Wyjazdy incentive travel do Meksyku

Incentive travel do Meksyku

Organizacja incentive travel do Meksyku to zadanie dla doświadczonego organizatora. Ważna jest nie tylko ilość proponowanych programów wyjazdu, ale przede wszystkim profesjonalizm biura, które zajmuje się przygotowywaniem wycieczki.

Meksyk jest to państwo położone w Ameryce Północnej i Środkowej. Zajmuje przewężenie kontynentu pomiędzy Zatoką Meksykańską i M. Karaibskim na wschodzie a Oceanem Spokojnym na zachodzie oraz kilka wysp. Powierzchnia kraju wynosi 1,96 mln km kwadratowych.

W rzeźbie terenu Meksyku dominują wyżyny i góry, około 80% powierzchni leży na wysokości powyżej 1000 m. n.p.m. Obszar kraju jest położony w strefie klimatu podrównikowego i zwrotnikowego. W zależności od wzniesienia nad poziomem morza wyróżnia się tu piętra klimatyczne: gorące, umiarkowane, chłodne i mroźne.

zapytaj_o_oferte

Meksyk_wyjazdy_dla_firm
W odległych czasach na wyżynach centralnego Meksyku i w tropikalnych obszarach południowej części kraju współistniały obok siebie lub następowały po sobie liczne, bardzo różnorodne, a niektóre wysoko rozwinięte cywilizacje indiańskie. Współcześni Meksykanie są spadkobiercami rozwiniętych cywilizacji indiańskich Azteków i Majów oraz cywilizacji europejskiej którą wnieśli osadnicy hiszpańscy. Ponad 55% ludności kraju stanowią Metysi, około 29% Indianie, a pozostały odsetek Kreole imigranci z Europy. Stolicą kraju jest Meksyk należący do najludniejszych miast świata. Do milionowych miast należą Guadalajara i Monterrey.

Podróż po Meksyku jest doświadczeniem, z którym łączy się poznawanie wielu kultur, kuchni, rzemiosła, sztuki i historii. W różnych zakątkach – od miast po najdziksze ostępy – można odkryć pozostałości po prekolumbijskich cywilizacjach: Teotihuacán, El Tajín, Monte Albán, Palenque, Chichén Itza, Uzmal i Cobá. Z okresu kolonialnego pochodzi wiele uroczych, zabytkowych miast z wiekowymi budowlami i placami – Zacatecas, Álamos, San Miguel de Allende, Guanajuato, Puebla, Taxco, Cuernavaca, Pátzcuaro, Oaxaca, San Cristóbal de Las Casas i Mérida.

map_of_mexico

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wycieczka była udana. Skontaktuj się z nami.

Atrakcyjne pomysły na wyjazdy incentive travel do Meksyku.
W programie wyjazdu incentive do Meksyku nie może zabraknąć takich atrakcji jak:
- zobaczymy największe piramidy Ameryki
- pojedziemy do srebrnego miasta Taxco
- zwiedzimy największe jaskinie Ameryki
- zobaczymy pokaz skoków do wody ze skał La Quebrada w Acapulco
- będziemy nurkować na rafie koralowej
- popłyniemy łodziami motorowymi na spotkanie delfinów
- pojeżdzimy jeepami 4x4
- ponurkujemy w jaskiniach
- rejs na Isla Mujeres
- wycieczka do parku Xplor
- wizyta w jednej z najlepszych dyskotek na świecie Coco Bongo
- wypoczniemy na plażach Cancun
- rafting na rzece Pescados
- będziemy degustować tequilę

zapytaj_o_oferte