Wyjazdy dla firm do Szwecji

Wycieczki dla firm do Szwecji

Szwecja położona w Europie Północnej zajmuje wschodnią i południową część Półwyspu Skandynawskiego, wyspy Gotlandię i Olandię oraz małe wyspy przybrzeżne. Obejmuje łącznie 450 tys. km kwadratowych. Głównym miastem jest Sztokholm stolica Szwecji. Do największych miast należą jeszcze Goteborg, Malmo, Uppsala.
Szwecja_wyjazdy_dla_firm

Najciekawszym miastem jest piękny i wytworny Sztokholm. Nie można pominąć Skansenu – najstarszego parku etnograficznego na świecie. W okolicy koniecznie trzeba odwiedzić Uppsalę, przez stulecia religijną stolicę Szwecji, a także pobliską Gammla Uppsala z kurhanami legendarnych królów, sąsiednią Sigtunę – dawną stolicę Szwecji, oraz rejon Roslagen z pięknym wybrzeżem – świetne miejsce dla wędkarzy. Warto też odwiedzić Göteborg, drugie co do wielkości miasto Szwecji, przypomina nieco holenderskie miasta. Malmö, trzecie co do wielkości miasto Szwecji, leży przy nowym moście przez Öresund, którym można dojechać wprost do centrum duńskiej Kopenhagi. W sąsiedztwie przycupnęło uniwersyteckie miasto Lund, dumne ze swoich naukowych tradycji i najwspanialszej romańskiej katedry w tej części Europy.

map_of_sweden

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.