Wyjazdy dla firm do Holandii

Wycieczki firmowe do Holandii

Organizujemy wyjazdy firmowe, wyjazdy incentive travel, wyjazdy dla firm, wyjazdy na targi branżowe, podróże służbowe do Holandii. Z nami zrealizujesz udaną wycieczkę integracyjną do Amsterdamu, Eidhoven czy Rotterdamu.

W krajobrazie Holandii dominują równiny poprzecinane licznymi kanałami i urozmaicone wiatrakami. Wiosną pola rozkwitają feerią barw tulipanów i innych kwiatów, tworzących kolorowy dywan.Obszar Holandii jest nizinny, aż 25% powierzchni kraju zajmują depresje, a 35% stanowią tereny o wysokości do 1 m n.p.m. Holandia jest małym krajem o powierzchni 41,9 tys. km kwadratowych. Posiada podwójną stolicę, bowiem funkcję stolicy pełnią dwa miasta. Stolicą konstytucyjną państwa jest Amsterdam, a siedzibą parlamentu i rządu jest Haga.

Holandia_wyjazdy_dla_firm

Niezatarte wspomnienia pozostawiają z Amsterdamu pozostawiają przejażdżki łodziami po kanałach, wizyty w Rijksmuseum, domu Anny Frank, Muzeum van Gogha czy spacer po dzielnicy czerwonych latarni. Wielokulturową atmosferę metropolii da się w pełni odczuć tylko podczas przechadzek po zabytkowych uliczkach Starego Miasta.
Warto także zobaczyć Rotterdam i Maastricht. Nie wolno też pominąć ogrodów Keukenhof, największego w Europie parku kwiatów cebulowych.

map_of_netherlands

Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.