaniem klimatycznym. Na północy kraju można wyróżnić cztery pory roku, z chłodną, ale nie mroźną zimą od listopada do kwietnia. Lato jest tam ciepłe i mokre. Na południu (czyli w rejonie na południe od Nha Trang) przez cały rok panuje wilgotny, upalny klimat. Od marca do maja temperatura przekracza zwykle 30°C, a od kwietnia do połowy listopada wieje monsun. Wietnam nawiedzają także tworzące się nad Pacyfikiem tajfuny, najczęściej od sierpnia do końca września.
Aby uniknąć monsunów i upału na południu, najlepiej przyjechać w okresie od listopada do lutego. Jednakże planując wakacje na plaży, trzeba pamiętać, że od października do marca fale na południowo środkowym wybrzeżu (Chińska Plaża, Nha Trang) są zbyt silne, aby uprawiać sporty wodne (ale przyciągają tłumy surferów żądnych ekstremalnych wrażeń). W usytuowanym na centralnych wyżynach Đà Lạt przez cały rok panuje chłód, a w Sa Pa, na dalekiej górzystej północy, bywa całkiem zimno. Poza opisanymi wyjątkami najlepiej przygotować się na upał.

map_of_vietnam

Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami i zapytaj o wyjazd firmowy do Wietnamu.

Atrakcje podczas wyjazdu incentive travel do Wietnamu
- splyw deltą Mekongu
- zwiedzanie Siem Reap i Angor Wat
- zwiedzanie Hanoi
- zwiedzanie jaskiń Thien Cung oraz Dau Go
- zwiedzanie podziemnych tuneli Vietkongu