Wyjazdy dla firm do Szwajcarii

Wycieczki firmowe do Szwajcarii

Szwajcaria_wyjazdy_incentive
Wyjazdy motywacyjne, wyjazdy incentive, wyjazdy integracyjne, wyjazdy firmowe, wyjazdy grupowe dla firm do Szwajcarii (Zurych, Genewa, Berno, Lucerna, Alpy).

Szwajcaria jest krajem śródlądowym, górzysto – wyżynnym o powierzchni zaledwie 41 tys. km kwadratowych.. Leży ona w środkowej części łuku Alp i zajmuje jego część wewnętrzną i północną. Poza Alpami obejmuje Wyżynę Szwajcarską i góry Jura. W granicach Szwajcarii znajdują się Alpy Zachodnie i niewielka część Alp Wschodnich.

Szwajcaria_wyjazdy_dla_firm
Do większych miast Szwajcarii należą: Zurych, Bazylea i Genewa. Zbliżona pod względem liczby ludności do stolicy jest Lozanna. Szwajcaria jest krajem czterojęzycznym, języki niemiecki, francuski, włoski są językami urzędowymi.
map_of_switzerland

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.