Wyjazdy dla firm do Izraela

Wyjazdy firmowe do Izraela

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.

Izrael leży na wschodnim wybrzeżu Morza Śródziemnego oraz w zachodniej części Płaskowyżu Syryjsko-Arabskiego. Państwo powstało w 1948 roku na terytorium Palestyny. Obszar Izraela wynosi 20,7 tys. km kwadratowych i tworzą go dość odmienne krainy. Wybrzeże stanowi wąski pas nizinny, rozszerzający się ku południowi o łagodnym klimacie i bujnej roślinności śródziemnomorskiej. Nizina Nadmorska w kierunku wschodnim przechodzi w równinne krainy: Szaron i Szefela w których krajobrazie dominują pola uprawne, plantacje cytrusów, gaje oliwne. Wnętrze kraju wypełniają wyżyny pocięte uskokami, ciągnące się od górzystej Galilei na północy, przez Judeę do płaskowyżu Negew na południu. Na wschód Negew opada ku brzegom Morza Martwego, które leży w największej depresji na świecie. W zapadlisku tektonicznym, będącym przedłużeniem Wielkich Rowów Afrykańskich leży Jezioro Tyberiadzkie (Genezaret) odwadniane przez rzekę Jordan.

Na obszarze Izraela a byłej Palestyny jest bogate dziedzictwo kulturowe będące wytworem przebywających tu od tysiącleci różnych ludów, zróżnicowanych pod względem etnicznym, o często odmiennych ideologiach. Wskazują na nie liczne odkrycia archeologiczne, a także cenne obiekty zabytkowe pochodzące z nowszych czasów. Szczególne znaczenie kulturotwórcze należy przypisać rozwijającym się tu w swych początkach trzem największym religiom monoteistycznym świata: judaizmowi, chrześcijaństwu i islamowi. O wielkiej żywotności ich tradycji na tym obszarze świadczą przetrwałe od wieków liczne miejsca kultu. Krainy historyczne opisane w tekstach biblijnych to: Galilea, Samaria, Judea, Negew.

map_of_israel.jpg
Organizacja firmowych wyjazdów integracyjnych do Izraela zaczyna się zawsze od określenia profilu grupy i konkretnych potrzeb klienta. Program takiego wyjazdu musi być bowiem przygotowany z ogromną dbałością o każdy detal.