Wycieczki firmowe na Węgry

Wycieczki dla firm do Budapesztu i na Węgry

Węgry leżą w środkowej Europie nad Dunajem i Cisą. Powierzchnia kraju wynosi 93,0 tys. km kwadratowych. Są krajem śródlądowym, naddunajskim, nizinnym obejmującym północną część Kotliny Panońskiej. Stolicą i największym miastem kraju jest Budapeszt. Kolejnymi pod względem wielkości są miasta: Debreczyn, Miszkolc, Szeged, Pecz i Gyór.

Wegry_wyjazdy_dla_firm
Sezon turystyczny rozpoczyna się mniej więcej na początku maja i trwa do końca września (szczyt przypada na miesiące wakacyjne: lipiec i sierpień). Dzięki położeniu po południowej stronie Karpat, Węgry cechuje klimat umiarkowany ciepły, znacznie łagodniejszy niż w Polsce. Będąc na Węgrzech nalezy zobaczyć Budapeszt (Góra Zamkowa, Panorama miasta z cytadeli na Górze Gellérta, Termy: Gellért, Szécheny i Király, Zwiedzanie Parlamentu, Obrazy El Greca w Muzeum Sztuk Pięknych), Szentendre, Wyszehrad, Eger (piwnice winne, starówka), Miskolc Tapolca, Tokaj (piwnice winne), Kecskemet,pokazy ujeżdżania koni w Bugac, Termy Hajdúszoboszló, Balaton, Heviz, Siofok.

map_of_hungary
Atrakcje podczas wycieczki firmowej na Węgry
- zwiedzimy Budapeszt
- będziemy piekli pstrąga w Dolinie Szalayka
- degustacja win w Dolinie Pięknej Pani
- kąpiel w basenach termalnych
- pokaz jazdy konnej w puszcie

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.