Wyjazdy Incentive Travel do Wenezueli

Wyjazdy dla firm Wenezuela

Wyjazdy incentive travel do Wenezueli to propozycja dla firm, które doceniają swoich pracowników i wiedzą, że atrakcyjna nagroda za dobrze wykonaną pracę, przyczyni się do jeszcze lepszych wyników.

Wenezuela jest krajem Ameryki Południowej. Leży w północnej części tego kontynentu nad Morzem Karaibskim i Oceanem Atlantyckim. Zajmuje 912,0 tys. km kwadratowych powierzchni. Do Wenezueli należy kilkaset wysp spośród których największymi są: Isla Margarita, Coche i Cubagua.

Ukształtowanie powierzchni Wenezueli jest znacznie zróżnicowane. Południową i południowo-zachodnią część kraju zajmuje Wyżyna Gujańska, na którą przypada prawie połowa jego terytorium. Obszar między Górami Karaibskimi, wyżynami centralnej części kraju i Wyżyną Gujańską zajmują niziny Llanos. W północno-zachodniej części kraju występuje depresja tektoniczna basenu Maracaibo ograniczona od zachodu pasmem Andów Sierra de Perija, a od południowego-wschodu pasmem Cordillera de Merida.

Klimat Wenezueli jest tropikalny, na obszarze całego kraju występują dwie pory roku, deszczowa od maja do listopada i sucha od grudnia do kwietnia. W wyższych partiach gór zaznacza się pionowa strefowość klimatu. Największą i najważniejszą rzeką w kraju jest Orinoko. Na rzece Caroni występuje ogromna ilość wodospadów. Na rzece Carrao, dopływie Caroni znajduje się najwyższy na świecie wodospad Salto Angel (979 m wysokości).

Wenezuela została odkryta podczas trzeciej wyprawy Krzysztofa Kolumba w 1498 roku. Wyprawa dotarła wówczas do ujścia rzeki Orinoko. W następnym roku Alonjo de Ojeda i Amerigo Vespucci zbadali wybrzeże od zachodu do jeziora Maracaibo gdzie natknęli się na lagunie na palafityczne osadnictwo przypominające Wenecję i nowo odkryty kraj nazwali Wenezuelą ( Małą Wenecją).

Stolicą i największym miastem kraju jest Caracas. Drugim co do wielkości miastem jest Maracaibo. Do ważnych miast należą: Valencia, Barquisimeto i Maracay.

map_of_venezuela
Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wycieczki jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.

Atrakcyjne pomysły na wyjazdy incentive travel do Wenezueli.
W programie wyjazdu incentive do Wenezueli nie może zabraknąć takich atrakcji jak:
- odpoczniemy na plażach Isla Margarita
- wizyta na platacjach kawy i kakao
- nurkowanie na rafie koralowej i wyspach Los Roques
- wjazd kolejką linową na Pico Bolivar w Andach
- trekking w Andach
- zwiedzimy dżunglę w delcie Orinoko
- jeep safari
- obejrzymy najwyższy wodospad n świecie Salto Angel
- zwiedzimy starą kopalnię złota
- szkoła przetrwania w dżungli z towarzyszeniem Indian plemienia Warao