Wyjazdy dla firm do RPA

Wycieczki firmowe do RPA

Organizujemy wyjazdy dla firm do RPA. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą wycieczek firmowych. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

Republika Południowej Afryki leży na południowych krańcach Afryki i zajmuje powierzchnię 1 221 tys. km kwadratowych. Większość powierzchni kraju zajmuje płaskowyż, który łagodnie opada ku kotlinie Kalahari, natomiast stromo, rozciętymi krawędziami na południe i wschód gdzie przyjmuje charakter górski. Południowo-zachodnią część kraju zajmują Góry Przylądkowe. Klimat Republiki Południowej Afryki jest znacznie zróżnicowany. W części wschodniej kraju występuje klimat zwrotnikowy morski, w środkowej części zwrotnikowy kontynentalny, w części zachodniej pustynny, a na wybrzeżach południowo-zachodnich śródziemnomorski.

Safari_Afryka
Kraj zamieszkują głównie przedstawiciele ludów Bantu (Zulusi, Kosa, Sutowie i in.) stanowiący ponad 75% ludności państwa. Biali mieszkańcy Republiki Południowej Afryki – Afrykanerzy (Burowie) – potomkowie kolonistów holenderskich oraz Anglicy i inni pochodzenia europejskiego stanowią około 15%. Stolicą państwa jest Pretoria. Siedziba parlamentu znajduje się w Kapsztadzie. Największymi miastami są Kapsztad i Johannesburg. Stolicę pod względem liczby ludności wyprzedza jeszcze Durban i Soweto.

map_of_south-africa

Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.