Wyjazdy incentive travel do Chile

Wyjazdy firmowe do Chile.

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych. Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.

Chile to państwo amerykańskie, położone w południowo-zachodniej części Ameryki Południowej nad Oceanem Spokojnym. Zajmuje 756,6 tys. km kwadratowych powierzchni. Stolicą państwa jest Santiago.

Chile rozciąga się nad Pacyfikiem wąskim pasem o średniej szerokości 180 km i długości 4300 km. Dzieli się na trzy regiony: północny, środkowy i południowy. W regionie północnym, wzdłuż słabo rozwiniętego wybrzeża biegną rowy tektoniczne zapadliska Atakamy tworząc strefę nawiedzaną trzęsieniami ziemi.
Klimat Chile jest ogromnie zróżnicowany ze względu na dużą rozciągłość południkową i silny wpływ zimnego Prądu Peruwiańskiego. Północny region leży w strefie klimatu zwrotnikowego wybitnie suchego, środkowy w strefie klimatu podzwrotnikowego, a południowy w strefie klimatu umiarkowanego. Na południowych krańcach Chile panuje klimat subpolarny. W regionie północnym średnia temperatura wynosi 16-25 stopni C.
Najatrakcyjniejszymi regionami turystycznymi Chile są: stolica Santiago, region Vina del Mar i Region Jezior, tzw. Region Lagos i wyspa Wielkanocna. Ciekawymi ośrodkami turystycznymi są miasta: Arica, San Pedro de Atacama i Antofagasta. Poszukiwacze przygód z pewnością docenią zalety Wyspy Wielkanocnej (Rapa Nui) oraz Wyspy Robinsona Crusoe, na której nawet największy mieszczuch może poczuć się przez moment jak rozbitek.

Chile_wyjazdy_dla_firm
Organizacja firmowych wyjazdów integracyjnych zaczyna się zawsze od określenia profilu grupy i konkretnych potrzeb klienta. Program takiego wyjazdu musi być bowiem przygotowany z ogromną dbałością o każdy detal.

map_of_chile

Atrakcyjne pomysły na wyjazdy incentive travel do Chile.
W programie wyjazdu incentive do Chile nie może zabraknąć takich atrakcji jak:
- zwiedzanie raju na ziemi Wyspy Wielkanocne Rapa Nui
- degustacja doskonałych win w słynnych winnicach Concha y Toro
- rafting górską rzeką
- rejs wzdłuż chilijskich fiordów i jezior, obserwowanie fok i lwów morskich,
- zachód slonca na pustynia Atacama
- podziwnia flamingów
- kąpiel w gorących źródłach
- podziwianie majestatycznych wulkanów
- wycieczka do Parku Narodowego Torres del Paine (Ziemia Ognista
- wycieczka na lodowiec Balcemada lub Serrano
- rejs łodzią motorową po Fiordzie Ostatniej Nadziei.