Wyjazdy firmowe do Argentyny

Wyjazdy incentive do Argentyny

Organizowanie wyjazdów firmowych do Argentyny wymaga wieloletniego doświadczenia i sporej kreatywności. Największym wyzwaniem jest zawsze organizacja imprez dla firm, ponieważ każda z nich będzie inna i całkowicie niepowtarzalna. W tym przypadku potrzeby każdej grupy są inne, a zadaniem doświadczonego organizatora jest dostosowanie programu wyjazdu do aktualnych wymagań klienta.

Argentyna jest to kraj położony na kontynencie Ameryki Południowej między Oceanem Atlantyckim a górskimi pasmami Andów na zachodzie. Zajmuje 2 780 tys. km kwadratowych powierzchni. Wybrzeża Argentyny są dobrze rozwinięte z licznymi zatokami np. La Plata, San Matias. Na południu do Argentyny należy część Ziemi Ognistej i drobne wyspy. Północno-wschodnią część kraju zajmuje rozległa Nizina La Platy przechodząca ku zachodowi w równinne wyżyny. W jej części północnej rozciąga się nizina Gran Chaco i Międzyrzecze, a w środkowej i południowej Pampa, wielka równina lekko nachylona ku Atlantykowi. Urozmaicenie równin stanowią przebiegające na południe od Pampy pasma gór Ventana. Południową część Argentyny zajmuje rozległa Wyżyna Patagońska. Wzdłuż zachodniej granicy przebiegają Andy. W północnej części obejmują one rozległe pustynne, żwirowo-piaszczyste bądź kamieniste płaskowyże z licznymi słonymi nieckami – Puna de Atacama otoczone od północy i zachodu szczytami pochodzenia wulkanicznego, wysokich na ponad 6000 m. Ku południowi obszar górski zwęża się i obejmuje kilka równoległych pasm z najwyższym szczytem Andów Aconcagua , który ma 6959 m n.p.m.

Argentyna_wyjazdy_dla_firm
Klimat Argentyny jest zróżnicowany od gorącego zwrotnikowego z porą suchą i podzwrotnikowego bez pory suchej do klimatów umiarkowanych w centrum i zimnych na południu kraju.
Stolica Argentyny – Buenos Aires jest największym miastem kraju. Oprócz stolicy 20 miast liczy ponad 100 tys. mieszkańców, a wśród nich dwa: Cordoba i Rosario ponad 1 mln osób. Do ciekawych miast należą Mendoza i La Plata. W La Plata znajduje się słynne muzeum przyrodnicze.

Argentyna to malownicze północnoandyjskie pustynie z miastami kolonialnymi i tyczkowatymi kaktusami, najwyższe szczyty Ameryki Południowej, przekraczające 7000 m n.p.m., szmaragdowe jeziora pośród bujnych lasów, legendarny wodospad Iguazu i Patagonia – kraina, o której marzą wędrowcy, urokliwa i wyjątkowo piękna, obrzeżona od zachodu pięknymi skalnymi formacjami.To także Buenos Aires z tangem i nocnymi szaleństwami.

map_of_argentina
Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.

Atrakcyjne pomysły na wyjazdy incentive travel do Argentyny.
W programie wyjazdu incentive do Argentyny nie może zabraknąć takich atrakcji jak:

- zwiedzimy "Paryż Ameryki Południowej" - Buenos Aires
- będziemy powozić sulki - argentyńskie zaprzęgi konne
- w hacjendzie skosztujemy empanadas
- zjemy grilowe kiełbaski Chorizo i Morcilla moczone w argentyńskim winie
- pojeździmy konno w towarzystwie gaucho
- popłyniemy łodzią motorową deltą rzeki Tigre
- przelecimy helikopterem nad wodospadem Iguassu
- zwiedzimy muzeum Evity Peron
- weżmiemy lekcję tanga
- zwiedzimy winnice
- weźmiemy udział w trekkingu i raftingu w Patagonii
- zobaczymy lodowiec Perito Moreno