Wyjazdy dla firm do Kenii

Wycieczki firmowe do Kenii

Będąc na w Kenii koniecznie trzeba zobaczyć Mombasę, Park Narodowy Tsavo East czy rezerwat Shimba Hills. Wybierając się na wycieczkę integracyjną do Kenii wspomniane miejsca z pewnością znajdą się w programie zwiedzania. Dodatkową atrakcją incentive travel w Kenii będzie także z pewnością możliwość nurkowania lub lot balonem.

Obszary chronione obejmują 3,5 mln ha, tj. 6% powierzchni kraju. Utworzono tu 36 parków narodowych. Najsłynniejsze z nich to: Tsavo (hipopotamy, słonie), Mt. Kenya (wierzchołek wulkaniczny pokryty śniegiem), Amboseli (u stóp Kilimandżaro, słonie), Masai Mara (antylopy, zebry, gazele, lwy, lamparty), Lake Nakuru (skupisko flamingów). Fauna parków narodowych została uznana za jedno z największych bogactw kraju.
Safari w Kenii
Na przeważającej części powierzchni Kenii panuje klimat podrównikowy suchy. W części południowo-zachodniej odznacza się jedną długą porą wilgotną, a na pozostałym obszarze dwiema porami wilgotnymi. Naturalną roślinnością południowej i zachodniej części kraju są wysokie sawanny, w górach lasy tropikalne zrzucające liście w porze suchej. W północno-wschodniej części kraju sawanny przechodzą w półpustynie. Na wybrzeżu rosną wiecznie zielone lasy równikowe i namorzynowe.

lonely-planet-images-maps-map-of-kenya

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.