Wyjazdy incentive do Dubaju i Emiratów Arabskich

Wyjazdy incentive do Dubaju i Emiratów Arabskich

Wycieczki firmowe do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, do Dubaju i Abu Dhabi są bardzo atrakcyjnym sposobem na zmotywowanie pracownika.

Zjednoczone Emiraty Arabskie to związek siedmiu księstw (emiratów) w Azji Południowo-Zachodniej. Powierzchnia kraju wynosi 83,6 tys. km kw. Zamieszkuje go 3,9 mln mieszkańców (Arabowie 50%, imigranci z Indii, Pakistanu, Sri Lanki, Bangladeszu 27%, Malajowie 7%, Persowie 5%, Filipińczycy 3%, inni 6%, imigranci z USA i Europy 2%). Stolicą jest Abu Zabi (Abu Dhabi).Inne znane miasto to Dubaj. ZEA leżą na Półwyspie Arabskim, nad zatokami Perską i Omańską. Są krajem nizinnym. Jedyne pasmo górskie Al-Hadżar wznosi się na wschodzie. Najwyższy szczyt osiąga 1527 m n.p.m. Pustynia zajmuje 97% powierzchni.
Najlepszą porą na wizytę w ZEA jest okres od listopada do kwietnia. Klimat – zwrotnikowy kontynentalny suchy. Średnia temperatura w styczniu wynosi ok. 20°C. Średnie roczne opady: 80–140mm.

map_of_united-arab-emirates

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.

Atrakcje podczas wyjazdu incentive travel do Dubaju, Abu Dhabi i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
- zakupy w centrach handlowych
- wypoczynek na plaży
- kurs nurkowania
- safari na quadach
- zwiedzanie stadniny arabskich koni
- offroad jeepami po pustyni
- farma wielbądów
- kolacja w Burj Al Arab
- jazda na nartach w Emirates Mall