Wyjazdy firmowe do Niemiec.

Wycieczki firmowe do Niemiec.

Zajmujemy się profesjonalną organizacją wycieczek firmowych, wyjazdów na targi branżowe, podróży służbowych i wyjazdów do Niemiec. Organizowaliśmy wyjazdy do Berlina, Drezna, Monachium, Hamburga, Kolonii, Hanoweru i innych miast.

Powierzchnia Niemiec to 358 tys. km², co stawia kraj wśród największych państw na kontynencie europejskim (zajmuje szóste miejsce pod względem powierzchni, uwzględniając europejską część Rosji). Niemcy rozciągają się na długości 876 km z północy na południe oraz szerokości 640 km ze wschodu na zachód. Republika Federalna Niemiec liczy ponad 82 mln mieszkańców. Jest to najludniejszy kraj Europy Ponad 9% (ok. 7,5 mln) osób mieszkających na terenie Niemiec to cudzoziemcy.

Niemcy_wyjazdy_dla_firm
Będąc w Niemczech należy zwiedzić Berlin z wybranymi muzeami, pałacami. Kolejny długi dzień warto przeznaczyć na zwiedzanie Poczdamu. Można też wybrać się do Drezna i Lipska. Pragnący zobaczyć morze pojadą do Hamburga. Miłośnicy zamków, wina i romańskiej architektury wybiorą Doliny Renu i Mozeli. Smakosze piwa i amatorzy gór chętniej zajrzą do Bawarii: do Monachium na Oktoberfest czy Bambergu i w Alpy.

map_of_germany

Propozycje wycieczki firmowej do Niemiec?
- Oktoberfest w Monachium
- wyjazdy na mecze Borussia Dortmund i Bayern Monachium
- wizyta w muzeum Mercedesa, Porsche, BMW
- wycieczka na Formuła 1
- szkoła jazdy na torze F1
- konferencja w Brandenburgii
- wyjazd na targi do Hanoweru, Berlina, Monachium
- offroad pod Berlinem
- Safari trabantami po ulicach Berlina
- zwiedzanie Drezna, Lipska i Saksonii
- zwiedzanie muzeum czekolady i wody kolońskiej w Kolonii
- wyścig czołgami na poligonie pod Berlinem

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.