Incentive travel do Brazylii

Wyjazdy firmowe incentive travel do Brazylii

Organizowanie wyjazdów incentive travel do Brazylii wymaga wieloletniego doświadczenia i sporej kreatywności. Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu firmowe do Brazylii jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

Brazylia jest najbardziej rozległym krajem Ameryki Południowej i piątym w świecie co do wielkości obszaru. Zajmuje powierzchnię 8,5 tys. km kwadratowych. Około 60% powierzchni kraju obejmuje Wyżyna Brazylijska, złożona z szeregu pasm i masywów górskich. Wschodnia, najwyższa część wyżyny opada szeroką, stromą krawędzią ku wybrzeżom Oceanu Atlantyckiego. Na północ od Wyżyny Brazylijskiej rozciąga się Nizina Amazonki będąca największą aluwialną niziną świata.
Stolicą kraju jest Brasilia, a największymi miastami Sao Paolo i Rio de Janeiro.
Brazylia to oczywiście karnawał – żywiołowa manifestacja radości życia oraz niezbity dowód na to, że taniec i muzyka są dla Brazylijczyków równie ważne jak jedzenie i spanie.
Będąc w Brazylli należy zobaczyć Rio de Janeiro (Plaża Copacabana, stadion Maracana, Corcovado, Sugar Loaf, karnawał i samba w klubach), Salvador, Sao Paulo (zawody Formuły 1), Salvador, Foz de Iguassu, Pantanal.

Brazylia_wyjazdy_dla_firm

Największym wyzwaniem jest zawsze organizacja imprez dla firm, ponieważ każda z nich będzie inna i całkowicie niepowtarzalna. W tym przypadku potrzeby każdej grupy są inne, a zadaniem doświadczonego organizatora jest dostosowanie programu wyjazdu do aktualnych wymagań klienta.

map_of_brazil

Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wycieczka była udana. Skontaktuj się z nami.

Atrakcyjne pomysły na wyjazdy incentive travel do Brazylii.
W programie wyjazdu incentive do Brazylii nie może zabraknąć takich atrakcji jak:

- wjazd na Sugar Loaf
- kursy samby
- wjazd jeepami na Corcovado
- jazda buggy po plażach Buzios
- rafting w Iguassu Falls
- zwiedzanie Maracany
- rejs po Amazonce
- wyścig F1 w Sao Paulo
- karnawał w Rio de Janeiro