Wyjazdy firmowe do Maroka

Wycieczki dla firm do Maroka

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel).Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych na zamówienie.Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Maroko to państwo położone na północno-zachodnim krańcu Afryki. Należy do ludniejszych krajów afrykańskich. Jego powierzchnia wynosi 446,6 tys. km kwadratowych. Nazwa Maroko pochodzi od zniekształconej przez Hiszpanów nazwy dawnej stolicy Marrakeszu.

Maroko oblewa Morze Śródziemne od północy i Ocean Atlantycki od zachodu. Przeważającą część kraju zajmują góry Atlas i Antyatlas. Jedynie na zachodzie, wzdłuż Oceanu Spokojnego występuje wąska nizina nadbrzeżna, a na wschodzie i południu kraju wyżyny. Klimat kraju kształtują masy powietrza wilgotnego napływającego znad Atlantyku i powietrza suchego znad Sahary. Klimat śródziemnomorski na południowym-wschodzie kraju przechodzi w pustynny. Maroko, nazywane „zimnym krajem gorącego słońca”,

Maroko wyjazdy firmowe
Najlepiej tu przyjechać w okresie od marca do maja lub od września do października, gdy jest chłodniej, a prawdopodobieństwo opadów się zmniejsza. Między dniem a nocą mogą wystąpić znaczne wahania temperatury, uzależnione od pory roku i regionu.
Na obszarze Maroka zamieszkują potomkowie Berberów, pradawnych mieszkańców tych ziem i późniejszych przybyszów –Arabów.Większość dużych miast skupia się na wybrzeżu w pasie od Kenitry przez Rabat do Casablanki. Do największych miast należą historyczne stolice Maroka: Marrakesz, Fez i Meknes. Dużymi ośrodkami są: Wadżda, Tetuan, Beni Mellal.

map_of_morocco