Wyjazdy firmowe do Peru

Incentive travel do Peru

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne) wyjazdy incentive travel do Peru. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm do Peru. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wycieczka była udana. Skontaktuj się z nami.

Peru leży w północno-zachodniej części Ameryki Południowej nad Oceanem Spokojnym. Zajmuje powierzchnię 1285,2 tys. km kwadratowych. Obszar kraju dzieli się na trzy duże jednostki fizycznogeograficzne: nizinny pas nadbrzeżny, w większości pustynny, ciągnący się wzdłuż oceanu - Costa, górski obszar Andów – Sierra oraz przedgórza i równiny na wschodzie – Selva. Obszar Peru jest aktywny sejsmicznie. Klimat na wybrzeżu jest suchy, miejscami półpustynny cechujący się charakterystyczną mgłą, kształtowany przez zimny Prąd Peruwiański, w Andach Wysokogórski, na Nizinie Amazonki tropikalny.

Przed przybyciem Europejczyków obszar współczesnego Peru zamieszkiwały plemiona indiańskie tworzące szereg państewek. W połowie XV wieku istniało tu rozległe scentralizowane państwo Inków ze stolicą w Cusco, które zostało podbite przez F. Pizarra w latach 1531-34 stając się posiadłością hiszpańską i najcenniejszą kolonią Hiszpanii. Niepodległość odzyskało Peru w 1821 roku. Około 49% mieszkańców Peru stanowią Indianie, 33% Metysi, 12% Kreole, resztę Murzyni, Mulaci. Prawie połowa ludności kraju żyje na terenach położonych powyżej 2500 m.n.p.m. Stolicą kraju jest Lima. Do większych miast poza stolicą należą: Callao, Arequipa, Cusco, Trujillo.

Do sławnych atrakcji archeologicznych, jak górska stolica Inków Machu Picchu czy olbrzymie, tajemnicze rysunki na pustkowiach koło Nazca, można dodać kilka innych. Wyjątkowo pięknym zakątkiem jest chłodne śródgórskie jezioro Titicaca z pływającymi wyspami Indian Uru oraz kolonialne miasta Arequipa i Cuzco.

Imprezy motywacyjne to jedna z najbardziej atrakcyjnych form nagradzania pracowników. Dzięki swej różnorodności, imprezy incetive mogą być idealnie dopasowane do aktualnych potrzeb firmy. Każda impreza motywacyjna organizowana przez Mega Travel jest inna, dlatego wszyscy jej uczestnicy zawsze czują się wyjątkowo.

map_of_peru

Atrakcyjne pomysły na wyjazdy incentive travel do Peru

W programie wyjazdu incentive do Peru nie może zabraknąć takich atrakcji jak:

- obejrzymy tysiące pasących się lam
- zwiedzimy Wiszące Grobowce w Choquetico
- przelecimy nad Kanionem Colca
- obejrzymy tajenicze linie na płaskowyżu Nazca
- zobaczymy inkaską fortecę Sacsahuaman
- spływ pontonami po rzece Urubamba
- odwiedzimy Machu Picchu, jeden z siedmiu nowych siedmiu cudów świata
- popływamy łodzią po jeziorze Tititaca
- zwiedzimy słynne grobowce Sillustani
- skosztujemy świnki morskiej