Wyjazdy dla firm do Hiszpanii.

Wycieczki firmowe do Hiszpanii.

Organizujemy wyjazdy incentive travel i wycieczki dla firm do Hiszpanii, do Barcelony, Madrytu, Salamanki, Segovii, Walencji, na Costa Brava i Andaluzji. Zrealizowaliśmy także wyjazdy integracyjne na Costa del Sol, Majorkę, Wyspy Kanaryjskie : Teneryfa, Gran Canaria, Lanzarote, Fuerteventure.

Mega Travel od wielu lat organizuje wyjazdy integracyjne dla największych firm działających na polskim rynku. Profesjonalizm i doskonałą obsługę doceniło już wielu naszych klientów, którzy regularnie korzystają z naszej pomocy przy organizacji incentive travel do Hiszpanii, do Barcelony, Madrytu lub innego regionu.
Hiszpania_wyjazdy_dla_firm

Wyjazdy firmowe do Hiszpanii cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów.
Wśród propozycji wycieczek motywacyjnych i incentive travel znajdziecie Państwo m.in. Barcelonę, Madryt, Walencję, Sewillę, Majorkę, Wyspy Kanaryjskie. Proponujemy nie tylko wyjazdy integracyjne, ale także wyjazdy na targi branżowe oraz pełną obsługę podróży służbowych do Hiszpanii (Barcelona, Madryt). Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług.

Hiszpania to kraj położony na Półwyspie Iberyjskim (Pirenejskim), między Oceanem Atlantyckim i Morzem Śródziemnym. Obejmuje ¾ Półwyspu Iberyjskiego, Wyspy Baleary i Wyspy Kanaryjskie oraz dwie enklawy na terytorium Maroka (Ceuta i Melilla). Stolicą kraju jest Madryt.
Barcelona jest czymś więcej niż stolicą Katalonii. Miasto zamieszkuje prawie 1,5 mln mieszkańców. Jest to miasto rozwijające się bardzo dynamicznie, o bogatej przeszłości i dużych perspektywach na przyszłość. Nie tylko konkuruje z Madrytem w handlu, sporcie i kulturze, ale chce być postrzegana jako jedno z najbardziej prężnych miast europejskich.
Na obszarze Hiszpanii można wyróżnić następujące regiony i ośrodki turystyczne: Region Północno-Zachodni (Santiago de Compostela, Leon, Burgos), Region Północno-Wschodni ( Saragossa, Lloret de Mar, Barcelona, Majorka), Region Wschodni (Walencja, Elche), Region Centralny ( Madryt, Toledo, Avila, Segovia, Valladolid), Region Zachodni (Salamanka, Zamora), Region Południowy (Kordowa, Sewilla, Ronda, Grenada), Wyspy Kanaryjskie
map_of_spain

Atrakcje podczas wyjazdu incentive do Hiszpanii
- zwiedzimy muzeum i zobaczymy najlepszych piłkarzy FC Barcelona
- zobaczymy najdroższych piłkarzy świata - Cristiano Ronaldo i Kakę na meczu Realu w Madrycie
- obejrzymy Grand Prix F1 na torze Montmelo pod Barceloną lub na torze w Walencji
- obejrzymy pokaz flamenco w Andaluzji
- udamy się na rafting w Pirenejach
- zwiedzimy Gibraltar i Tanger
- obejrzymy corridę
- weźmiemy udział w regatach
- będziemy nurkować w Morzu Śródziemnym
- zwiedzimy Barcelonę na segwayach
-przelecimy balonem nad Barceloną
- zwiedzimy plantacje win, winiarnie i będziemy degustować wino
- nauczymy się przyrządzać prawdziwa hiszpańską paellę
- zagramy w golfa na Costa del Sol
- Jeep safari i wjazd kolejką na szczyt wulkanu Teide na Teneryfie
- La Tomatina walki na pomidory w Bunol

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.