Wyjazdy firmowe do Indonezji

Wycieczki dla firm na Bali i do Indonezji

Wyjazdy firmowe do Indonezji lub na Bali to propozycja dla firm, które doceniają swoich pracowników i wiedzą, że atrakcyjna nagroda za dobrze wykonaną pracę, przyczyni się do jeszcze lepszych wyników. Organizujemy incentive travel na Bali, Jawę, Sumatrę i do całej Indonezji.

Największy na świecie archipelag ciągnie się po obydwu stronach równika, od Oceanu Indyjskiego do Pacyfiku.
Indonezja to państwo wyspiarskie położone w Południowo-Wschodniej Azji nad Morzem Południowochińskim, Morzem Jawajskim i Oceanem Indyjskim. Archipelag składa się z 13677 wysp, a największe z nic to Sumatra, Borneo, Jawa, Celebes, Bali oraz część Nowej Gwinei (Irian Zachodni). Powierzchnia państwa wynosi 1919,4 tys. km2. Stolicą kraju jest Dżakarta.

Kraj jest górzysty. Większe tereny nizinne, często zabagnione występują w północnej i zachodniej części Sumatry, w północnym Borneo i północnej Jawie.

Indonezja_wyjazdy_incentive
Indonezja posiada klimat równikowy ze średnią temperaturą 25-27 stopni C. W zachodniej części archipelagu opady są regularne, krótkotrwałe, ale o gwałtownym przebiegu. W części wschodniej zaznacza się pora sucha występująca w lipcu i sierpniu. W Indonezji jest upalnie przez cały rok. Najlepiej wybrać się tam w okresie od czerwca do września, kiedy jest najbardziej sucho i słonecznie na południowych i wschodnich wyspach archipelagu. Aby uniknąć największej fali turystów, należy udać się na Bali na początku lub na końcu pory suchej – w maju, wrześniu lub październiku. Na Sumatrze i na Borneo deszcz pada przez cały rok, przy czym opady nieco słabną w okresie od czerwca do września. Największe deszcze padają od grudnia do marca.
Na wysoko położonych obszarach Jawy klimat jest łagodny, toteż powstało tam wiele miejscowości wypoczynkowych i uzdrowiskowych (Bogor czy Bandung). W mieście Bogor burze występują 322 dni w roku. Woda w morzu jest bardzo ciepła, przez cały rok jej temperatura nie spada poniżej 26°C. Należy jednak uważać na prądy, a nawet na rekiny.

W składzie etnicznym ludności dominują Jawajczycy (47%), a do większych grup należą Sundajczycy (13%) i Manduryjczycy (6%). Mimo istnienia tutaj 300 grup etnicznych obecnie mówi się o jednym narodzie indonezyjskim posługującym się językiem babasa indonesia utworzonym na bazie języka malajskiego. Około 60% ludności zamieszkuje Jawę, a 21% Sumatrę. Największymi miastami są: Dżakarta, Surabaya, Bandung i Medan.
map_of_indonesia

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel do Indonezji, na Bali. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.

Atrakcje podczas wyjazdu firmowego do Indonezji
- czeka spływ pontonami przełomami górskiej rzeki
- nurkowanie w oceanie
- jeep safari w dżungli
- weżmiemy udział w przejażdzce na słoniach
- jazda quadami
- kolacja na plaży Jimbaran
- wypoczniemy na pięknych plażach Bali
- obejrzymy pokaz tańca Barong
- popływamy katamaranem