Wyjazdy firmowe na Cypr

Wycieczki firmowe na Cypr

Wyspa Cypr jest trzecią pod względem wielkości po Sycylii i Sardynii wyspą na Morzu Śródziemnym. Posiada urozmaiconą rzeźbę powierzchni. Prawie połowę powierzchni wyspy zajmuje Masyw Gór Troodos. Wybrzeża wyspy są klifowe, miejscami występują piaszczyste plaże lub kamieniste, a gdzie indziej zbudowane z raf koralowych.

Klimat Cypru cechuje się rytmem pór roku. Gorące, suche lato trwa od połowy maja do połowy września, zima z opadami od początku listopada do połowy marca. Między tymi porami występuje krótka wiosna i jesień. Rzeki są krótkie, a ich koryta najczęściej suche wypełniają się wodą po opadach.

Cypr_wyjazdy_dla_firm
Cypr to państwo wyspiarskie położone w północno-wschodniej części Morza Śródziemnego. Stolicą kraju jest Nikozja. W 1974r. kraj został podzielony na część grecką i turecką.

map_of_cyprus
Podczas wyjazdu firmowego na Cypr
- zobaczymy miejsce narodzin Afrodyty
- obejrzymy katakumby w Paphos, pręgież św. Pawła i dom Dionizosa
- będziemy degustować najstarsze cypryjskie wino comandaria
- pobawimy się przy cypryjskiej muzyce na wieczorze folklorystycznym
- udamy się jeepami na spotkanie z muflonami i zielonymi żółwiami
- nurkowanie
- zobaczymy żródełko Adonisa i słynne wodospady
- będziemy łowić ośmornice podczas rejsu statkiem
- popłyniemy statkiem podwodnym na spotkanie fauny i flory
a cały czas będziemy pili słynne miejscowe wino ...

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.