Wyjazdy dla firm na Maltę

Wycieczki firmowe na Maltę

Turystów przyciągają na Maltę kamienne świątynie, średniowieczne miasta, barokowe kościoły i ciche wioski. Wielu z nich przyjeżdża też, aby nurkować i uprawiać surfing, pływać, grać w golfa, zrelaksować się w licznych ośrodkach spa, czy pouczyć się języka angielskiego. Choć maltańska kuchnia cieszy się ogromnym powodzeniem, to w kraju nie brakuje również lokali serwujących potrawy z całego świata. Bogate życie nocne sprawia, że chętnie wypoczywają tu miłośnicy zabaw i imprez. Jeśli jednak ktoś woli obcować z przyrodą, bez problemu znajdzie ustronne miejsca i tereny doskonałe na piesze wędrówki.
Malta_wyjazdy_dla_firm

Stolicą Malty jest Valletta. Republika Malty obejmuje powierzchnię 405 km kw. W jej skład wchodzą trzy zamieszkane wyspy: Malta, Gozo i Comino. Liczba ludności wynosi 380 tys.

map_of_malta

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.